Eddig mûködött, parancssorból most is mükszik. Az ACPI-t hol tudom megnézni ?
Ha eddig mûködött, akkor valamit mégiscsak csináltál, ami miatt most nem mûködik.
Parancssorból user-ként megy?
Ha másként nem, akkor készítesz két script-et és kirakod az asztalra.