Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Jézusom, milyen gyökerekkel van tele a parlament.
Amatõr kérdés, de nincs alsamixer-ben lemutézva a MASTER vagy PCM?
XMMS-ben kimenet ALSA-n van?
Pontosan milyen kodek nincs meg neki? xmms.org-on találsz kodekeket, plugint.elnoyle wrote:és hogyan tudnám megnézni hogy mi foglalja a 80as portot? vagy azt hogyan tudomonnan kiirtani? pls helpHello! Már feljebb megnézted az nmap-pal. Kiírtani nem tudom mivel kell. De másik porton elindul? (írtam privátba)
Szakítás a Firefox miatt
* Tóth Balázs
2006. március 23., csütörtök 10:30
Hiába használt a võlegény és a menyasszony is saját felhasználói profilt a Windowsban, a böngészõ egy helyre mentette el a jelszavakat, és így leleplezõdött a szédelgõ férfi.
Rátapintottál a lényegre.
elnoyle wrote:balev wrote:Most nem azért, de mi köze a csomagkezelõnek az apache-hoz? Nem az apt fogja helyetted beállítani a konfigot.te ennyire nem fogod fel hogy lexarom az apachot? ez nem apache téma hanem az apache egy példa rá hogy nem megy!
Ennek valóban nincs.
Rendszertõl függõen mûködik:
.bashrc
.bash_profile
.profileBár önmagában nem forradalmi újdonság, mégis újra forradalmasítja a számítástechnikát a Samsung új, NAND-alapú flash memóriája, amely éveken belül felválthatja a manapság használt merevlemezeket.
Richyboy wrote:Sziasztok!Miben jobb a Linux, mint az XP?
Szerencsésebb megfogalmazás lenne, – mielõtt viták alakulnának ki a kérdés körül, – a miben más a Linux, mint a Windows kérdés. A fórumon több topik is foglalkozik hasonló kérdésekkel. Ki, mióta, miért, milyet, stb. Ott a fórumkeresõ, használd.
Honnan lehetne szerezni Windows emulátort Linux alá?
Ismét csak annyi lenne a dolgod, hogy rákeresel pl. Google-lel.
Valóban nem sok értelme van livecd-nél driver beállítással tökölni. Miért nem raksz fel egy rendes UHU-t?
-
SzerzőBejegyzés