Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
dewey wrote:nastjakam wrote:Nehany dolog:
1. Nem megvetendo otlet, miszerint a postok szama nem lenne feltuntetve, igy elkerulendo egyes userek postszam hajszaszasa.
2. A szemelyes kerdesek igen kenyes mivoltabol adodoan a regi userek megkulonboztetese, amde nem csak mint moderatori kinevezes altal.
…
…Ez el lett felejtve?
Maradhatna csak a besorolás (pl. oszlopos tag) ill. a „hozzászólás meter”, ami ugye 1-tõl 5-ig tux vagy csillag, ésatöbbi. A hozzászólások száma csak a profilban, saját részre jelenne meg.Látom módosítottátok a GYIK menüt, bekerült az IRC is – tetszik. Fõleg ez „sokan járnak ide aludni is ;)”
Hehh 🙂
Gyuszk wrote:Ezeket az eszközöket sok tesztelés után választották ki, és magukat a feladatokat is végigoldották minden cuccal.Csak az a probléma, ha megcsinálod Ooo-ban, akkor nem biztos, hogy menni fog PPT alatt és fordítva. Erre akartam csupán utalni. Ezért célszerû minél kevesebb csicsával megoldani a prezentációs feladatokat, legalábbis nekem ez a tapasztalatom.
Gyuszk wrote:Sziasztok.Baki wrote:/dev/sda /mnt/pendrive vfat defaults,noauto,users,umask=000 0 0Mûködik! 😀
Mit csinál pontosan a defaults?
Baki wrote:mount /dev/sdamount: only root can mount /dev/sda on /mnt/pendrive
fstab:
Code:/dev/sda /mnt/pendrive vfat defaults,noauto,users,umask=000 0 0http://hup.hu/wiki/index.php/Fstab
users: bármely felhasználó (le)csatolhatja az állományrendszert és további megkötéseket érvényesít: noexec nodev nosuid
Próbáld meg így, userként.
mount /dev/sda
Baki wrote:balev wrote:Miért sudo-val csatolod, mikor user-ként is mennie kellene? Próbáld meg anélkül.Azt meg hogyan?
„mount: only root can do that”
Pontosan hogyan csatolod?
Miért sudo-val csatolod, mikor user-ként is mennie kellene? Próbáld meg anélkül.
Ez a /dev/wacom nem tudom milyen eszköz, de már másoknál is láttam, és mindenhol hibát jelzett. Mindenesetre nyugodtan kikommentezheted. Az X-ed nagy valószínûséggel azért nem indult, mert nem kommenteztél ki mindent, ami a /dev/wacom-ra vonatkozik (pl. sendcoreevents). De ha megnézed a logot, megtalálod az okát.
Cd írás parancssorból ld. Linuxforum.hu fõoldal – menü -> parancssori tippek. -
SzerzőBejegyzés