balev

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,921-1,930 / 2,997
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Torrentflux PHP hiba! #2060452
    balev
    Felhasználó
      PcZolee wrote:
      Feltölthetem a file-t, de letöltheted az egészet innen, hátha így könnyebb lesz!

      Köszi

      Közben rájöttem, hogy biztos nem include hiba, mert akkor is kapnál figyelmeztetést.
      Mondom szintaktikailag jónak tûnik, de mindjárt ránézek az egészre együtt.

      Hozzászólás: Kocsma topik #1949814
      balev
      Felhasználó

        Najó, hülyeség volt vitát nyitni errõl, én kérek mindenkitõl elnézést.
        Biztosan én vagyok a hülye, meg nem életképes a szemléletem a mai világban. A BKV meg a szemét, meg az ellenõr is. Meg egyébként is mindenki az.

        Hozzászólás: Kocsma topik #1949813
        balev
        Felhasználó
          Wait wrote:
          Ha csesznek ellenõrizni, akkor minek legyen? … a járotok sehogy nem lesznek szebbek és jobbak.

          Kérdésem: szerinted van-e kapcsolat az általad említett két dolog között?
          Ha te nem fizetsz (és még sokan mások), akkor egyre csak gyengébb színvonalú szolgáltatásban lesz részünk. Mindenkinek. Neked is.

          Ha nem jön ellenõr, minek fizetni? Ha más se vesz bérletet, én minek vegyek? Ha más is elcsalja az adóját, én miért ne tenném?

          Hozzászólás: Kocsma topik #1949806
          balev
          Felhasználó
            Wait wrote:
            Mégis… 22-es buazon eddig szeptember óta 2X volt kaller, és 59-es villamoson ugyan olyan sokszor… szeptemberben még volt bérletem
            Hozzászólás: Torrentflux PHP hiba! #2060450
            balev
            Felhasználó
              Code:
              require_once(‘BDecode.php’);

                      echo ”;

                      $ftorrent=$cfg[„torrent_file_path”].$torrent;

                      $fp = fopen($ftorrent, „rd”);
                      $alltorrent = fread($fp, filesize($ftorrent));
                      fclose($fp);

                      $btmeta = BDecode($alltorrent);
                      $torrent_size = $btmeta[„info”][„piece length”] * (strlen($btmeta[„info”][„pieces”]) / 20);

                      if (array_key_exists(‘files’,$btmeta[‘info’]))

              Szintaktikailag stimmel pedig az array_key_exist, ami ugye egy asszociatív tömb, jelen esetben többdimenziós tömb adott kulcsát keresi.

              Olyanra tudok gondolni, hogy azért írja a hibát, mert nem talája magát a keresési feltételben megadott tömböt, vagyis az nem jött létre. Pár sorral feljebb látod, hogy a BDecode fájlból van származtatva ez $btmeta tömb, elõtte még pár sorral van az include.

              A megfelelõ helyen van az fájl? Be tudja illeszteni?

              Hozzászólás: Kocsma topik #1949778
              balev
              Felhasználó

                Nesztek helyesírás, lehet öntesztelni 🙂

                http://www.szerkeszt.hu/teszt.php

                Hozzászólás: vicc #1923058
                balev
                Felhasználó

                  No igen, saját tapasztalat alapján osztom az elhangzottakat. Bár ugye sose szabad általánosítani, de speciel nálunk az államvizsga és fõiskolán megszerezhetõ nyelvvizsga is vicc volt. Tudom, ki milyen értékelést és milyen papírokat kapott, és tisztában vagyok vele, hogy milyen tudás állt a papír mögött. Sokkal szigorúbban kellett volna/kellene venni.

                  Nem csak az oktatást kellene átalakítani, hanem a politikában/gazdaságban is változások szükségesek ehhez. Például hogy jogászokból meg közgazdászokból ne lehessen Dunát rekeszteni, mert ez a divat, ebben a sok pénz, meg Anyu/Apu is ügyvéd, stb. Ellenben a hiányszakmákba szakképzettekre lenne szükség, csak amíg nem fizetik meg a munkájukat és nem kapnak nagyobb társadalmi megbecsülést, addíg nem fog változni a helyzet. Pedig ez mindenki érdeke.

                  Hozzászólás: ati driver debian alatt #1956507
                  balev
                  Felhasználó

                    Abban az esetben, ha valóban sikeresen feltetted az fglrx-et, akkor be kell tudnon tölteni a modult. Próbáld meg!
                    Ha betölti, akkor X-restart majd fenti parancsok ellenõrzése.
                    Ha nem tölti be, akkor már a driver sem települt megfelelõen.

                    Hozzászólás: ati driver debian alatt #1956505
                    balev
                    Felhasználó
                      zeerocool wrote:
                      Most ujraraktam az X-et meg a kde-t, szoval mûxik a rendszer, és az ati driver is fentvan, a debianos. Csakhát a progijaim nagyrészét rakhatom ujra. De nembaj. Mostámárcsak hardveres 3d gyorsitást kéne varázsolnom.

                      Az ATI fglrx fent van, X mûködik. Megnézted, hogy milyen driver-t használ? xorg.conf, xorg.log, fglrxinfo így elsõ körben.

                      Hozzászólás: SUSE Linux 10.1 kérdések #2056175
                      balev
                      Felhasználó
                        dewey wrote:
                        balev:
                        Nem úgy jelenik meg, ahogy összeállítottam, hanem abc-sorrendben. Ez a baj. Ezt a „feature”-t szeretném kikapcsolni.
                      10 bejegyzés megtekintése - 1,921-1,930 / 2,997