balev

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,821-1,830 / 2,997
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Bugok az oldalon #2006951
    balev
    Felhasználó
      sany wrote:
      Nem tudom hogy ez hiba vagy sem, ezért kérdezek és mellékelem a képet.

      A bal oldalon az a két furcsa „izé” nem tudom minek nevezem,
      hasznos infot nem közlõ valami, (0) jelzéssel.

      Gondolom Csaba AJAX RSS reader blokkot akar hozzáadni, ami még folyamatban van. 🙂

      Hozzászólás: php+mysql szövegmegjelenés #2062172
      balev
      Felhasználó
        sipdav wrote:
        Sziasztok!
        Hozzászólás: php+mysql szövegmegjelenés #2062171
        balev
        Felhasználó
          sipdav wrote:
          Sziasztok!
          Hozzászólás: Ati driver reinstall #2060061
          balev
          Felhasználó

            A via_agp, agpgart és az fglrx is be van töltve. Ezek után, ha mégse tudja használni, az lehet modul betöltési sorrend miatt, vagy egyáltalán azért mert modulban van. Több embernél sem mûködött az fglrx, csak miután az agp fixen került a kernelbe, plusz a DRM ki lett kapcsolva. Ettõl függetlenül modulosan is mûködnie kellene, de utána kell nézni, SUSE alatt hova, milyen fájlba kell beleírni a module.preload-ot.
            Lehet, hogy az megoldja a gondot, nem tudom.

            Hozzászólás: Ati driver reinstall #2060057
            balev
            Felhasználó

              1. Az xorg.conf-ban a „UseInternalAGPGART”-ot állítsd „no”-ra, vagy töröld ki, nem fog kelleni.
              2. lsmod kimenetét szúrd be.
              3. Milyen alaplapi chipkészlet?

              Hozzászólás: php+mysql szövegmegjelenés #2062170
              balev
              Felhasználó

                Most akkor van egy táblád ‘barat’ néven, ami két mezõt tartalmaz (ki, kie). Ebbõl kinyered a $USERID alapján a ‘ki’ mezõ rekordját, ami egy név gondolom. Utána egy másik, ‘user’ táblából az adott név (‘ki’) alapján megkeresed a user-t és kiválasztod a nick mezõben lévõ rekordját, igaz?

                Mit szeretnél másképp, vagy mi nem jó? Nem világos teljesen.

                Hozzászólás: Megint nvidia #2040328
                balev
                Felhasználó
                  GyurMan wrote:
                  Macskajancsi bocsi! Semmi gond nincs ezzel a hellyel, csak már nagyon egyedül éreztem magam.
                  balev köszi ötleted!
                  Hozzászólás: Megint nvidia #2040326
                  balev
                  Felhasználó
                    GyurMan wrote:
                    Megoldódott:
                    Van lejjebb egy másik mode sor. Asszem így hívják. Ott „1024×768@85” szerepelt. A HUP-on leírta aegy srác, hogy mindenhól egyértelmûen kell hivatkozni. Fent „1024×768”, akkor lent is, vagy máshogy!
                    De punnyadt itt a társaság!

                    Amire te gondolsz, az frissítési frekvenciák és felbontások lehetséges verziói a screen section-ben.
                    Egyébként van egy-két online modeline generator, pl.: http://www.dkfz-heidelberg.de/spec/linux/modeline/

                    Alapesetben próbáld meg azt, hogy kiveszed a modeline-okat, a hsync és vsync-et a monitorodnak megfelelõen beállítod, plusz a screen section-ben beállítod a legnagyobb kívánt felbontást. Ekkor az X automatikusan az ehhez a felbontáshoz tartozó frissítési frekvenciát állítja be.

                    Ha mégse mûködne így, akkor a hsync és vsync sorokat kommentezd ki, és generálj egy megfelelõ modeline-t.

                    Hozzászólás: kernel modul telepítése ATI kártyához #2062276
                    balev
                    Felhasználó

                      Milyen disztribúciót használsz?
                      Kernelben DRM, /dev/agpgart?

                      Hozzászólás: Pinnacle PCTV 110 i #2060922
                      balev
                      Felhasználó
                        Soltan wrote:
                        Ugye?
                      10 bejegyzés megtekintése - 1,821-1,830 / 2,997