Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
goraki wrote:Kipróbáltam, nagyon jó játék szerintem is. Normális, hogy nincs hang és ilyeneket ír a terminálra?
warsow/docs/linux_sound_sdl.txt
goraki wrote:Kipróbáltam, nagyon jó játék szerintem is. Normális, hogy nincs hang és ilyeneket ír a terminálra?:Code:Asking to download sounds/misc/hit_water.wav
Download request refused: Server doesn’t have this file
Asking to download sounds/announcer/score/team3_leads01.wav
Download request refused: Server doesn’t have this file
Asking to download sounds/announcer/score/team3_leads02.wav
Download request refused: Server doesn’t have this file
Asking to download sounds/announcer/score/team4_leads01.wav
Download request refused: Server doesn’t have this file
Asking to download sounds/announcer/score/team4_leads02.wav
Download request refused: Server doesn’t have this file
Asking to download sounds/ctf/flagcap.wav
Download request refused: Server doesn’t have this fileTud valaki egy jó szervert? Benézhetek a cybergames.hu-sra?:D
Nem, nem normális. 🙂
Kellene, hogy legyen hang. Parancssorból indítod a saját könyvtárából?Wait wrote:Hülye ötlet, de fogd meg, és az egeret fizikailag forgasd el 180 fokkal. Eztán bekapcsolod az inverz mouse-t, és úgy megy, mintha igazi lenne. Csak a gombokkal lesz bajod, de meg lehet szokni (én a quake III-at toltam így…)Most ezt komolyan?
Bakker, te hülye vagy 🙂Egyébként nem találtam rá semmi magyarázatot eddig, config fájlban csak az invert mouse opciót lehet állítani, de az ugyebár nem jó.
No jó. Azért hülye nem vagyok. Arra magamtól is rájöttem, hogy ez egy játékszerver, de nekem egy beállítási problémám van, amire megoldást szeretnék.
Azért nem értettem FejQ válaszát, de valószínûleg akkor nem is erre reagált.Az xorgconfig parancsot azért említette juuzer kollega, mert ha nincs xorg.conf fájlod, akkor ennek a segítségével tudsz generálni egyet.
Ha már van xorg.conf-od, akkor mûködni fog az aticonfig –initial parancs is, aminek paraméterként meg lehet adni az xorg.conf fájl elérését, ha az nem az alapértelmezett.FejQ3 wrote:connect cybergames.huKicsit pontosabban? 🙂
Hm. Egész tetszetõs ez a játék. Egy bajom van csak vele. Elindítom és az egér fordítva reagál. De nem invert mouse-ról van szó, mert X és Y tengelyen is fordítva mûködik, invert mouse opcióra nem reagál.
Vajon mi zavarhatja be?Kayapo, kösz a részletes leírást.
Nem értek az nvidia-hoz, de mostanában többen is panaszkodtak új driver telepítés utáni felbontás problémákkal. Veled együtt kb. hárman ha jól emlékszem.
2006-06-16-06:44 Hozzászólás: Mandriva Linux 2006 Free – grafikus hiba (vagy fene se tudja) #2063535Aida85 wrote:Sziasztok!Valaki segítsen!
Pár hónapja felraktam kipróbálásképpen a Mandriva Linux 2006 Free rendszert. Minden szép és jó volt egy darabig. Aztán a gépem, illetéktelenek kezébe került akik azt mondják semmit nem csináltak vele, de ehhez képest azóta a Linuxom megmakacsolta magát. Nem akar a grafikus feloület bejönni. Akárhogy próbálom elõcsalogatni egy nagyon hosszú hibaüzenet mindig a válasz, amiben több honlapra is irányítanak: http://www.x.org meg http://www.freedesktop.org.
Valaki mondja meg most mi van? Miért csinálja ezt? -
SzerzőBejegyzés