Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Huhh!
Elsõ éles játékmenet. Hát azért van még mit fejlõdni 🙂
Kicsit más mint a quake. Nem tudom ki volt ez a kixu, de jó volt.Belenéztem a pak fájlba, a quake-es szkineket át lehetne alakítani hozzá, bár nyilván nem legális. De nem találtam plusz szkint hozzá a neten, az alap 3 meg elég kevés.
goraki wrote:Balev-nek(boldog névnapot!) is ez volt a gondja, épp az elõzõ oldalon lett kitárgyalva. Itt van masterminds megoldása.
Ha neadjisten láttok majd a szerverlistában egy [lfHU] kezdetû szervert, akkor nyugodtan csatlakozzatok rá.Kösz 🙂
penztar wrote:Hello!
Bocsi mindenkitõl pótolom a hgiányosságomat és becopyzom az fstab ide vonatkozó részét hát ha tudtok segíteni. Ez az auto megoldás szerintem nem annyira nyerõ ötlet.
Még sem szúrom be mert megtaláltam a gépelési hibámat és így már megy köszönöm mindenkinek az építõ és segítõ hozzászólásokat.Fstab-ba írd be ugyanazokkal a paraméterekkel, mint ahogy csatolod kézzel, és írd oda az „auto”-t.
Most nézem a logból, hogy SUSE-t használsz?
Azt mondják itt a szakértõk, hogy nem célszerû bántani a kernelét, de te tudod.Minden a Device drivers -> Character devices alatt van.
Kovi de szemét vagy 🙂
juuzer wrote:Amúgy még két p@cs dolog az ati-tól, … böngészõben engedélyezni kell a sütiket az oldaluk miatt??? … Valamint hol van az x86_64-es 8.26.18-as driver??? (vagy csak én nem találom?)Nem ide tartozik, de nem csak az ATI pöcssége. Egyáltalán miért vagyok köteles engedélyezni?
Mert még ha azonosításhoz kellene, de nem.Ahogy nõ a linuxos tábor, annál többet veszít majd az ATI és nyer az NVIDIA a piaci részesedésbõl.
Habár eddig nem volt gondom a driver-rel – pedig több kernel és diszró alá feltettem már – tudom mennyien szenvednek vele, és elképesztõ mennyire nem képesek egy kompakt, jól mûködõ megoldást nyújtani.Jó jelnek mutatkozott a grafikus installer. De egy rakás embernél nem mûködik, hibaüzenetet nem ad. Tehát marad az rpm, ott legalább látod, ha valami gáz van.
Csináltak egy egész használható fglrxconfig parancsot, ami lépésrõl lépésre végigvezette az embert a beállításokon, interaktív módon.
Helyette most itt az aticonfig, ami tökugyanaz, csak neked kell a paramétereket kibogarászni.Tehát akkor most elõre, vagy visszafelé haladunk?
Nos akkor nem lehet teljesen tiszta, mert az elsõ és a második pont ugyanarról szól.
Kernelbeállítás:
http://balev.uw.hu/kernel1.png
http://balev.uw.hu/kernel2.png
http://balev.uw.hu/kernel3.pngPersze nforce_agp helyett neked via_agp kell, mivel VIA-s alaplapod van.
A gépet nem kell hozzá szétszedni, elég ha megnézed az lspci-t.A kernelt a fentiek szerint állítsd be.
-
SzerzőBejegyzés