Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Alig, hogy leírtam a kocsma szót, megszomjaztam egy sörre. Ez baj? 🙂
Alig, hogy leírtam a kocsma szót, megszomjaztam egy sörre. Ez baj? 🙂
No, megállt az élet? Ez lesz a kocsma2 🙂
No, megállt az élet? Ez lesz a kocsma2 🙂
Épp akartam javasolni, hogy kérdezzen meg téged 🙂
(én anno Windows alatt PERL-eztem egy darabig, linux alatt már nem raktam fel)Épp akartam javasolni, hogy kérdezzen meg téged 🙂
(én anno Windows alatt PERL-eztem egy darabig, linux alatt már nem raktam fel)Csomagból telepítettnél nem tudom, hogy elő lehet-e csalni, hogy milyen opciókkal lett fordítva. PHP-nál biztos, apache-nál csak a konfig fájlt ismerem.
Ne azzal törődj, hanem a PERL-lel. Mit töltöttél? Lehet, hogy csomagban is van. Át kell nézni a PERL README-t és INSTALL-t. Az is lehet, hogy csomagban rögtön van egy PERL modul, amit rögtön tudsz is használni, nem tudom.
Csomagból telepítettnél nem tudom, hogy elő lehet-e csalni, hogy milyen opciókkal lett fordítva. PHP-nál biztos, apache-nál csak a konfig fájlt ismerem.
Ne azzal törődj, hanem a PERL-lel. Mit töltöttél? Lehet, hogy csomagban is van. Át kell nézni a PERL README-t és INSTALL-t. Az is lehet, hogy csomagban rögtön van egy PERL modul, amit rögtön tudsz is használni, nem tudom.
Eláruljuk a jelszót
* Anarki
2007. 03. 27., 20:50 | Frissítve: 2007. március 28., szerda 08:57
Felszólításunk ellenére (a jelszót ne adja meg senkinek!) csaknem hatezren küldték el nekünk jelszavukat. Mivel a válaszadók nagy része elkomolytalankodta a felhívást, tudományos elemzésre nem alkalmas a lista, de bizonyos trendeket azért jelez.
Eláruljuk a jelszót
* Anarki
2007. 03. 27., 20:50 | Frissítve: 2007. március 28., szerda 08:57
Felszólításunk ellenére (a jelszót ne adja meg senkinek!) csaknem hatezren küldték el nekünk jelszavukat. Mivel a válaszadók nagy része elkomolytalankodta a felhívást, tudományos elemzésre nem alkalmas a lista, de bizonyos trendeket azért jelez.
-
SzerzőBejegyzés