Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Macskajancsi wrote:nanobit wrote:sztem terminál alól kéne, root módban…
Megmagyaráznád, hogy miért?
Lehet, hogy azért mondja, mert akkor esetleg kapnánk valami hibaüzenetet.
Egész hasonló, mint a régi fórummotor bõre volt. Szerintem is nagyon jó lett.
Csabának köszönet!Ja, annyi még, hogy az idézet, módosítás és egyéb gombok mellett megjelenik a sima text is.
MBence wrote:KDE Vezérlópultban a Billentyûparancsoknál kell valamit állítgatni, sztem!Ott a pont, kösz 🙂
Csak az ablakmûveletekben kerestem, eszembe se jutott a billentyûparancsok, mivel nem is abban a szekcióban van.bennydevito wrote:Senki nem használ több tab-ot egy böngészõablakon belül? Vagy mindenki egerezik? 🙂
Flux alatt nálam sincs gond. :))))) (kde alatt meg nem tudom, de mintha be lehetne állítani a kcontrolban…)Ezt a beállítást keresem, de nem találom, ezért kérdezem 🙂
Tudom, én is Flux-ot használtam azelõtt.Senki nem használ több tab-ot egy böngészõablakon belül? Vagy mindenki egerezik? 🙂
Ez elég részletesnek látszik, csak regisztrálni kell hozzá. Komplett modul.
http://phpnuke.org/modules.php?name=News&file=article&sid=7150Ez meg egy másik, de mivel nem vagyok járatos shoutcast stream-ekben, nem tudom megállapítani, melyik jobb számodra.
http://www.phpclasses.org/browse/file/7192.htmlEsetleg a http://protonradio.com illetékesének írsz egy e-mailt pl., és elárulja neked, milyen szkrip van mögötte 🙂
Bár az nem olyan részletes – mármint ami látható PHP által – mint amilyennek a PHPNUKE modul tûnik.nyonyo wrote:csaba wrote:Ban lesz ebbõl, ha így megy tovább… 🙂Hm… Most így végignézve Macskajancsi hozzászólásjait,
Azért az beszarás – már elnézést, – hogy hova jut a világ.
Mit reklámoznak a tévében? Az egyik elektronikai kütyügyártó legújabb találmánya, a WIFI-s egymás elleni tetris! és egyéb apró örömöket okozó játékok.
Bár tudom nagyon jól, hogy hol van meg ennek a piaca (USA), de azért ez már gáz, nem? A tömegek biztosan bomlani fognak érte.kisbetu wrote:Van egy (kettõ) észrevételem.Nemrégiben a hozzászólás elküldésekor kaptam egy figyelmeztetést, ha közben valaki más hozzászólt.
Ez mostanában eltûnt.
Nem lehetne visszakapni? Hiányzik.Mostmár mûködik, végre. Legalábbis az elõbb találkoztam vele.
nyonyo wrote:Már miért ne lenne?! -
SzerzőBejegyzés