balev

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,771-1,780 / 2,997
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Warsow #2062483
    balev
    Felhasználó
      goraki wrote:
      Kipróbáltam, nagyon jó játék szerintem is. Normális, hogy nincs hang és ilyeneket ír a terminálra?

      warsow/docs/linux_sound_sdl.txt

      Hozzászólás: Warsow #2062481
      balev
      Felhasználó
        goraki wrote:
        Kipróbáltam, nagyon jó játék szerintem is. Normális, hogy nincs hang és ilyeneket ír a terminálra?:

        Code:
        Asking to download sounds/misc/hit_water.wav
        Download request refused: Server doesn’t have this file
        Asking to download sounds/announcer/score/team3_leads01.wav
        Download request refused: Server doesn’t have this file
        Asking to download sounds/announcer/score/team3_leads02.wav
        Download request refused: Server doesn’t have this file
        Asking to download sounds/announcer/score/team4_leads01.wav
        Download request refused: Server doesn’t have this file
        Asking to download sounds/announcer/score/team4_leads02.wav
        Download request refused: Server doesn’t have this file
        Asking to download sounds/ctf/flagcap.wav
        Download request refused: Server doesn’t have this file

        Tud valaki egy jó szervert? Benézhetek a cybergames.hu-sra?:D

        Nem, nem normális. 🙂
        Kellene, hogy legyen hang. Parancssorból indítod a saját könyvtárából?

        Hozzászólás: Warsow #2062478
        balev
        Felhasználó
          Wait wrote:
          Hülye ötlet, de fogd meg, és az egeret fizikailag forgasd el 180 fokkal. Eztán bekapcsolod az inverz mouse-t, és úgy megy, mintha igazi lenne. Csak a gombokkal lesz bajod, de meg lehet szokni (én a quake III-at toltam így…)

          Most ezt komolyan?
          Bakker, te hülye vagy 🙂

          Egyébként nem találtam rá semmi magyarázatot eddig, config fájlban csak az invert mouse opciót lehet állítani, de az ugyebár nem jó.

          Hozzászólás: Warsow #2062477
          balev
          Felhasználó

            No jó. Azért hülye nem vagyok. Arra magamtól is rájöttem, hogy ez egy játékszerver, de nekem egy beállítási problémám van, amire megoldást szeretnék.
            Azért nem értettem FejQ válaszát, de valószínûleg akkor nem is erre reagált.

            Hozzászólás: Gentoo vs. ati driver 8.25.18 #2063561
            balev
            Felhasználó

              Az xorgconfig parancsot azért említette juuzer kollega, mert ha nincs xorg.conf fájlod, akkor ennek a segítségével tudsz generálni egyet.
              Ha már van xorg.conf-od, akkor mûködni fog az aticonfig –initial parancs is, aminek paraméterként meg lehet adni az xorg.conf fájl elérését, ha az nem az alapértelmezett.

              Hozzászólás: Warsow #2062474
              balev
              Felhasználó
                FejQ3 wrote:
                connect cybergames.hu

                Kicsit pontosabban? 🙂

                Hozzászólás: Warsow #2062472
                balev
                Felhasználó

                  Hm. Egész tetszetõs ez a játék. Egy bajom van csak vele. Elindítom és az egér fordítva reagál. De nem invert mouse-ról van szó, mert X és Y tengelyen is fordítva mûködik, invert mouse opcióra nem reagál.
                  Vajon mi zavarhatja be?

                  Hozzászólás: MySQL kezdõ #2062820
                  balev
                  Felhasználó

                    Kayapo, kösz a részletes leírást.

                    Hozzászólás: Felbontás probléma Nvidia driver után #2063544
                    balev
                    Felhasználó

                      Nem értek az nvidia-hoz, de mostanában többen is panaszkodtak új driver telepítés utáni felbontás problémákkal. Veled együtt kb. hárman ha jól emlékszem.

                      balev
                      Felhasználó
                        Aida85 wrote:
                        Sziasztok!

                        Valaki segítsen!
                        Pár hónapja felraktam kipróbálásképpen a Mandriva Linux 2006 Free rendszert. Minden szép és jó volt egy darabig. Aztán a gépem, illetéktelenek kezébe került akik azt mondják semmit nem csináltak vele, de ehhez képest azóta a Linuxom megmakacsolta magát. Nem akar a grafikus feloület bejönni. Akárhogy próbálom elõcsalogatni egy nagyon hosszú hibaüzenet mindig a válasz, amiben több honlapra is irányítanak: http://www.x.org meg http://www.freedesktop.org.
                        Valaki mondja meg most mi van? Miért csinálja ezt?

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,771-1,780 / 2,997