Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Oregon wrote:lehet, hogy a forumnak 18+ -osnak kellene lennie, csak akkor sok moderator is torlodne =:)
Most nem tudom kire gondolsz, de egy moderátort sem ismerek, aki 18 alatt lenne, sõt.
Ne értsétek félre, amit fentebb írtam, nem azzal van a gond, hogy tizenévesek használnak (akarnak használni) linuxot. A hozzáállással van gond sokszor.
csaba wrote:Ha van konkrét javaslat a szavazása, akkor kérem, és kiteszem.1. Szükség van a jelenlegi moderátorokra (és a munkájukra)
2. Kevesebb moderátorra és moderációra van szükség
3. Elég egy moderátor (és admin egy személyben), azaz CsabaMásik szavazás:
Egyetértesz-e azzal, hogy a LF.HU netikettet szigorúbban tartassák be a moderátorok (a fórum érdekében)?1. Igen, legyenek akár szankciók is, hiszen mindehol vannak szabályok, amiket be is kell tartani/tartatni a köz érdekében.
2. Ne, ne kérjék számon a netikettet, ne is kelljen elolvasni. Legyen tele a fórum tizenéves topiknyitók olvashatatlan és értelmezhetetlen hozzászólásaival. Többszörös felszólítás ellenében se kelljen becsatolni semmiféle konfig vagy logfájlt, hadd generálódjon minél több adat az adatbázisban és álljon minél több oldalból a topik, hogy aztán nehezebb legyen kihámozni belõle a lényeget.Zazu wrote:Mielõtt bárki le harapná a fejem, biztosíthatok mindenkit, nem veszekedni jöttem. De sajnos, ahogy olvasgattam ezt a fórumot, ismét meggyõzõdtem, hogy nem változik semmi. Persze csinosítgatját a felületet, mindenbõl újjabb verziók jönnek, de! A lényeg ugyan az. Ugyan azok a gondok, problémák, mint egy pár éve. Nem akar kimozdulni a Linux ebböl a holtpontból. Gyakorlatilag csak a felszint kapargatják, és sajnos nem fejlõdik összeségében. Mintha ugyan azt tudná, kevés kivétellel!!!!!, mint amit 3-5 éve tudott. Ez bizony szomorú.Várom az észrevételeket.
Te itt most összekevered a linux és az azt használók fejlõdését. A kernel és köré épülõ disztrók fejlõdését ne egy fórumról akard már megítélni. Linux alól írható NTFS szerinted nem fejlõdés például? (http://sourceforge.net/mailarchive/forum.php?thread_id=23836054&forum_id=2697)
Ajánlom még:
kernel.org, distrowatch.com, stb.elnoyle wrote:mi a gáz? mindent aleírás szerint csináltam :SCouldn’t mount device ‘/dev/hda1’: A mûvelet nem támogatott
Windows did not shut down properly. Try to mount volume in windows, shut down and try again.A Windows valamiért nem tudta leválasztani normálisan az ntfs partíciódat (pl. szabálytalan leállítás, lefagyás). Indíts újra Windows-t, állítsd le szabályosan és utána próbáld befûzni linux alatt.
Hírek:
NTFS írás linux alól – biztonságosan, sokszor gyorsabban az EXT3 írásánál
Felhasználói értékelés: / 2A felvételizõket nem érdekli, hogy lesz-e állásuk
* Világgazdaság
2006. augusztus 4., péntek 7:49
A kívánatosnál kevesebben jelentkeznek azokra a termelõi szakokra – gépész-, villamos-, vegyész-, környezetmérnök -, amelyek elvégzése után nagy eséllyel találnának maguknak jó állást.
tothaa wrote:😮 >:( Persze, hogy kézzel írtam! >:(Napi 540 levelet? Ne hülyíts már. 🙂
borosspet wrote:ariszlo wrote:Mért pont a portugálban használt hullámos o-t vagy a francia kalapos u-t próbálod a magyarra ráerõltetni?
Mert 8 éve a HTML-ben (netscape 2.0 és 3.0 yeah!) még ezekkel kellett a hosszú magyar ö és ü betüt helyettesíteni 🙂 🙂 🙂Péter
Mondjuk annyiban igazuk van a többieknek, hogy haladni kell a korral. Lehetne nosztalgiázni sok mindenen, de akkor meg minek a fejlõdés.
tothaa wrote:„hasznos levelek” száma 9892 a mai napon, én azonban csak 540 levelet kû’tem – persze azért ilyen kicsi a szám me’ sokat weben írtam…Szóval te is spam-et gyártasz? 🙂
Mert kézzel biztos nem írtál meg 540 levelet, vagy igen?user_zero wrote:„A „meghibásodik” nálad mit jelent?
Syslog? PPPoE beállítások?”Egész egyszerûen annyit, hogy a rendszer nem képes semmit sem kezdeni a hálózattal, mintha nem is lenne az Ethernet kártya után semmi. Ezt csinálja Linux alatt (DSL 2.4, SuSE 10.1, UHU 1.2), WinXP Pro SP2 alatt, 10 Mbps-os módban viszont megy minden normálisan. Egy egyedi hiba ennél a kártyánál. Ha leállítom a kártyát (áramtalanítás), utána megint megy 100-zal kb. félóráig, aztán megint meghal.
ifdown eth0/ifup eth0 nem mûködik?
A PPPoE konfigját is érdemes megnézni + syslog mint írtam.user_zero wrote:Még egy kérdés:Hol lehet megnézni, hogy a kártya éppen mennyivel száguldozik?
Számtalan lehetõség: pl. ablakozód saját erõforrás monitora, vagy egy torsmo az asztalon.
-
SzerzőBejegyzés