Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Vagy fdisk helyett/mellett parted. Nekem pl. egy partíció méret javítást csak parted segítségével sikerült megoldani, a méret módosítása után.
zeerocool wrote:bennydevito wrote:Az aláírásod linkje összefolyik a háttérrel…Szándékosan nem akarom, hogy üvöltsön. Dehát mindenkinek más az ízlése, nincs is ebbõl gond. Nem tudsz belépni?
nyonyo wrote:Nekem sokkal jobban tetszett az elõzõ fórum. Ez gusztustalan!
Ráadásul folyton kidob a rendszer és néha az aláírásom is eltûnik illetve átíródik!Nem hiszem, hogy lenne létjogosultságod ilyen kijelentéseket tenni…
Mindamellett nem a te aláírásod a legnagyobb probléma; amint látod éppen szerkesztés alatt áll a fórum -> ergo, ne most állítgasd a dolgaid!
bennydevito wrote:„Csak a link képelemekrõl kellene levenni border-t. (pl. idézés gomb, hozzászólás szövegszerkesztõ gombok, stb.)”
Miért? Jó az!http://balev.cjb.hu <- ezt viszont már nem lehet látni.
Szerintem elég zavaró, hogy egy 2-3px vastag fekete keret van a kékes-szürkés színû elemeken. Nagyon nagy a kontrasztja.
Mit nem lehet látni a linken?Csak a link képelemekrõl kellene levenni border-t. (pl. idézés gomb, hozzászólás szövegszerkesztõ gombok, stb.)
nyonyo wrote:Esetleg használj Nvidia kártyát!!Igazán eredeti megoldás a problémára.
Ineteq wrote:smica wrote:Ineteq wrote:Igen , de ms office-szal való kompatibilitás miatt kénytelen vagyok ezt felrakni.Bocs, hogy csak most válaszolok, de az MS Office -al részben kompatibilis a KOffice és az Abiword is (utóbbi egész jól elboldogul a Word dolgaival).
Igen, de sajnos fõleg powerpoint-vetítésekre kellett volna a gép, az meg még openoffice-szal sem mindig ok. Sajna vissza kellett raknom a windowst. Elég bosszantó, mert az office-on kívül minden lényegesen gyorsabb volt.:((
Ooo 1.1? Igaz .ppt kompatibilitása sokkal rosszabb, mint a 2.0, ahol még szintén vannak javítani valók. Sõt, egy elég erõs gépen használom cégnél Windows alatt, itthon szintén relatíve erõs gépen Linux alatt, de gyorsaság terén eléggé elmarad az MS Office-tól.
Derrick wrote:Több program, így pl. a stellarium, a glest és még több, amikre már nem emlékszem adja ezt a hibaüzenetet:Code:X Error of failed request: BadValue (integer parameter out of range for operation)
Major opcode of failed request: 135 (XFree86-VidModeExtension)
Minor opcode of failed request: 10 (XF86VidModeSwitchToMode)
Value in failed request: 0x119
Serial number of failed request: 129
Current serial number in output stream: 131A neten és ezen a fórumon is keresgéltem, de semmi használhatót nem találtam.
Mi a fene okozhatja ezt?
# Option „DisableVidModeExtension” Ezt állítod?
Virtuális asztal méretét ha a legnagyobb felbontáshoz állítod?
Virtual 1024 768
A programnak, amit indítasz, nem lehet megadni valami konfigfájlban (set resolution x*y), hogy milyen felbontáson induljon?A következõ, elég idegesítõ beállítási problémám van már egy ideje, de sehogy se találom hol lehet beállítani.
KDE-t használok. ALT-TAB-bal ugyebár a nyitott ablakok között mozoghat az ember (nem csak KDE esetén, tudom).
CTRL-TAB segítségével egy adott ablakon belül lehet elõre mozogni a navigációs elemek között, míg SHIFT-TAB-bal visszafelé. Gondolom, ez azok számára nem újdonság, akik nem nagyon használnak egeret.A probléma:
Míg Fluxbox-ot használtam nem volt gond, szépen tudtam Firefox ablakai között CTRL-TAB-bal váltani. KDE alatt viszont ez most nem megy, mert felülírja a KDE virtuális asztal váltás funkció, vagyis CTRL-TAB nyomogatásával szépen körbe tudom járni a desktop-okat. De erre nincs szükségem, az eredeti funkcióra viszont lenne. -
SzerzőBejegyzés