balev

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 661-670 / 2,997
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2105960
    balev
    Felhasználó

      Nem kötekedni akarok, de olyan környezetben dolgozom, ahol nap mint nap tervezünk különböző projektekbe. Általánosan elterjedt, hogy projektként és nem project-ként (ejtsd: [pro:’dzsekt]) használják a szót.

      Egyébként a legújabb helyesírási szabályzat szerint (tudtommal) már magyar kiejtés szerint kell írni az idegen eredetű szavakat. Pl. menedzser, diszkó, stb. Persze lehet, hogy nem kötelező és lehet mindkétféleképp.

      Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2105961
      balev
      Felhasználó

        Nem kötekedni akarok, de olyan környezetben dolgozom, ahol nap mint nap tervezünk különböző projektekbe. Általánosan elterjedt, hogy projektként és nem project-ként (ejtsd: [pro:’dzsekt]) használják a szót.

        Egyébként a legújabb helyesírási szabályzat szerint (tudtommal) már magyar kiejtés szerint kell írni az idegen eredetű szavakat. Pl. menedzser, diszkó, stb. Persze lehet, hogy nem kötelező és lehet mindkétféleképp.

        Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2105956
        balev
        Felhasználó

          Nyugodtan írd és mondd: projekt.

          Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2105957
          balev
          Felhasználó

            Nyugodtan írd és mondd: projekt.

            Hozzászólás: !!! Desktop verseny !!! #2098360
            balev
            Felhasználó

              Figyelj Bepe!

              Ez a wireless kártya támogatás ami neked kell, nincs a kernelben?
              Vagy gyártó oldaláról nem lehet driver-t szedni hozzá?

              Hozzászólás: !!! Desktop verseny !!! #2098361
              balev
              Felhasználó

                Figyelj Bepe!

                Ez a wireless kártya támogatás ami neked kell, nincs a kernelben?
                Vagy gyártó oldaláról nem lehet driver-t szedni hozzá?

                Hozzászólás: Urban Terror 4 #2100036
                balev
                Felhasználó

                  Na hülyeség. Most néztem, nincs is olyan, hogy team leader.
                  Player setup -> Match mode -> Ready | Captain | Substitute

                  Most, hogy ezek mire jók?

                  Hozzászólás: Urban Terror 4 #2100037
                  balev
                  Felhasználó

                    Na hülyeség. Most néztem, nincs is olyan, hogy team leader.
                    Player setup -> Match mode -> Ready | Captain | Substitute

                    Most, hogy ezek mire jók?

                    Hozzászólás: Urban Terror 4 #2100032
                    balev
                    Felhasználó

                      Ja, de itt is ugyanaz a gond, mint az egyedi skin-eknél. Oké, hogy te átírsz egy tga-t pl. de a többieknél az eredeti skin van meg a gépen, tehát ők nem láthatják. Nem jól gondolom?

                      Nem lehet, hogy ez egyfajta státuszt jelképez? Van ott olyan opció, hogy mi akarsz lenni, team leader, akármi. Nem attól függ esetleg?

                      Sőt, a Red Dragons csapatnál kinek van szürke egyenruhája?

                      Hozzászólás: Urban Terror 4 #2100033
                      balev
                      Felhasználó

                        Ja, de itt is ugyanaz a gond, mint az egyedi skin-eknél. Oké, hogy te átírsz egy tga-t pl. de a többieknél az eredeti skin van meg a gépen, tehát ők nem láthatják. Nem jól gondolom?

                        Nem lehet, hogy ez egyfajta státuszt jelképez? Van ott olyan opció, hogy mi akarsz lenni, team leader, akármi. Nem attól függ esetleg?

                        Sőt, a Red Dragons csapatnál kinek van szürke egyenruhája?

                      10 bejegyzés megtekintése - 661-670 / 2,997