balev

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,331-2,340 / 2,997
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Linuxfórum találkozó 2006 #2042131
    balev
    Felhasználó
      sany wrote:
      razoli wrote:
      Megint az off?

      Uff!
      Lehet hogy megyek, de amilyen peches vagyok biztos hogy közbe jön valami! 🙂
      Ki megy gyõri irányból?

      Az IC 🙂
      Nem kifogás…majd pont szombaton jön közbe valami. Nem vesszük be 🙂

      Hozzászólás: Linuxfórum találkozó 2006 #2042130
      balev
      Felhasználó

        Ez csak poén akart lenni valakinek a beszúrt linkjére, ami egy „bank”-os hülyegyerek regisztrációja volt valahol a neten, kifigurázva ezzel, hogy az milyen jó hely. Legalábbis remélem… nem Bepe? 🙂
        Nehogy már oda járj… pfujj 🙂

        Hozzászólás: UHU ‘meghülyült’+felbontás #2049501
        balev
        Felhasználó
          nanobit wrote:
          Ezt hogy érted „Ez nem win!” ?
          Az a progi be tudja állítani a felbontást ilyen helyzetekben, az UHU-vezérlõpulttal ellentétben és nem kell a configokat b@sztatni.
          Hozzászólás: Linuxfórum találkozó 2006 #2042122
          balev
          Felhasználó

            Jó, de azért ennyire ne legyünk már amatõrök, hogy ne találjunk el a Nyugatitól 5 percre lévõ sörözõbe, aminek még a nevét és címét is tudjuk. http://www.terkepbank.hu

            Hozzászólás: vicc #1922922
            balev
            Felhasználó

              Ez pontosan úgy lenne, hogy:
              – Miért nincs a Földön Alien?
              – Mert a Földön nem él ilyen.

              Hozzászólás: gnome 2.6 #1941373
              balev
              Felhasználó

                Nos, mivel nem sikerült megoldást találni a mindenféle libhiányolásokra és rendszer szétgányolásra, egy év után újra lett telepítve a Slackware. 10.2 fel, swaret-tel frissítés current ágra, KDE feldob és rájön az ember, hogy egész sokat fejlõdtek egy év alatt. Mármint KDE, de ezt már mondtam. Tényleg használható ablakozót csináltak. Egy pillanat alatt megszoktam és mindent a helyén találok. Naccerû 🙂

                Hozzászólás: Enlighenment #1991201
                balev
                Felhasználó
                  rudika55 wrote:
                  Szia

                  Az alapfogalmakat majd megpróbálom begyüjteni, de attol még nem tudok 100 hz -et varázsolni enlightenment alatt.
                  De a segítségeket nagyon szívesen fogadok.
                  Szia

                  Nos pont az a baj, hogy nincs kikommentezve a hsync-vsync sor, ami annyit tesz, hogy nincs a sorok elejére # (kettõskereszt/hashmark) téve. Ez azért kell, hogy az grafikus kiszolgáló a beállító fájlt olvasva ne vegye figyelembe ezen sorok tartalmát, hanem tekintse azokat megjegyzésnek („komment”).

                  Hozzászólás: Linuxfórum találkozó 2006 #2042115
                  balev
                  Felhasználó
                    kesigomu wrote:
                    kovi! Ne hallgass ezekre a fiatalokra!

                    Kijösz a Nyugatiból és megállsz.
                    Mögötted a pályaudvar, elõtted a volt Skála Metro.

                    Hozzászólás: Megújult (megváltozott) linuxforum.hu #2030647
                    balev
                    Felhasználó

                      „Feltöltési mappa megtelt” üzenet kép csatolásánál. Hol tudom a csatolmányokat menedzselni? Régi fórumban volt ilyen opció, itt nem találom sehol.

                      Hozzászólás: Az ATI Drivert nem sikerül feltenni #2047371
                      balev
                      Felhasználó

                        Nos megszereztem elsõ tapasztalataimat az aticonfiggal kapcsolatban. Az új ATI driverek már ezzel a konfig script-tel jönnek, nem feltétlenül kedvezve azoknak, aki elõször telepítik és konfigurálják. Ahelyett, hogy interaktív módon végigvezetve készíteni konfigot, parancssorból kell minden egyes paramétert megadni neki. Mindenesetre a hupwikis vagy gentoowikis leírás tartalmazza az fglrxconfig beállításait lépésrõl-lépésre, így az alapján könnyen ki lehet választani, mit kell paramétereznünk.

                        Fûszermester: csatold be az xorg.conf-od.

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,331-2,340 / 2,997