balev

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,251-2,260 / 2,997
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Segítség nagyon kezdõnek C-hez #2048975
    balev
    Felhasználó

      Miért nem nyitunk egy helyesírási topikot?

      Nem valami biztató a fórum jövõjét illetõen, hogy egy-két topik 60-70%-a off tartalmú. Mindamellett pártolom a helyes fogalmazás és írás megkövetelését. Nem igaz, hogy két mondatot nem lehet helyesen leírni. (volt már rá példa)

      Hozzászólás: xmms hozzárendelése .mp3-hoz HOGYAN? #2053737
      balev
      Felhasználó
        vasemberke wrote:
        Hellósztok!
        Az a problémám, hogy ha egy mp3 fájlt indítok el, az mplayer játsza le. Hogy tudom azt beállítani, hogy az xmms induljon el és az játsza le mindíg az mp3 fájljaimat?
        Elõrre is köszi a segítséget!
        Hellósztok!

        Na de mivel? Parancssor? Krusader? MC? LP?

        Hozzászólás: ati driver debian alatt #1956478
        balev
        Felhasználó

          Az ATI oldalán, a linux driver-ek letöltésénél ott egy link, kiemelve pirossal:
          New Installer Instructions

          Ezt a kérdést nem elõször vetik fel – csak olvasni kellene.

          Hozzászólás: skype telepítés #2052273
          balev
          Felhasználó

            Megnézed az ablakozód opcióit. Van ilyen benne, hogy move window. Van hozzá egy billentyûkombináció. Megnyitod azt az ablakot, ahol a képed van, beütöd a billentyûkombinációt, aztán nyilakkal odamozgatod az ablakot ahova szeretnéd.

            Hozzászólás: PHP-ban META tag-ok #2052935
            balev
            Felhasználó

              Nem értem minek ehhez generátor. Google-ben rákeresel (search meta optimize) és kidob kismillió találatot. Sok érdekes dolgot elolvasol, találsz benne kevés használhatót, ennyi. A lényeg, hogy a keresõ nem fogja rögtön látni, ha felraktál a netre egy honlapot. A keresõbotnak elõször el kell jutni az oldaladra. Ez nem magától megy. Ahhoz, hogy eljusson, elõbb találnia kell egy linket az oldaladra valahol, vagy elõsegítheted, ha a google oldalán hozzáadod az õ adatbázisukhoz a honlapod URL-jét.

              Hozzászólás: vicc #1922967
              balev
              Felhasználó
                Hozzászólás: SMTP beállítás #2014725
                balev
                Felhasználó

                  Ja és persze nem csak a c2.mail hanem több szerver is spamlistára rakott. Mi lehet a sendmail beállítással, ami miatt nem szeretnek?

                  Hozzászólás: PHP-ban META tag-ok #2052933
                  balev
                  Felhasználó
                    Zeix wrote:
                    OK!

                    Megcsináltam html-be de ígysem dobja ki a keresõ azokkal a szavakkal amiket beírtam a metákhoz.
                    Erre valaki?

                    Esetleg ha bõvebben leírnád, hogy milyen keresõ. Mert nem mindegy, hogy a Google-rõl beszélünk, vagy te csináltál JS-tel, vagy PHP-vel valami keresõt.

                    Hozzászólás: slack 10.2 ékezet #2052966
                    balev
                    Felhasználó

                      Locale beállítások? Milyen ablakozó?

                      Hozzászólás: Nem tudom beállítani a grfikus felületet! #2052756
                      balev
                      Felhasználó

                        Nem kell jobban belemászni, csak elolvasni amit írtak egyesek. Csatold már be légyszi azt a conf-ot.

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,251-2,260 / 2,997