Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
PcZolee wrote:Feltölthetem a file-t, de letöltheted az egészet innen, hátha így könnyebb lesz!
Köszi
Közben rájöttem, hogy biztos nem include hiba, mert akkor is kapnál figyelmeztetést.
Mondom szintaktikailag jónak tûnik, de mindjárt ránézek az egészre együtt.Najó, hülyeség volt vitát nyitni errõl, én kérek mindenkitõl elnézést.
Biztosan én vagyok a hülye, meg nem életképes a szemléletem a mai világban. A BKV meg a szemét, meg az ellenõr is. Meg egyébként is mindenki az.Wait wrote:Ha csesznek ellenõrizni, akkor minek legyen? … a járotok sehogy nem lesznek szebbek és jobbak.Kérdésem: szerinted van-e kapcsolat az általad említett két dolog között?
Ha te nem fizetsz (és még sokan mások), akkor egyre csak gyengébb színvonalú szolgáltatásban lesz részünk. Mindenkinek. Neked is.Ha nem jön ellenõr, minek fizetni? Ha más se vesz bérletet, én minek vegyek? Ha más is elcsalja az adóját, én miért ne tenném?
Wait wrote:Mégis… 22-es buazon eddig szeptember óta 2X volt kaller, és 59-es villamoson ugyan olyan sokszor… szeptemberben még volt bérletemCode:require_once(‘BDecode.php’);echo ”;
$ftorrent=$cfg[„torrent_file_path”].$torrent;
$fp = fopen($ftorrent, „rd”);
$alltorrent = fread($fp, filesize($ftorrent));
fclose($fp);$btmeta = BDecode($alltorrent);
$torrent_size = $btmeta[„info”][„piece length”] * (strlen($btmeta[„info”][„pieces”]) / 20);if (array_key_exists(‘files’,$btmeta[‘info’]))
Szintaktikailag stimmel pedig az array_key_exist, ami ugye egy asszociatív tömb, jelen esetben többdimenziós tömb adott kulcsát keresi.
Olyanra tudok gondolni, hogy azért írja a hibát, mert nem talája magát a keresési feltételben megadott tömböt, vagyis az nem jött létre. Pár sorral feljebb látod, hogy a BDecode fájlból van származtatva ez $btmeta tömb, elõtte még pár sorral van az include.
A megfelelõ helyen van az fájl? Be tudja illeszteni?
Nesztek helyesírás, lehet öntesztelni 🙂
No igen, saját tapasztalat alapján osztom az elhangzottakat. Bár ugye sose szabad általánosítani, de speciel nálunk az államvizsga és fõiskolán megszerezhetõ nyelvvizsga is vicc volt. Tudom, ki milyen értékelést és milyen papírokat kapott, és tisztában vagyok vele, hogy milyen tudás állt a papír mögött. Sokkal szigorúbban kellett volna/kellene venni.
Nem csak az oktatást kellene átalakítani, hanem a politikában/gazdaságban is változások szükségesek ehhez. Például hogy jogászokból meg közgazdászokból ne lehessen Dunát rekeszteni, mert ez a divat, ebben a sok pénz, meg Anyu/Apu is ügyvéd, stb. Ellenben a hiányszakmákba szakképzettekre lenne szükség, csak amíg nem fizetik meg a munkájukat és nem kapnak nagyobb társadalmi megbecsülést, addíg nem fog változni a helyzet. Pedig ez mindenki érdeke.
Abban az esetben, ha valóban sikeresen feltetted az fglrx-et, akkor be kell tudnon tölteni a modult. Próbáld meg!
Ha betölti, akkor X-restart majd fenti parancsok ellenõrzése.
Ha nem tölti be, akkor már a driver sem települt megfelelõen.zeerocool wrote:Most ujraraktam az X-et meg a kde-t, szoval mûxik a rendszer, és az ati driver is fentvan, a debianos. Csakhát a progijaim nagyrészét rakhatom ujra. De nembaj. Mostámárcsak hardveres 3d gyorsitást kéne varázsolnom.Az ATI fglrx fent van, X mûködik. Megnézted, hogy milyen driver-t használ? xorg.conf, xorg.log, fglrxinfo így elsõ körben.
dewey wrote:balev:
Nem úgy jelenik meg, ahogy összeállítottam, hanem abc-sorrendben. Ez a baj. Ezt a „feature”-t szeretném kikapcsolni. -
SzerzőBejegyzés