Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
rigidus wrote:A masodik outputodhoz, csak annyit mondanek, hogy tanacsos kikapcsolni az osszeset, mivel a legtobb fglrx-es kartyat a kernelben levo radeon drm modul is kepes 2D modban meghajtani es ha ez elotte be van toltve akkor az fglrx-et figyelmen kivul hagyja.
Ez mind igaz, csak õ 3d-t szeretne 🙂
Egyébként a kernelbeállításaival van a gond, de már dolgozik rajta.MBence wrote:balev wrote:Ha az AGP-vel van baja, akkor kernelben /dev/agpgart-ot kell leellenõrizni.Code:fgrep -i agp /usr/src/kernel/.configgrep: /usr/src/kernel/.config: Nincs ilyen fájl vagy könyvtár
Nyilván nincs. A kernel helyére a te kerneled neve (linkje) kell.
Pusztito wrote:X lelövése után nem indul, rádásul nem megy ha xorg.conf-ot a helyére másolom.(amit bíztonsági mentis xorg.conf-ot)Már megint nem jó a kernel konfig. Ezeknek mi a kimenete?
Code:fgrep -i agp /usr/src/linux2.6.16/.config
fgrep -i drm /usr/src/linux2.6.16/.configJa és csatold a mostani és az eredeti xorg.conf-ot is.
kisbetu wrote:balev wrote:linuxforum.com szerkezetével egyetértek. Mint ahogyan többen is jelezték már az érintettek részérõl hasonló véleményüket. A munkát viszont meg kell tervezni és ki kell osztani.
kisbetu wrote:balev wrote:besértõdniLégy oly kedves, nézd meg, mit idéztem itten.
Sajnos, a szõr áll fel a hátamon az ilyen nyelvúlyító eltévejedésektõl.
Ha már javító szándékról tetszetek papolni, akkor meg kéne látni a szálkát is.Nos igen.
Xorg.conf szerkesztéséhez ott az aticonfig –initial.
Ha az AGP-vel van baja, akkor kernelben /dev/agpgart-ot kell leellenõrizni.
Code:fgrep -i agp /usr/src/kernel/.configNagy valószínûséggel a DRM kavar be, ha a patch-et megcsináltad.
miklosx wrote:Csabának THX.., nked meg AMD akárki.., ha nem akarsz válaszolni v vmi akkor ne írj.., de így h leordítasz.., nem azt várom elh megold helyettem, hanem h vmi tippet adj.., melesleg 14éves vagyok, ilyenorban mindenki örül h Windows alól tud játszani.., szal.., meg nemagyok egy ilyen 25éves programozó, szobában gubbadós..
meg 14évesen még jóhogy nemnagyon toom h mit kell csinálni..Elvárod, hogy ne ordítsanak le… mi meg elvárjuk, hogy írd le az elõzményeket és a körülményeket.
-
SzerzőBejegyzés