Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Hello!
Fordítás esetén szerintem PERL esetében apache-nak is kell megadni, hogy legyen PERL támogatás. Ha apache csomagod úgy lett fordítva, hogy van PERL támogatás, akkor egy PERL-t kell gondolom fordítani hasonlóan, mint PHP-t (megadva az apache könyvtárt)
De ha már van letöltve forrásod, akkor a ./configure –help -et csatold be.
Hello!
Fordítás esetén szerintem PERL esetében apache-nak is kell megadni, hogy legyen PERL támogatás. Ha apache csomagod úgy lett fordítva, hogy van PERL támogatás, akkor egy PERL-t kell gondolom fordítani hasonlóan, mint PHP-t (megadva az apache könyvtárt)
De ha már van letöltve forrásod, akkor a ./configure –help -et csatold be.
Bocs, egy kicsit lehet, hogy off… 🙂
A pokolban vagyunk
2007.06.05. 18:56 | Subba SándorBár a Commentcom már foglalkozott vele, Frei Tamás tegnap esti műsoráról itt is érdemes szót ejtenünk. Illetve nem is mi ejtenénk a szót, hanem az adás két sztárja, a piros sarokban maga a műsorvezető, az Egyetlen Ember A Világon, Aki Hisz az 1999-es Osztrák Divatban, a kékben pedig Csernus Pátosz Imre.
Bocs, egy kicsit lehet, hogy off… 🙂
A pokolban vagyunk
2007.06.05. 18:56 | Subba SándorBár a Commentcom már foglalkozott vele, Frei Tamás tegnap esti műsoráról itt is érdemes szót ejtenünk. Illetve nem is mi ejtenénk a szót, hanem az adás két sztárja, a piros sarokban maga a műsorvezető, az Egyetlen Ember A Világon, Aki Hisz az 1999-es Osztrák Divatban, a kékben pedig Csernus Pátosz Imre.
S valóban. Átalkítottam szöveggé és jó lett az export.
Mentségemre legyen mondva, hogy már elég fáradt voltam, eszembe se jutott, hogy megnézzem a cella tulajdonságokat 🙂Nem kell sokat várni 512-ig. Kinek is lett ígérve? 🙂
Nem kell sokat várni 512-ig. Kinek is lett ígérve? 🙂
Állítsam szövegre? Lehet. De az az érdekes, hogy Ooo mindegyik oszlopot számként hozza fel… majd otthon megnézem.
Na látod, pont ezért lenne jó több mezőre osztani a leírást, mégpedig úgy, hogy ki lehessen választani checkbox-szal, hogy milyen perifériák vannak meg, így rögtön látszik az is, hogy mi képez hiányt. És részletesebb lenne a kép.
Nem csak az jelenne meg, hogy hiány: van. Vagy adomány: számítógép.
Na látod, pont ezért lenne jó több mezőre osztani a leírást, mégpedig úgy, hogy ki lehessen választani checkbox-szal, hogy milyen perifériák vannak meg, így rögtön látszik az is, hogy mi képez hiányt. És részletesebb lenne a kép.
Nem csak az jelenne meg, hogy hiány: van. Vagy adomány: számítógép.
-
SzerzőBejegyzés