balev

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,201-2,210 / 2,997
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kocsma topik #1949375
    balev
    Felhasználó

      Jézusom, milyen gyökerekkel van tele a parlament.

      Hozzászólás: AC97-Reloaded+codec #2054287
      balev
      Felhasználó

        Amatõr kérdés, de nincs alsamixer-ben lemutézva a MASTER vagy PCM?
        XMMS-ben kimenet ALSA-n van?
        Pontosan milyen kodek nincs meg neki? xmms.org-on találsz kodekeket, plugint.

        Hozzászólás: Apache2 behal startnál #2054282
        balev
        Felhasználó
          elnoyle wrote:
          és hogyan tudnám megnézni hogy mi foglalja a 80as portot? vagy azt hogyan tudomonnan kiirtani? pls help

          Hello! Már feljebb megnézted az nmap-pal. Kiírtani nem tudom mivel kell. De másik porton elindul? (írtam privátba)

          Hozzászólás: Kocsma topik #1949369
          balev
          Felhasználó

            Szakítás a Firefox miatt

                * Tóth Balázs

            2006. március 23., csütörtök 10:30

            Hiába használt a võlegény és a menyasszony is saját felhasználói profilt a Windowsban, a böngészõ egy helyre mentette el a jelszavakat, és így leleplezõdött a szédelgõ férfi.

            http://index.hu/tech/net/firefox/

            Hozzászólás: File kezelõ #2054420
            balev
            Felhasználó

              Rátapintottál a lényegre.

              Hozzászólás: apt-get nem muxik #2054299
              balev
              Felhasználó
                elnoyle wrote:
                balev wrote:
                Most nem azért, de mi köze a csomagkezelõnek az apache-hoz? Nem az apt fogja helyetted beállítani a konfigot.

                te ennyire nem fogod fel hogy lexarom az apachot? ez nem apache téma hanem az apache egy példa rá hogy nem megy!

                Ennek valóban nincs.

                Hozzászólás: Parancs létrehozás hogyan? #2054395
                balev
                Felhasználó

                  Rendszertõl függõen mûködik:
                  .bashrc
                  .bash_profile
                  .profile

                  Hozzászólás: technikai újítások #2052562
                  balev
                  Felhasználó

                    Bár önmagában nem forradalmi újdonság, mégis újra forradalmasítja a számítástechnikát a Samsung új, NAND-alapú flash memóriája, amely éveken belül felválthatja a manapság használt merevlemezeket.

                    http://index.hu/tech/hardver/ssd0322/

                    Hozzászólás: SuSe 10, telepítés után nem indul #2052676
                    balev
                    Felhasználó
                      Richyboy wrote:
                      Sziasztok!

                      Miben jobb a Linux, mint az XP?

                      Szerencsésebb megfogalmazás lenne, – mielõtt viták alakulnának ki a kérdés körül, – a miben más a Linux, mint a Windows kérdés. A fórumon több topik is foglalkozik hasonló kérdésekkel. Ki, mióta, miért, milyet, stb. Ott a fórumkeresõ, használd.

                      Honnan lehetne szerezni Windows emulátort Linux alá?

                      Ismét csak annyi lenne a dolgod, hogy rákeresel pl. Google-lel.

                      balev
                      Felhasználó

                        Valóban nem sok értelme van livecd-nél driver beállítással tökölni. Miért nem raksz fel egy rendes UHU-t?

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,201-2,210 / 2,997