Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Szóval akkor van egér, csak nem látszik a mutató? Akkor félreértettem. De a logból ítélve is rendben van minden az egérrel (elvileg).
Nem piszkáltad az egértémákat, vagy egyéb más témákat? Telepítés után közvetlenül már nem volt egérmutató?Azért még a konfig fájl ide vonatkozó részét csatold be.
Személy szerint azt a nézetet támogatom, hogy a zenészek ne a zenélésbõl akarjanak megélni (habár jómagam is zenélek, de neten való megosztás és online boltoktól való megrendelésé a jövõ). Pláne ne akkor, ha azoknak is fizetnem kell, akiket pl. ki nem állhatok. Menjenek már.
/var/log/Xorg.0.log vagy hasonló néven található.
Az konfig épp lényeges részét nem csatoltad be; azt, ami az egérrel foglalkozik. De elég, ha csatolod (további opciók txt-ként), nem kell beszúrni ide, mert három oldalt elfoglal a log pl.A fenti parancs kimenete mi? Nem írtad.
Ok, valóban nem ez a legfontosabb, töröltem is. De akár javíthatnád is.
smica wrote:Na ez már aztán végképp pofátlanság:http://www.hwsw.hu/hirek/31738/merevlemez_jogdij_artisjus.html
A WC-papírra mikor lesz jogdíj?
Stefy78 wrote:Sziasztok!
Most telepítettem fel a Fedorát, és egész telepítés alatt láttam az egeret. De most, hogy már mûködik a rendszer, most eltûnt. Valakinek van ötlete, mitõl lehet, hogy nem látom a nyilacskát? Egyfolytában „Ctrl”-t nyomogatom, hogy merre jár. 🙂
Köszi!Csatold be az xorg.conf-ot és az xorg.log-ot, plusz ennek a kimenetét:
ps -aux | grep gpm
Ez azért van, mert más a root és a te path-od (echo $PATH).
Nem egyszerûbb a sudoers használata, mint ahogyan batyu is írta?
Akkor nem kell szkripteket írogatni, csak beállítani a jogokat.captain wrote:Köszi a segítséget
Megoldódott a problémám 🙂Mégis megvan a shutdown parancs?
Kibõvíthetnéd a hozzászólásod a megoldás leírásával is, ld. netikett. -
SzerzőBejegyzés