Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
goraki wrote:Az a gond, hogy a textarea-ban megjelenik egy új sor? Biztos, hogy egy sorba van a textarea a /textarea-val?
Legközelebbi fórum találkozón jövök neked egy sörrel 🙂
Bakker, ezen tökölök két napja. Megszokásból sortöréssel zártam a sort (nem tudom beszúrni a kódot, mert a fórummotor behülyül valamiért) a textarea-n belül.
Találkozott már ezzel valaki?
Code:print ” session_start(): Cannot send session cache limiter – headers already sent (output started at /data/web/linuxforum.hu/www/includes/phpInputFilter/class.inputfilter.php:315)Máskor is elõfordult már, ha php kódot akartam elküldeni.
Tuti valami nagyon egyszerû hülyeségen csúszok el, de már kezd nagyon idegesíteni. Kipróbáltam BLOB helyett TEXT típussal, de ugyanaz. Egyébként mysql_field_type ugyanúgy BLOB-nak írja ki. Biztos nem az átalakító sor írja ki az elsõ br-t, mert kipróbáltam, hogy mást írjon ki /n helyett, és mindenhova azt írta, kivéva az elsõ HTML sortörés. Fogalmam sincs, mi teszi oda. Textarea-ba teszem a szöveget, POST method-dal küldöm el, MyISAM adatbázis típus, TEXT type. Vessük már össze a sorainkat 🙂
goraki wrote:Gyuszk wrote:Sziasztok. Találkoztam egy általam distrófüggetlennek talált problémával. A legfrissebb nVIDIA meghajtóprogram esetén a képfrissítésem maximum 70 Hz (pedig ebben a felbontásban, 1024×768-ban 100-nak kéne lennie). Az X konfiguráció helyes, az X naplófájlokban semmi hibaüzenetet nem találtam (legalábbis erre vonatkozólag nem).
Használja valaki a legfrissebbet? Milyen Hz-et visz?Köszönöm elõre is.
Gyuszk, igaz nekem nem nvidia, hanem ati, de eddig vesa driver-rel nem tudtam soha az 1024×768@85-öt, csak az fglrx-szel. Pedig elhiheted, hogy próbáltam hsync-vsync és modeline-nal is.
Oké, legalább tudom, hogy van erre függvény is :),
de a lényeg, hogy ettõl ugyanúgy lesz egy kezdeti br az elsõ sorban. A kiiratásnál nem, ott jó, mivel ott HTML kódként jelenik meg. Csak amikor a módosításra bök, és textarea-ban jelenítem meg. Ott ugye vissza kell alakítani a br-t /n-re. No és itt a legelejére kiír egy br-t. Lehet, hogy én írtam meg szarul a kódot.
Sziasztok!
Tanácsot szeretnék kérni a következõvel kapcsolatban:
Egy webadmin felületet készítek, ahol a „hozzászólások” adatbázisban tároltak. Mivel a formázott szöveget (egyenlõre csak a sortörések a lényegesek) szeretném megtartani, ezért a hozzászólás feltöltését így oldottam meg:Code:$post=str_replace(„n”,”
„,ltrim($post));Amikor az illetõ a hozzászólást módosítja, a következõ sor visszafejti a HTML sortöréseket normál sortörésekké, hogy eredeti állapotában maradjon meg a szöveg.
Code:$sor[„post”]=str_replace(„
„,”n”,ltrim($sor[„post”]));Ez így jó is lenne, csakhogy a legelsõ a szöveg legelején is egy n-t érzékel, amit át is alakít -re, vissza azonban már nem, mikor megint textarea-ban jelentetem meg, hogy módosítani lehessen.
Mondjuk ez lehet, nem sos bajban vagyok topikba illik, de:
Ha nem tudtad gparted-del megcsinálni, úgy, hogy adat van rajta, akkor csak bonyolultabb megoldások vannak. Pl. az, hogy egy másik merevlemezre, amin linuxos fs van átmented a cuccokat, dd-vel, vagy rsync-kel. Utána fogod és fdiskkel megcsinálod, majd visszamásolod a rendszert. Még egyiket se használtam (nem kellett eddig), de rsync megtartja a jogosultásgokat is, legalábbis Sany mindig ezt ajánlja.
fglrx-nek lehet állítani video overlay, nem tudom, hogy az jó-e ehhez.
Code:# === Video Overlay for the Xv extension ===
Option „VideoOverlay” „on”
# === OpenGL Overlay ===
# Note: When OpenGL Overlay is enabled, Video Overlay
# will be disabled automatically
Option „OpenGLOverlay” „off”GO:MBI wrote:Gyors kárfelmérés: elveszett anyám 1-2 legépelt dolgozata…Megmaradtak a Battlefield 2 beállításaim is :happy:
Prioritás?
-
SzerzőBejegyzés