Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Miért nem nyitunk egy helyesírási topikot?
Nem valami biztató a fórum jövõjét illetõen, hogy egy-két topik 60-70%-a off tartalmú. Mindamellett pártolom a helyes fogalmazás és írás megkövetelését. Nem igaz, hogy két mondatot nem lehet helyesen leírni. (volt már rá példa)
vasemberke wrote:Hellósztok!
Az a problémám, hogy ha egy mp3 fájlt indítok el, az mplayer játsza le. Hogy tudom azt beállítani, hogy az xmms induljon el és az játsza le mindíg az mp3 fájljaimat?
Elõrre is köszi a segítséget!
Hellósztok!Na de mivel? Parancssor? Krusader? MC? LP?
Az ATI oldalán, a linux driver-ek letöltésénél ott egy link, kiemelve pirossal:
New Installer InstructionsEzt a kérdést nem elõször vetik fel – csak olvasni kellene.
Megnézed az ablakozód opcióit. Van ilyen benne, hogy move window. Van hozzá egy billentyûkombináció. Megnyitod azt az ablakot, ahol a képed van, beütöd a billentyûkombinációt, aztán nyilakkal odamozgatod az ablakot ahova szeretnéd.
Nem értem minek ehhez generátor. Google-ben rákeresel (search meta optimize) és kidob kismillió találatot. Sok érdekes dolgot elolvasol, találsz benne kevés használhatót, ennyi. A lényeg, hogy a keresõ nem fogja rögtön látni, ha felraktál a netre egy honlapot. A keresõbotnak elõször el kell jutni az oldaladra. Ez nem magától megy. Ahhoz, hogy eljusson, elõbb találnia kell egy linket az oldaladra valahol, vagy elõsegítheted, ha a google oldalán hozzáadod az õ adatbázisukhoz a honlapod URL-jét.
Improve your english.
http://video.google.com/videoplay?docid=-6077326441742307086
Ja és persze nem csak a c2.mail hanem több szerver is spamlistára rakott. Mi lehet a sendmail beállítással, ami miatt nem szeretnek?
Zeix wrote:OK!Megcsináltam html-be de ígysem dobja ki a keresõ azokkal a szavakkal amiket beírtam a metákhoz.
Erre valaki?Esetleg ha bõvebben leírnád, hogy milyen keresõ. Mert nem mindegy, hogy a Google-rõl beszélünk, vagy te csináltál JS-tel, vagy PHP-vel valami keresõt.
Locale beállítások? Milyen ablakozó?
Nem kell jobban belemászni, csak elolvasni amit írtak egyesek. Csatold már be légyszi azt a conf-ot.
-
SzerzőBejegyzés