Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
1.2 alatt nem sikerült betölteni a snd-via (pontos nevét a kernel help-je ad, vagy ha létezik, akkor a modprobe -l | grep snd*) modult?
Mi van az xsession-nel? Mi vergõdik? 2.0 telepítésnél nem lehetett KDE-t is feltenni?
Utólag fogod és a cd-rõl dpkg-vel felteszed az összes X-es és KDE csomagot gondolom.Wait wrote:kayapo wrote:HTML / XHTMLwilli wrote:willi wrote:Bocs de ha valamit ajálsz olvasd is el most idézek a linkbõl: A Supermount egy hátulütõje az, hogy a kernelt patch-elni kell. A Submount ezzel szemben kernel modulként lett megtervezve, ezért lényegében (többé-kevésbé) bármelyik mostani kernellel és kernel-patch készlettel (pl. gentoo-sources vagy mm-sources) tud futni.
Rögtön a elsõ mondat, bocs nem kötekedem de a supermount nem egyenlõ a submountal, külömben kösz a fáradságod.Bakker elõbb te tanulj meg olvasni. 3 oldalon keresztül magyarázzák, hogy submount-ot tegyél fel supermount helyett. Vagy csatolj kézzel, vagy írj egy scriptet rá, vagy használj KDE-t, ehh.
Wait wrote:Csak körbekémleltem a képek között… lenyûgözött!
Nem vagyok egy nagy autórajongó, de azért õ http://www.balev.cjb.hu/SWTZ2006/p1000411.jpg a szívembe lopta magát 😉
Segítsetek: milyen autó?Ha jól emlékszem egy Buick, de a munkatársam a nagy autórajongó, neki fényképeztem.
Ha kedveled a régi autókat, van egy oldala, majd megkérdezem a linket.Nemrég Svájcban jártam, üzleti úton.
Ez önmagában számotokra nem érdekes, viszont a képek, amiket készítettem talán igen.A kultúra, a táj nagyon szép, az emberek (megoszlásban többnyire német, a többi olasz, francia és egyéb) pedig türelmesek és kedvesek és persze jómódúak. (pl. kb. 5 méterre jársz a zebrától és mindkét irányból megáll a forgalom, nemúgy mint itt – ha már leléptél, akkor is elütnek. Vagy nézhetnénk például a kiszolgálást – elsõosztályú mindenhol)
A nagyvárosok – kiváltképp a turista célpontok, mint ahol mi is jártunk – vegyes jellegûek. Megtalálja itt a helyét mind a nyüzsgõ belvárost és vásárlást kedvelõ, mind az óvárosok hagyományos épületeiben gyönyörködni vágyó látogató.Az ország vasúthálózata és vasútparkja nagyon fejlett, aminek meg is van az ára, de a pénzedért itt szolgáltatást is kapsz. Még a másodosztály is messze felülmúlja az itt megtalálható bármilyen vonatot.
kisbetu wrote:balev wrote:Ha modulosan van, akkor a snd-intel8x0-t kell betölteni.Hacsak esetleg nem VIA8235, mert akkor mégis inkább az snd_via82xx kéne…
Való igaz, figyelmetlen voltam.
Nem próbálom, mert nem használok UHU-t 🙂
Mindenesetre a titok nyitja, hogy megkeresed a supermount konfigját, mivel az írja felül az fstab-ot nagy valószínûséggel. Vagy kikapcsolod/leszeded a supermountot és felteszel egy submount-ot, amit már fstab-ból konfigolhatsz.Nekem is alaplapi AC 97 van, semmi gond vele. Ha modulosan van, akkor a snd-intel8x0-t kell betölteni.
De modprobe -l | grep snd* segíteni fog, mi is a pontos neve.xcut wrote:…Ajánlom a Quanta fejlesztõkörnyezetet, nekem nagyon bejött ^^De az is biztos, hogy ha kézzel ír meg mindent, akkor meg is tanulja a kódokat 🙂
-
SzerzőBejegyzés