balev

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 561-570 / 2,997
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Etch+Apache+Perl mod #2114225
    balev
    Felhasználó

      Hello!

      Fordítás esetén szerintem PERL esetében apache-nak is kell megadni, hogy legyen PERL támogatás. Ha apache csomagod úgy lett fordítva, hogy van PERL támogatás, akkor egy PERL-t kell gondolom fordítani hasonlóan, mint PHP-t (megadva az apache könyvtárt)

      De ha már van letöltve forrásod, akkor a ./configure –help -et csatold be.

      Hozzászólás: Etch+Apache+Perl mod #2114226
      balev
      Felhasználó

        Hello!

        Fordítás esetén szerintem PERL esetében apache-nak is kell megadni, hogy legyen PERL támogatás. Ha apache csomagod úgy lett fordítva, hogy van PERL támogatás, akkor egy PERL-t kell gondolom fordítani hasonlóan, mint PHP-t (megadva az apache könyvtárt)

        De ha már van letöltve forrásod, akkor a ./configure –help -et csatold be.

        Hozzászólás: Root jelszó #2112237
        balev
        Felhasználó

          Bocs, egy kicsit lehet, hogy off… 🙂

          A pokolban vagyunk
          2007.06.05. 18:56 | Subba Sándor

          Bár a Commentcom már foglalkozott vele, Frei Tamás tegnap esti műsoráról itt is érdemes szót ejtenünk. Illetve nem is mi ejtenénk a szót, hanem az adás két sztárja, a piros sarokban maga a műsorvezető, az Egyetlen Ember A Világon, Aki Hisz az 1999-es Osztrák Divatban, a kékben pedig Csernus Pátosz Imre.

          http://subba.blog.hu/2007/06/05/a_pokolban_vagyunk

          Hozzászólás: Root jelszó #2112238
          balev
          Felhasználó

            Bocs, egy kicsit lehet, hogy off… 🙂

            A pokolban vagyunk
            2007.06.05. 18:56 | Subba Sándor

            Bár a Commentcom már foglalkozott vele, Frei Tamás tegnap esti műsoráról itt is érdemes szót ejtenünk. Illetve nem is mi ejtenénk a szót, hanem az adás két sztárja, a piros sarokban maga a műsorvezető, az Egyetlen Ember A Világon, Aki Hisz az 1999-es Osztrák Divatban, a kékben pedig Csernus Pátosz Imre.

            http://subba.blog.hu/2007/06/05/a_pokolban_vagyunk

            Hozzászólás: MySQL kezdõ #2062881
            balev
            Felhasználó

              S valóban. Átalkítottam szöveggé és jó lett az export.
              Mentségemre legyen mondva, hogy már elég fáradt voltam, eszembe se jutott, hogy megnézzem a cella tulajdonságokat 🙂

              Hozzászólás: Root jelszó #2112211
              balev
              Felhasználó

                Nem kell sokat várni 512-ig. Kinek is lett ígérve? 🙂

                Hozzászólás: Root jelszó #2112212
                balev
                Felhasználó

                  Nem kell sokat várni 512-ig. Kinek is lett ígérve? 🙂

                  Hozzászólás: MySQL kezdõ #2062880
                  balev
                  Felhasználó

                    Állítsam szövegre? Lehet. De az az érdekes, hogy Ooo mindegyik oszlopot számként hozza fel… majd otthon megnézem.

                    Hozzászólás: Felhívás, segítsetek…S.O.S #2106548
                    balev
                    Felhasználó

                      Na látod, pont ezért lenne jó több mezőre osztani a leírást, mégpedig úgy, hogy ki lehessen választani checkbox-szal, hogy milyen perifériák vannak meg, így rögtön látszik az is, hogy mi képez hiányt. És részletesebb lenne a kép.

                      Nem csak az jelenne meg, hogy hiány: van. Vagy adomány: számítógép.

                      Hozzászólás: Felhívás, segítsetek…S.O.S #2106549
                      balev
                      Felhasználó

                        Na látod, pont ezért lenne jó több mezőre osztani a leírást, mégpedig úgy, hogy ki lehessen választani checkbox-szal, hogy milyen perifériák vannak meg, így rögtön látszik az is, hogy mi képez hiányt. És részletesebb lenne a kép.

                        Nem csak az jelenne meg, hogy hiány: van. Vagy adomány: számítógép.

                      10 bejegyzés megtekintése - 561-570 / 2,997