balev

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,961-1,970 / 2,997
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Az ATI Drivert nem sikerül feltenni #2047629
    balev
    Felhasználó
      rigidus wrote:
      A masodik outputodhoz, csak annyit mondanek, hogy tanacsos kikapcsolni az osszeset, mivel a legtobb fglrx-es kartyat a kernelben levo radeon drm modul is kepes 2D modban meghajtani es ha ez elotte be van toltve akkor az fglrx-et figyelmen kivul hagyja.

      Ez mind igaz, csak õ 3d-t szeretne 🙂
      Egyébként a kernelbeállításaival van a gond, de már dolgozik rajta.

      Hozzászólás: ATI végsõ kérdés #2044110
      balev
      Felhasználó
        MBence wrote:
        balev wrote:
        Ha az AGP-vel van baja, akkor kernelben /dev/agpgart-ot kell leellenõrizni.

        Code:
        fgrep -i agp /usr/src/kernel/.config

        grep: /usr/src/kernel/.config: Nincs ilyen fájl vagy könyvtár

        Nyilván nincs. A kernel helyére a te kerneled neve (linkje) kell.

        Hozzászólás: Az ATI Drivert nem sikerül feltenni #2047626
        balev
        Felhasználó
          Pusztito wrote:
          X lelövése után nem indul, rádásul nem megy ha xorg.conf-ot a helyére másolom.(amit bíztonsági mentis xorg.conf-ot)

          Már megint nem jó a kernel konfig. Ezeknek mi a kimenete?

          Code:
          fgrep -i agp /usr/src/linux2.6.16/.config
          fgrep -i drm /usr/src/linux2.6.16/.config

          Ja és csatold a mostani és az eredeti xorg.conf-ot is.

          Hozzászólás: Megújult (megváltozott) linuxforum.hu #2030764
          balev
          Felhasználó
            kisbetu wrote:
            balev wrote:
            Hozzászólás: Megújult (megváltozott) linuxforum.hu #2030762
            balev
            Felhasználó

              linuxforum.com szerkezetével egyetértek. Mint ahogyan többen is jelezték már az érintettek részérõl hasonló véleményüket. A munkát viszont meg kell tervezni és ki kell osztani.

              Hozzászólás: Megújult (megváltozott) linuxforum.hu #2030758
              balev
              Felhasználó
                kisbetu wrote:
                balev wrote:
                besértõdni

                Légy oly kedves, nézd meg, mit idéztem itten.
                Sajnos, a szõr áll fel a hátamon az ilyen nyelvúlyító eltévejedésektõl.
                Ha már javító szándékról tetszetek papolni, akkor meg kéne látni a szálkát is.

                Hozzászólás: Megújult (megváltozott) linuxforum.hu #2030752
                balev
                Felhasználó

                  Nos igen.

                  Hozzászólás: ATI végsõ kérdés #2044106
                  balev
                  Felhasználó

                    Xorg.conf szerkesztéséhez ott az aticonfig –initial.

                    Ha az AGP-vel van baja, akkor kernelben /dev/agpgart-ot kell leellenõrizni.

                    Code:
                    fgrep -i agp /usr/src/kernel/.config
                    Hozzászólás: Az ATI Drivert nem sikerül feltenni #2047622
                    balev
                    Felhasználó

                      Nagy valószínûséggel a DRM kavar be, ha a patch-et megcsináltad.

                      Hozzászólás: 3D Hardvergyorsító #2059036
                      balev
                      Felhasználó
                        miklosx wrote:
                        Csabának THX.., nked meg AMD akárki.., ha nem akarsz válaszolni v vmi akkor ne írj.., de így h leordítasz.., nem azt várom elh megold helyettem, hanem h vmi tippet adj.., melesleg 14éves vagyok, ilyenorban mindenki örül h Windows alól tud játszani.., szal..,  meg nemagyok egy ilyen 25éves programozó, szobában gubbadós..
                        meg 14évesen még jóhogy nemnagyon toom h mit kell csinálni..

                        Elvárod, hogy ne ordítsanak le… mi meg elvárjuk, hogy írd le az elõzményeket és a körülményeket.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,961-1,970 / 2,997