Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nem kötekedni akarok, de olyan környezetben dolgozom, ahol nap mint nap tervezünk különböző projektekbe. Általánosan elterjedt, hogy projektként és nem project-ként (ejtsd: [pro:’dzsekt]) használják a szót.
Egyébként a legújabb helyesírási szabályzat szerint (tudtommal) már magyar kiejtés szerint kell írni az idegen eredetű szavakat. Pl. menedzser, diszkó, stb. Persze lehet, hogy nem kötelező és lehet mindkétféleképp.
Nem kötekedni akarok, de olyan környezetben dolgozom, ahol nap mint nap tervezünk különböző projektekbe. Általánosan elterjedt, hogy projektként és nem project-ként (ejtsd: [pro:’dzsekt]) használják a szót.
Egyébként a legújabb helyesírási szabályzat szerint (tudtommal) már magyar kiejtés szerint kell írni az idegen eredetű szavakat. Pl. menedzser, diszkó, stb. Persze lehet, hogy nem kötelező és lehet mindkétféleképp.
Nyugodtan írd és mondd: projekt.
Nyugodtan írd és mondd: projekt.
Figyelj Bepe!
Ez a wireless kártya támogatás ami neked kell, nincs a kernelben?
Vagy gyártó oldaláról nem lehet driver-t szedni hozzá?Figyelj Bepe!
Ez a wireless kártya támogatás ami neked kell, nincs a kernelben?
Vagy gyártó oldaláról nem lehet driver-t szedni hozzá?Na hülyeség. Most néztem, nincs is olyan, hogy team leader.
Player setup -> Match mode -> Ready | Captain | SubstituteMost, hogy ezek mire jók?
Na hülyeség. Most néztem, nincs is olyan, hogy team leader.
Player setup -> Match mode -> Ready | Captain | SubstituteMost, hogy ezek mire jók?
Ja, de itt is ugyanaz a gond, mint az egyedi skin-eknél. Oké, hogy te átírsz egy tga-t pl. de a többieknél az eredeti skin van meg a gépen, tehát ők nem láthatják. Nem jól gondolom?
Nem lehet, hogy ez egyfajta státuszt jelképez? Van ott olyan opció, hogy mi akarsz lenni, team leader, akármi. Nem attól függ esetleg?
Sőt, a Red Dragons csapatnál kinek van szürke egyenruhája?
Ja, de itt is ugyanaz a gond, mint az egyedi skin-eknél. Oké, hogy te átírsz egy tga-t pl. de a többieknél az eredeti skin van meg a gépen, tehát ők nem láthatják. Nem jól gondolom?
Nem lehet, hogy ez egyfajta státuszt jelképez? Van ott olyan opció, hogy mi akarsz lenni, team leader, akármi. Nem attól függ esetleg?
Sőt, a Red Dragons csapatnál kinek van szürke egyenruhája?
-
SzerzőBejegyzés