Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Figyelj, ha 13 oldalt írtál, és jókat, akkor nem lesz gond. Ha nem jót, akkor teljesen mindegy, hogy mennyit rizsáztál, nem érdekli.
Az a baja, hogy mindent számon kér. De egyszerűen ennyi idő alatt szinte lehetetlen az összes kérdésre kimerítően válaszolni.Pl. környezetvédelmi szempontok. Csak az legalább egy oldal, szóval na.
Egyébként egy srác előzött meg, 95%-kal lett évfolyam első. Nekem meg ez volt az egyik kedvenc tárgyam, érdekelt is a téma, szóval ezért készültem rá ennyit. Nem is gond, munkámhoz nagyon jól jön ez a tudás.
Figyelj, ha 13 oldalt írtál, és jókat, akkor nem lesz gond. Ha nem jót, akkor teljesen mindegy, hogy mennyit rizsáztál, nem érdekli.
Az a baja, hogy mindent számon kér. De egyszerűen ennyi idő alatt szinte lehetetlen az összes kérdésre kimerítően válaszolni.Pl. környezetvédelmi szempontok. Csak az legalább egy oldal, szóval na.
Egyébként egy srác előzött meg, 95%-kal lett évfolyam első. Nekem meg ez volt az egyik kedvenc tárgyam, érdekelt is a téma, szóval ezért készültem rá ennyit. Nem is gond, munkámhoz nagyon jól jön ez a tudás.
Ne offoljatok már ennyit. Az ilyen és hasonló tartalmaknak ott a „Root jelszó” topik.
Akkor vissza kell fognia magát 🙂
l_lorinc: Csikaival én is jóba voltam. Azt hiszem műanyagból több, mint 10 oldal írtam vizsgán. Így lett 91%-os. Kezem kivolt a végére, gondolhatod. Mert ugye nála a vizsga azt jelenti, hogy az egész féléves-éves anyagot kéri, nemám 4-5 témát csak.
Akkor vissza kell fognia magát 🙂
l_lorinc: Csikaival én is jóba voltam. Azt hiszem műanyagból több, mint 10 oldal írtam vizsgán. Így lett 91%-os. Kezem kivolt a végére, gondolhatod. Mert ugye nála a vizsga azt jelenti, hogy az egész féléves-éves anyagot kéri, nemám 4-5 témát csak.
Melyik tárgy?
Melyik tárgy?
Pedig de. Jobb gomb, cella tulajdonságok, szám. A szövegre is. Nem tudom miért. Windows alatt nem egyébként.
Jajj, várj! Kollegáim Dániában voltak az utóbbi napokban, kaptam két ilyet (ismernek):
(igazából én mondtam nekik, hogy enélkül haza ne merjenek jönni 🙂 )
Jajj, várj! Kollegáim Dániában voltak az utóbbi napokban, kaptam két ilyet (ismernek):
(igazából én mondtam nekik, hogy enélkül haza ne merjenek jönni 🙂 )
-
SzerzőBejegyzés