Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
kisbetu wrote:Természetesen a dizálynos, a tenyébe símuló, jobbkéz-only egereket gyûlölöm.user_zero wrote:amin kb. félóra alatt „meghibásodik” (DSL modem Ethernet ledje csak villódzik, se kép, se hang (hálózati), se ping).
A „meghibásodik” nálad mit jelent?
Syslog? PPPoE beállítások?.kde törlése? (inkább nevezd át old.kde-re, és utána visszaállítod ami kell)
Ablaktéma és egyéb csicsák variálása is okozott ilyen problémát. Elképzelhetõ, hogy a kbfx csicsa is hasonlót okoz.http://www.linuxquestions.org/questions//showthread.php?t=448120
http://72.14.221.104/search?q=cache:8LaXjFOMf2wJ:www.suseforums.net/index.php%3Fact%3Dfindpost%26pid%3D133081+segment+fault+%24AOSS+%24MOZ_PROGRAM+%24%40&hl=hu&gl=hu&ct=clnk&cd=2&client=firefox-a
http://linux.derkeiler.com/Newsgroups/alt.os.linux.suse/2006-05/msg00909.htmlBug-ként is jelentették:
https://bugzilla.novell.com/show_bug.cgi?id=172681Mindenesetre találsz még egy-két találatot, csak keress rá a következõkre googlelel:
segment fault $AOSS $MOZ_PROGRAM $@Nos, a leglényegsebb részt sikerült kivágnod. 🙂
Csatold már be az egészet légyszíves.Ezt nem bírtam ki, hogy ne fényképezzem le 🙂
Csak egy példa, elnézést a topik szerzõjétõl, de tipikus eset:
http://www.linuxforum.hu/index.php?option=com_smf&Itemid=124&topic=18916.msg195980#msg195980Zoli!
Nagyon sok mindenben igazad van.
A szükséges információk csatolására viszont akkor is jó lenne, ha nem kellene minden egyes alkalommal figyelmeztetni a kedves felhasználót.
Kivétel persze, ha valakinek tényleg ötlete sincs, merre is keresse a szükséges információkat.
Ilyenkor tényleg nem a kioktatást és a leosztást kellene elõtérbe helyezni, mert ezzel tényleg a saját közösségünktõl és a linuxtól riasztunk el sok mindenkit.A problémákat inkább kirívó esetek hozták fel a felszínre most.
De valóban, nagyobb türelemmel kell lennie annak is, aki már nem kezdõ szinten van. Még akkor is, ha rutinkérdés és huszanhatodjára válaszolja meg azt.SUSE-ban nem tudom hol van, de a legtöbb rendszeren /etc/ppp/pppoe.conf.
De ha rákeresel az /etc-ben, biztos megtalálod. (find /etc -name pppoe*)Azért egy olyan próbát tehetsz, hogy kikapcsolt tûzfallal indítod a rendszert.
Ha úgy is leáll, akkor nem csomagszûrési probléma.
Ha meg nem áll le, akkor értelemszerûen ott kell szétnézni.PPPoE beállításokat még mindig nem csatoltad.
A frame nem épp a legjobb megoldás, több szempontból is. Keresõoptimazlizálás, külsõ hivatkozások frame-ekre, eltérõ felbontások esetén szétcsúszás.
-
SzerzőBejegyzés