balev

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,871-1,880 / 2,997
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Mercury #2042317
    balev
    Felhasználó
      Macskajancsi wrote:
      nanobit wrote:
      sztem terminál alól kéne, root módban…

      Megmagyaráznád, hogy miért?

      Lehet, hogy azért mondja, mert akkor esetleg kapnánk valami hibaüzenetet.

      Hozzászólás: Megújult (megváltozott) linuxforum.hu #2030839
      balev
      Felhasználó

        Egész hasonló, mint a régi fórummotor bõre volt. Szerintem is nagyon jó lett.
        Csabának köszönet!

        Ja, annyi még, hogy az idézet, módosítás és egyéb gombok mellett megjelenik a sima text is.

        Hozzászólás: KDE #2005728
        balev
        Felhasználó
          MBence wrote:
          KDE Vezérlópultban a Billentyûparancsoknál kell valamit állítgatni, sztem!

          Ott a pont, kösz 🙂
          Csak az ablakmûveletekben kerestem, eszembe se jutott a billentyûparancsok, mivel nem is abban a szekcióban van.

          Hozzászólás: KDE #2005725
          balev
          Felhasználó
            bennydevito wrote:
            Senki nem használ több tab-ot egy böngészõablakon belül? Vagy mindenki egerezik? 🙂
            Flux alatt nálam sincs gond. :))))) (kde alatt meg nem tudom, de mintha be lehetne állítani a kcontrolban…)

            Ezt a beállítást keresem, de nem találom, ezért kérdezem 🙂
            Tudom, én is Flux-ot használtam azelõtt.

            Hozzászólás: KDE #2005723
            balev
            Felhasználó

              Senki nem használ több tab-ot egy böngészõablakon belül? Vagy mindenki egerezik? 🙂

              Hozzászólás: Apache és Shoutcast #2061155
              balev
              Felhasználó

                Ez elég részletesnek látszik, csak regisztrálni kell hozzá. Komplett modul.
                http://phpnuke.org/modules.php?name=News&file=article&sid=7150

                Ez meg egy másik, de mivel nem vagyok járatos shoutcast stream-ekben, nem tudom megállapítani, melyik jobb számodra.
                http://www.phpclasses.org/browse/file/7192.html

                Esetleg a http://protonradio.com illetékesének írsz egy e-mailt pl., és elárulja neked, milyen szkrip van mögötte 🙂
                Bár az nem olyan részletes – mármint ami látható PHP által – mint amilyennek a PHPNUKE modul tûnik.

                Hozzászólás: Megújult (megváltozott) linuxforum.hu #2030835
                balev
                Felhasználó
                  nyonyo wrote:
                  csaba wrote:
                  Ban lesz ebbõl, ha így megy tovább… 🙂

                  Hm… Most így végignézve Macskajancsi hozzászólásjait,

                  Hozzászólás: Kocsma topik #1949863
                  balev
                  Felhasználó

                    Azért az beszarás – már elnézést, – hogy hova jut a világ.
                    Mit reklámoznak a tévében? Az egyik elektronikai kütyügyártó legújabb találmánya, a WIFI-s egymás elleni tetris! és egyéb apró örömöket okozó játékok.
                    Bár tudom nagyon jól, hogy hol van meg ennek a piaca (USA), de azért ez már gáz, nem? A tömegek biztosan bomlani fognak érte.

                    balev
                    Felhasználó
                      kisbetu wrote:
                      Van egy (kettõ) észrevételem.

                      Nemrégiben a hozzászólás elküldésekor kaptam egy figyelmeztetést, ha közben valaki más hozzászólt.
                      Ez mostanában eltûnt.
                      Nem lehetne visszakapni? Hiányzik.

                      Mostmár mûködik, végre. Legalábbis az elõbb találkoztam vele.

                      Hozzászólás: Megújult (megváltozott) linuxforum.hu #2030819
                      balev
                      Felhasználó
                        nyonyo wrote:
                        Már miért ne lenne?!
                      10 bejegyzés megtekintése - 1,871-1,880 / 2,997