Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Tedd fel a FUSE csomagot, biztos van SUSE alá RPM.
Bár egy másik topikban már írta valaki, hogy a szerzõ inkább a forrásból való telepítést ajánlja.A lényeg, hogy índítsd újra a Windows-t, állítsd le szabályosan, mert az NTFS napló fájl korrupt.
http://www.nabble.com/Re%3A-can%27t-mount-ntfs-volume-because-it-wasn%27t-unmounted-cleanly-p5623428.htmlA driver készítõje, Szakacsits Szabolcs írta:
The NTFS journal file is unclean. Please shutdown Windows properly before
using this software! Note, if you have run chkdsk previously then boot
Windows again which will automatically initialize the journal correctly.Thanks for the report and please keep them coming!
Best regards,
SzakaOtt írja, hogy mi a bánata.
Ha keresõt is használsz, akkor az elsõ találat:
http://www.nabble.com/can’t-mount-ntfs-volume-because-it-wasn’t-unmounted-cleanly-t1954596.htmlDoink wrote:Típus: ntfs, lehet hogy ez a baj.ntfs-hez: http://www.linuxforum.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=3284
A link jó 🙂
De nem NTFS-t használ.kareekov wrote:Igen van:
/dev/sda on /media/USBWINYO type ntfs (rw,nosuid,nodev,uid=1000,gid=1000,umask=077,iocharset=utf8)1,4 C% alatt acél, fölötte öntöttvas. Dönts te!
attila1964 wrote:Sziasztok!Elõre is bocs a lámáságért, de nem tudom megoldani a problémámat:
Ma telepítettem a Debian „etch”-et az elsõ CD-rõl, fel is ment minden rendesen, de a ‘pppoeconf’-ra azt írja, hogy nincs ilyen parancs. Eddig (és most is) a Zenwalk 2.8-at használtam/om, de most elakadtam. Az eth0-at felismeri, de nem tudom beállítani az ADSL-t. A pppoeconf-csomagot letöltöttem, de nem tudom, hogy hová és hogyan telepítsem.
Segítségeteket elõre is köszönöm!
Gondolom apt-t használtál, akkor azzal tudod telepíteni is. Vagy egyszerûen a dpkg paranccsal.
pppoesetup?VTomi75 wrote:A probléma a következõ. Adott egy Pinnacle PCTV Stereo (SAA7134) tunerkártya, ami tökéletesen megy XP és SUSE 10.0 alatt. SUSE 10.1 alatt viszont vacak a kép, olyan, mintha nem lenne rendesen behangolva a sáv, a kép zajos, el-elmászik. Kézzel megadom neki MHz-es pontossággal az összes csatornát, de semmi változás. Teljesen úgy néz ki, mint amikor vacakul van rátéve a dugó a koax végére. Viszont XP alatt gyönyörû a kép, tehát kábel- és kártyahiba kizárt. Mi lehet a gond? Lehet köze ahhoz, hogy anno SUSE 10.0 alatt még egy SB Live volt mellette, most meg már egy Audigy2?Nem lehet, hogy más video szabványt állítottál be, mint 10.0 alatt?
Az SAA7134 modul a kártyádnak megfelelõ kártya és tuner paraméterekkel töltõdik be? (dmesg, modules.conf)strangedr wrote:de most õszintén, aki minden második szavában hibát ejt, hogy gépel be helyesen egy linuxos parancsot?)word-completion? 🙂
Hiába írod le megint, akkor is hülyeség.
Neked ez kevés kivétel? Ugyanaz, mint volt?Mert ha arról beszélnénk, hogy két év alatt csak grafikai csicsákat készítettek volna, akkor megérteném.
De ez NEM a Vista. Ne keverd a kettõt. Najó, sikerült összehozniuk még egy metakeresõt, meg egy szar biztonsági rendszert. -
SzerzőBejegyzés