balev

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 551-560 / 2,997
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Root jelszó #2112251
    balev
    Felhasználó

      Alig, hogy leírtam a kocsma szót, megszomjaztam egy sörre. Ez baj? 🙂

      Hozzászólás: Root jelszó #2112252
      balev
      Felhasználó

        Alig, hogy leírtam a kocsma szót, megszomjaztam egy sörre. Ez baj? 🙂

        Hozzászólás: Root jelszó #2112249
        balev
        Felhasználó

          No, megállt az élet? Ez lesz a kocsma2 🙂

          Hozzászólás: Root jelszó #2112250
          balev
          Felhasználó

            No, megállt az élet? Ez lesz a kocsma2 🙂

            Hozzászólás: Etch+Apache+Perl mod #2114233
            balev
            Felhasználó

              Épp akartam javasolni, hogy kérdezzen meg téged 🙂
              (én anno Windows alatt PERL-eztem egy darabig, linux alatt már nem raktam fel)

              Hozzászólás: Etch+Apache+Perl mod #2114234
              balev
              Felhasználó

                Épp akartam javasolni, hogy kérdezzen meg téged 🙂
                (én anno Windows alatt PERL-eztem egy darabig, linux alatt már nem raktam fel)

                Hozzászólás: Etch+Apache+Perl mod #2114229
                balev
                Felhasználó

                  Csomagból telepítettnél nem tudom, hogy elő lehet-e csalni, hogy milyen opciókkal lett fordítva. PHP-nál biztos, apache-nál csak a konfig fájlt ismerem.

                  Ne azzal törődj, hanem a PERL-lel. Mit töltöttél? Lehet, hogy csomagban is van. Át kell nézni a PERL README-t és INSTALL-t. Az is lehet, hogy csomagban rögtön van egy PERL modul, amit rögtön tudsz is használni, nem tudom.

                  http://perl.apache.org/

                  Hozzászólás: Etch+Apache+Perl mod #2114230
                  balev
                  Felhasználó

                    Csomagból telepítettnél nem tudom, hogy elő lehet-e csalni, hogy milyen opciókkal lett fordítva. PHP-nál biztos, apache-nál csak a konfig fájlt ismerem.

                    Ne azzal törődj, hanem a PERL-lel. Mit töltöttél? Lehet, hogy csomagban is van. Át kell nézni a PERL README-t és INSTALL-t. Az is lehet, hogy csomagban rögtön van egy PERL modul, amit rögtön tudsz is használni, nem tudom.

                    http://perl.apache.org/

                    Hozzászólás: Root jelszó #2112245
                    balev
                    Felhasználó

                      Eláruljuk a jelszót

                          * Anarki

                      2007. 03. 27., 20:50 | Frissítve: 2007. március 28., szerda 08:57

                      Felszólításunk ellenére (a jelszót ne adja meg senkinek!) csaknem hatezren küldték el nekünk jelszavukat. Mivel a válaszadók nagy része elkomolytalankodta a felhívást, tudományos elemzésre nem alkalmas a lista, de bizonyos trendeket azért jelez.

                      http://index.hu/tech/szoftver/pw0326/

                      Hozzászólás: Root jelszó #2112246
                      balev
                      Felhasználó

                        Eláruljuk a jelszót

                            * Anarki

                        2007. 03. 27., 20:50 | Frissítve: 2007. március 28., szerda 08:57

                        Felszólításunk ellenére (a jelszót ne adja meg senkinek!) csaknem hatezren küldték el nekünk jelszavukat. Mivel a válaszadók nagy része elkomolytalankodta a felhívást, tudományos elemzésre nem alkalmas a lista, de bizonyos trendeket azért jelez.

                        http://index.hu/tech/szoftver/pw0326/

                      10 bejegyzés megtekintése - 551-560 / 2,997