balev

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 531-540 / 2,997
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Root jelszó #2112412
    balev
    Felhasználó
      l_lorincz wrote:
      „l_lorinc, mi lett a műanyaggal?”
      Balev olvasd vissza. Pont neked válaszoltam és ott biztos megtalálod a választ. Flashes téma

      Felfogtam 🙂

      Hozzászólás: Root jelszó #2112395
      balev
      Felhasználó

        Ok.

        Hozzászólás: Root jelszó #2112396
        balev
        Felhasználó

          Ok.

          Hozzászólás: Root jelszó #2112391
          balev
          Felhasználó

            Már megint mik történnek itt, míg nem vagyok.

            Vasy, jelszó változtatás sürgősen, haverodat meg bannold, ha továbbra is számítasz a segítségünkre (persze ehhez neked is kell tenned)
            Aki ekkora bunkó az menjen a privi.hu-ra, vagy a chat.hu-ra, kb. odavaló.

            Amióta tag vagyok (kb. 3 éve), ilyet még nem láttam. Nem mintha, mi itt szentek lennénk, de ez azért tényleg elég nagy tahóság. Ez a fórum nem erről szól. Pláne, hogy Kata-n kívül még egy nő tagunk van, mindkettőjüket kellően tiszteljük is. Örülünk, hogy egyáltalán van olyan nő, aki érdeklődik a téma iránt.

            vizsla, ha két személyiséged van, akkor nem jár az Off-király cím, tessék eltávolítani, ez így nem ér (még a végén kiderül, hogy Sany és kisbetu is tart egy alterego-t, mint az ázsiai taxisok New York-ban).

            l_lorinc, mi lett a műanyaggal?

            Hozzászólás: Root jelszó #2112392
            balev
            Felhasználó

              Már megint mik történnek itt, míg nem vagyok.

              Vasy, jelszó változtatás sürgősen, haverodat meg bannold, ha továbbra is számítasz a segítségünkre (persze ehhez neked is kell tenned)
              Aki ekkora bunkó az menjen a privi.hu-ra, vagy a chat.hu-ra, kb. odavaló.

              Amióta tag vagyok (kb. 3 éve), ilyet még nem láttam. Nem mintha, mi itt szentek lennénk, de ez azért tényleg elég nagy tahóság. Ez a fórum nem erről szól. Pláne, hogy Kata-n kívül még egy nő tagunk van, mindkettőjüket kellően tiszteljük is. Örülünk, hogy egyáltalán van olyan nő, aki érdeklődik a téma iránt.

              vizsla, ha két személyiséged van, akkor nem jár az Off-király cím, tessék eltávolítani, ez így nem ér (még a végén kiderül, hogy Sany és kisbetu is tart egy alterego-t, mint az ázsiai taxisok New York-ban).

              l_lorinc, mi lett a műanyaggal?

              Hozzászólás: vicc #1923693
              balev
              Felhasználó
                Hozzászólás: Root jelszó #2112308
                balev
                Felhasználó

                  Valaki szóljon már az Adobe-nak, hogy csináljanak már normális flash lejátszó plugin-t linux alá. Ez nem állapot, hogy állandóan lefagy a FF.

                  Hozzászólás: Root jelszó #2112309
                  balev
                  Felhasználó

                    Valaki szóljon már az Adobe-nak, hogy csináljanak már normális flash lejátszó plugin-t linux alá. Ez nem állapot, hogy állandóan lefagy a FF.

                    Hozzászólás: Root jelszó #2112306
                    balev
                    Felhasználó

                      l337speak (leetspeak) őrület. Meg az emosok nyelvújításai. Szeretjük a nyelvet.
                      kisbetunek kötelező olvasmány.

                      http://webisztan.blog.hu/2007/06/06/webkult_2007_lolmacskak

                      Hozzászólás: Root jelszó #2112307
                      balev
                      Felhasználó

                        l337speak (leetspeak) őrület. Meg az emosok nyelvújításai. Szeretjük a nyelvet.
                        kisbetunek kötelező olvasmány.

                        http://webisztan.blog.hu/2007/06/06/webkult_2007_lolmacskak

                      10 bejegyzés megtekintése - 531-540 / 2,997