Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
sany wrote:razoli wrote:Megint az off?
Uff!
Lehet hogy megyek, de amilyen peches vagyok biztos hogy közbe jön valami! 🙂
Ki megy gyõri irányból?Az IC 🙂
Nem kifogás…majd pont szombaton jön közbe valami. Nem vesszük be 🙂Ez csak poén akart lenni valakinek a beszúrt linkjére, ami egy „bank”-os hülyegyerek regisztrációja volt valahol a neten, kifigurázva ezzel, hogy az milyen jó hely. Legalábbis remélem… nem Bepe? 🙂
Nehogy már oda járj… pfujj 🙂nanobit wrote:Ezt hogy érted „Ez nem win!” ?
Az a progi be tudja állítani a felbontást ilyen helyzetekben, az UHU-vezérlõpulttal ellentétben és nem kell a configokat b@sztatni.Jó, de azért ennyire ne legyünk már amatõrök, hogy ne találjunk el a Nyugatitól 5 percre lévõ sörözõbe, aminek még a nevét és címét is tudjuk. http://www.terkepbank.hu
Ez pontosan úgy lenne, hogy:
– Miért nincs a Földön Alien?
– Mert a Földön nem él ilyen.Nos, mivel nem sikerült megoldást találni a mindenféle libhiányolásokra és rendszer szétgányolásra, egy év után újra lett telepítve a Slackware. 10.2 fel, swaret-tel frissítés current ágra, KDE feldob és rájön az ember, hogy egész sokat fejlõdtek egy év alatt. Mármint KDE, de ezt már mondtam. Tényleg használható ablakozót csináltak. Egy pillanat alatt megszoktam és mindent a helyén találok. Naccerû 🙂
rudika55 wrote:SziaAz alapfogalmakat majd megpróbálom begyüjteni, de attol még nem tudok 100 hz -et varázsolni enlightenment alatt.
De a segítségeket nagyon szívesen fogadok.
SziaNos pont az a baj, hogy nincs kikommentezve a hsync-vsync sor, ami annyit tesz, hogy nincs a sorok elejére # (kettõskereszt/hashmark) téve. Ez azért kell, hogy az grafikus kiszolgáló a beállító fájlt olvasva ne vegye figyelembe ezen sorok tartalmát, hanem tekintse azokat megjegyzésnek („komment”).
kesigomu wrote:kovi! Ne hallgass ezekre a fiatalokra!Kijösz a Nyugatiból és megállsz.
Mögötted a pályaudvar, elõtted a volt Skála Metro.„Feltöltési mappa megtelt” üzenet kép csatolásánál. Hol tudom a csatolmányokat menedzselni? Régi fórumban volt ilyen opció, itt nem találom sehol.
Nos megszereztem elsõ tapasztalataimat az aticonfiggal kapcsolatban. Az új ATI driverek már ezzel a konfig script-tel jönnek, nem feltétlenül kedvezve azoknak, aki elõször telepítik és konfigurálják. Ahelyett, hogy interaktív módon végigvezetve készíteni konfigot, parancssorból kell minden egyes paramétert megadni neki. Mindenesetre a hupwikis vagy gentoowikis leírás tartalmazza az fglrxconfig beállításait lépésrõl-lépésre, így az alapján könnyen ki lehet választani, mit kell paramétereznünk.
Fûszermester: csatold be az xorg.conf-od.
-
SzerzőBejegyzés