balev

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 621-630 / 2,997
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Linuxfórum túra 2007 (jún. 30.) #2105252
    balev
    Felhasználó
      kisbetu wrote:
      bacsi2 wrote:
      Időpontról van valami ötlet? Vagy erről még nagyon korai beszélni?

      Dehogy korai!

      Mindenki szerezzen naptárt, írja be: 2007. július 21. Linukszfórum túra.
      Távolmaradás nem engedélyezett.

      (Orvost biztosítsatok, hogy felmosson az első emelkedő után…)

      Lehet, hogy csak én értettem félre, akkor bocs! Kicsit cinikusnak éreztem a hozzászólásod.

      Hozzászólás: Linuxfórum túra 2007 (jún. 30.) #2105247
      balev
      Felhasználó

        kisbetu, én ennek személy szerint nagyon örülök!
        Pláne, hogy eredetileg nem tetszett az ötlet.

        (valaki „admin” jogokkal ki tudja bővíteni a topikot egy szavazási opcióval? bele kéne tenni az útvonal javaslatokat)

        Hozzászólás: Linuxfórum túra 2007 (jún. 30.) #2105248
        balev
        Felhasználó

          kisbetu, én ennek személy szerint nagyon örülök!
          Pláne, hogy eredetileg nem tetszett az ötlet.

          (valaki „admin” jogokkal ki tudja bővíteni a topikot egy szavazási opcióval? bele kéne tenni az útvonal javaslatokat)

          Hozzászólás: Linuxfórum túra 2007 (jún. 30.) #2105237
          balev
          Felhasználó

            De, legközelebb az lesz (ha fizeted 🙂 )

            Hozzászólás: Linuxfórum túra 2007 (jún. 30.) #2105238
            balev
            Felhasználó

              De, legközelebb az lesz (ha fizeted 🙂 )

              Hozzászólás: Linuxfórum túra 2007 (jún. 30.) #2105233
              balev
              Felhasználó

                Eddig nem nagyon jeleztek vissza a többiek, hogy jó-e a jún. 30. szombat, de szerintem tűzzük ki ezt az időpontot, különben nem lesz mihez igazodni.

                Útvonal ötlet:
                http://www.linuxforum.hu/http://newsite.linuxforum.hu/phpBB3/viewtopic.php?p=239012#p239012

                de Timurlan ajánlata is jó. Várjuk a további ötleteket, aztán eldöntjük közösen.

                Hozzászólás: Linuxfórum túra 2007 (jún. 30.) #2105234
                balev
                Felhasználó

                  Eddig nem nagyon jeleztek vissza a többiek, hogy jó-e a jún. 30. szombat, de szerintem tűzzük ki ezt az időpontot, különben nem lesz mihez igazodni.

                  Útvonal ötlet:
                  http://www.linuxforum.hu/http://newsite.linuxforum.hu/phpBB3/viewtopic.php?p=239012#p239012

                  de Timurlan ajánlata is jó. Várjuk a további ötleteket, aztán eldöntjük közösen.

                  Hozzászólás: Felhívás, segítsetek…S.O.S #2106462
                  balev
                  Felhasználó

                    Vector!

                    Nagyon szívesen segítenék az adatbázis és az oldal összerakásában, de jelenleg is van munkám, sőt. Előre két meló már ba van tervezve. Úgyhogy a srácokat kell noszogatni, ha már elvállalták, hogy segítenek.

                    Hozzászólás: Felhívás, segítsetek…S.O.S #2106463
                    balev
                    Felhasználó

                      Vector!

                      Nagyon szívesen segítenék az adatbázis és az oldal összerakásában, de jelenleg is van munkám, sőt. Előre két meló már ba van tervezve. Úgyhogy a srácokat kell noszogatni, ha már elvállalták, hogy segítenek.

                      Hozzászólás: Felhívás, segítsetek…S.O.S #2106458
                      balev
                      Felhasználó
                        bacsi2 wrote:
                        Hali!

                        Untam a fejem, rajzoltam egy logo-t.
                        Ha tetszik, használjátok fel nyugodtan, ha nem akkor ne. 🙂

                        Szerk.: PNG-be mentettem, bármilyen színű / mintájú háttére szépen illeszkedik, lévén átlátszó.

                        Szeretjük az IE-t:
                        http://www.linuxforum.hu/index.php?topic=19725.0

                        A trükközéssel valóban meg lehet oldani, hogy az IE is kezelje a PNG-t, viszont elem háttereként (pl. div background-image) nekem nem működött.
                        Úgyhogy mindent ki kellett szineznem, amit muszáj volt átlátszóra hagynom, az meg ment GIF-be. Ez van.
                        Új IE már támogatja, de mivel nagyon sokan használnak 6-osat, így egy darabig még szenvedhetünk a „szemellenzős” MS hozzáállás miatt.

                      10 bejegyzés megtekintése - 621-630 / 2,997