balev

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 541-550 / 2,997
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Root jelszó #2112304
    balev
    Felhasználó

      Figyelj, ha 13 oldalt írtál, és jókat, akkor nem lesz gond. Ha nem jót, akkor teljesen mindegy, hogy mennyit rizsáztál, nem érdekli.
      Az a baja, hogy mindent számon kér. De egyszerűen ennyi idő alatt szinte lehetetlen az összes kérdésre kimerítően válaszolni.

      Pl. környezetvédelmi szempontok. Csak az legalább egy oldal, szóval na.

      Egyébként egy srác előzött meg, 95%-kal lett évfolyam első. Nekem meg ez volt az egyik kedvenc tárgyam, érdekelt is a téma, szóval ezért készültem rá ennyit. Nem is gond, munkámhoz nagyon jól jön ez a tudás.

      Hozzászólás: Root jelszó #2112305
      balev
      Felhasználó

        Figyelj, ha 13 oldalt írtál, és jókat, akkor nem lesz gond. Ha nem jót, akkor teljesen mindegy, hogy mennyit rizsáztál, nem érdekli.
        Az a baja, hogy mindent számon kér. De egyszerűen ennyi idő alatt szinte lehetetlen az összes kérdésre kimerítően válaszolni.

        Pl. környezetvédelmi szempontok. Csak az legalább egy oldal, szóval na.

        Egyébként egy srác előzött meg, 95%-kal lett évfolyam első. Nekem meg ez volt az egyik kedvenc tárgyam, érdekelt is a téma, szóval ezért készültem rá ennyit. Nem is gond, munkámhoz nagyon jól jön ez a tudás.

        Hozzászólás: Kocsma topik #1950870
        balev
        Felhasználó

          Ne offoljatok már ennyit. Az ilyen és hasonló tartalmaknak ott a „Root jelszó” topik.

          Hozzászólás: Root jelszó #2112297
          balev
          Felhasználó

            Akkor vissza kell fognia magát 🙂

            l_lorinc: Csikaival én is jóba voltam. Azt hiszem műanyagból több, mint 10 oldal írtam vizsgán. Így lett 91%-os. Kezem kivolt a végére, gondolhatod. Mert ugye nála a vizsga azt jelenti, hogy az egész féléves-éves anyagot kéri, nemám 4-5 témát csak.

            Hozzászólás: Root jelszó #2112298
            balev
            Felhasználó

              Akkor vissza kell fognia magát 🙂

              l_lorinc: Csikaival én is jóba voltam. Azt hiszem műanyagból több, mint 10 oldal írtam vizsgán. Így lett 91%-os. Kezem kivolt a végére, gondolhatod. Mert ugye nála a vizsga azt jelenti, hogy az egész féléves-éves anyagot kéri, nemám 4-5 témát csak.

              Hozzászólás: Root jelszó #2112275
              balev
              Felhasználó

                Melyik tárgy?

                Hozzászólás: Root jelszó #2112276
                balev
                Felhasználó

                  Melyik tárgy?

                  Hozzászólás: MySQL kezdõ #2062883
                  balev
                  Felhasználó

                    Pedig de. Jobb gomb, cella tulajdonságok, szám. A szövegre is. Nem tudom miért. Windows alatt nem egyébként.

                    Hozzászólás: Root jelszó #2112257
                    balev
                    Felhasználó

                      Jajj, várj! Kollegáim Dániában voltak az utóbbi napokban, kaptam két ilyet (ismernek):

                      (igazából én mondtam nekik, hogy enélkül haza ne merjenek jönni 🙂 )

                      Hozzászólás: Root jelszó #2112258
                      balev
                      Felhasználó

                        Jajj, várj! Kollegáim Dániában voltak az utóbbi napokban, kaptam két ilyet (ismernek):

                        (igazából én mondtam nekik, hogy enélkül haza ne merjenek jönni 🙂 )

                      10 bejegyzés megtekintése - 541-550 / 2,997