Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
kisbetu wrote:bacsi2 wrote:Időpontról van valami ötlet? Vagy erről még nagyon korai beszélni?
Dehogy korai!
Mindenki szerezzen naptárt, írja be: 2007. július 21. Linukszfórum túra.
Távolmaradás nem engedélyezett.(Orvost biztosítsatok, hogy felmosson az első emelkedő után…)
Lehet, hogy csak én értettem félre, akkor bocs! Kicsit cinikusnak éreztem a hozzászólásod.
kisbetu, én ennek személy szerint nagyon örülök!
Pláne, hogy eredetileg nem tetszett az ötlet.(valaki „admin” jogokkal ki tudja bővíteni a topikot egy szavazási opcióval? bele kéne tenni az útvonal javaslatokat)
kisbetu, én ennek személy szerint nagyon örülök!
Pláne, hogy eredetileg nem tetszett az ötlet.(valaki „admin” jogokkal ki tudja bővíteni a topikot egy szavazási opcióval? bele kéne tenni az útvonal javaslatokat)
De, legközelebb az lesz (ha fizeted 🙂 )
De, legközelebb az lesz (ha fizeted 🙂 )
Eddig nem nagyon jeleztek vissza a többiek, hogy jó-e a jún. 30. szombat, de szerintem tűzzük ki ezt az időpontot, különben nem lesz mihez igazodni.
Útvonal ötlet:
http://www.linuxforum.hu/http://newsite.linuxforum.hu/phpBB3/viewtopic.php?p=239012#p239012de Timurlan ajánlata is jó. Várjuk a további ötleteket, aztán eldöntjük közösen.
Eddig nem nagyon jeleztek vissza a többiek, hogy jó-e a jún. 30. szombat, de szerintem tűzzük ki ezt az időpontot, különben nem lesz mihez igazodni.
Útvonal ötlet:
http://www.linuxforum.hu/http://newsite.linuxforum.hu/phpBB3/viewtopic.php?p=239012#p239012de Timurlan ajánlata is jó. Várjuk a további ötleteket, aztán eldöntjük közösen.
Vector!
Nagyon szívesen segítenék az adatbázis és az oldal összerakásában, de jelenleg is van munkám, sőt. Előre két meló már ba van tervezve. Úgyhogy a srácokat kell noszogatni, ha már elvállalták, hogy segítenek.
Vector!
Nagyon szívesen segítenék az adatbázis és az oldal összerakásában, de jelenleg is van munkám, sőt. Előre két meló már ba van tervezve. Úgyhogy a srácokat kell noszogatni, ha már elvállalták, hogy segítenek.
bacsi2 wrote:Hali!Untam a fejem, rajzoltam egy logo-t.
Ha tetszik, használjátok fel nyugodtan, ha nem akkor ne. 🙂Szerk.: PNG-be mentettem, bármilyen színű / mintájú háttére szépen illeszkedik, lévén átlátszó.
Szeretjük az IE-t:
http://www.linuxforum.hu/index.php?topic=19725.0A trükközéssel valóban meg lehet oldani, hogy az IE is kezelje a PNG-t, viszont elem háttereként (pl. div background-image) nekem nem működött.
Úgyhogy mindent ki kellett szineznem, amit muszáj volt átlátszóra hagynom, az meg ment GIF-be. Ez van.
Új IE már támogatja, de mivel nagyon sokan használnak 6-osat, így egy darabig még szenvedhetünk a „szemellenzős” MS hozzáállás miatt. -
SzerzőBejegyzés