balev

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,681-1,690 / 2,997
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: AZ egér #2026315
    balev
    Felhasználó

      Szóval akkor van egér, csak nem látszik a mutató? Akkor félreértettem. De a logból ítélve is rendben van minden az egérrel (elvileg).
      Nem piszkáltad az egértémákat, vagy egyéb más témákat? Telepítés után közvetlenül már nem volt egérmutató?

      Azért még a konfig fájl ide vonatkozó részét csatold be.

      Hozzászólás: Kocsma topik #1950010
      balev
      Felhasználó

        Személy szerint azt a nézetet támogatom, hogy a zenészek ne a zenélésbõl akarjanak megélni (habár jómagam is zenélek, de neten való megosztás és online boltoktól való megrendelésé a jövõ). Pláne ne akkor, ha azoknak is fizetnem kell, akiket pl. ki nem állhatok. Menjenek már.

        Hozzászólás: AZ egér #2026313
        balev
        Felhasználó

          /var/log/Xorg.0.log vagy hasonló néven található.
          Az konfig épp lényeges részét nem csatoltad be; azt, ami az egérrel foglalkozik. De elég, ha csatolod (további opciók txt-ként), nem kell beszúrni ide, mert három oldalt elfoglal a log pl.

          A fenti parancs kimenete mi? Nem írtad.

          Hozzászólás: Suse 10.1 telepités #2063818
          balev
          Felhasználó

            Ok, valóban nem ez a legfontosabb, töröltem is. De akár javíthatnád is.

            Hozzászólás: Kocsma topik #1950008
            balev
            Felhasználó
              smica wrote:
              Na ez már aztán végképp pofátlanság:

              http://www.hwsw.hu/hirek/31738/merevlemez_jogdij_artisjus.html

              A WC-papírra mikor lesz jogdíj?

              Hozzászólás: AZ egér #2026311
              balev
              Felhasználó
                Stefy78 wrote:
                Sziasztok!
                Most telepítettem fel a Fedorát, és egész telepítés alatt láttam az egeret. De most, hogy már mûködik a rendszer, most eltûnt. Valakinek van ötlete, mitõl lehet, hogy nem látom a nyilacskát? Egyfolytában „Ctrl”-t nyomogatom, hogy merre jár. 🙂
                Köszi!

                Csatold be az xorg.conf-ot és az xorg.log-ot, plusz ennek a kimenetét:

                ps -aux | grep gpm

                balev
                Felhasználó
                  Hozzászólás: Idõzített leállítás #2066143
                  balev
                  Felhasználó

                    Ez azért van, mert más a root és a te path-od (echo $PATH).

                    balev
                    Felhasználó

                      Nem egyszerûbb a sudoers használata, mint ahogyan batyu is írta?
                      Akkor nem kell szkripteket írogatni, csak beállítani a jogokat.

                      Hozzászólás: Idõzített leállítás #2066141
                      balev
                      Felhasználó
                        captain wrote:
                        Köszi a segítséget
                        Megoldódott a problémám 🙂

                        Mégis megvan a shutdown parancs?
                        Kibõvíthetnéd a hozzászólásod a megoldás leírásával is, ld. netikett.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,681-1,690 / 2,997