Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ablakozó alatt az ablakkezelőt értem, tehát GNOME, KDE, stb.
Ezeknek általában van saját billentyű-kombináció kezelésük, én pl. a KDE-jét ismerem.
Vagy ablakozótól független megoldás lehet pl. az xbindkeys.Karbantartó módban van parancssorod, igaz? Vagy CTRL-ALT-F*-el át tudsz váltani esetleg.
Ha nem megoldható, akkor egy livecd segítségével is kapsz promptot.Ha az megvan, akkor befűzöd a root partíciót és telepíted a grub-ot a floppy-ra/pendrive-ra.
Fórumon keress rá a „grub reinstall”-ra, sokszor le lett már írva. A különbség annyi, hogy nem a ‘hd0’-ra telepíted, hanem ‘fd0’ vagy ‘sd0’.Ja értem. Ez nem az UHU, hanem Krusader függő. Nézd meg annak, ill. az ablakozó billentyűzet-kombináció beállításait.
Esetleg így indítani?
+set vm_ui 1http://www.linux-gamers.net/modules/news/article.php?storyid=1807
Esetleg így indítani?
+set vm_ui 1http://www.linux-gamers.net/modules/news/article.php?storyid=1807
Nem környezeti változóként kell neki? Mert akkor:
Code:export X_VERSION=x710
./ati-driver-installerEz a szövegrész pl. 785 karakter hosszú. Nem kell valódi sortörés (csak nézet, hogy könnyebben lehessen olvasni, szerkeszteni).
Tegyük fel, hogy az adott szövegrész közepét szeretném módosítani. Legyen akkor kicsit hosszabb – 1000 karakter, tökmindegy. Kissé nehézkes egy ilyet szerkeszteni úgy, hogy egy sorban van az egész.
Nyílván, ha olyan szöveget szerkesztek, ahol fontos a sortörés (és valódi kell), akkor azt egy szövegszerkesztővel fogom végezni és nem az mcedit-tel.
Egyedül Half-Life-nál találtam Google-lel ilyesmi hibát, de ott a textúrák megjelenítésénél volt valami bug, amihez már jött ki patch. Tehát nem igazi hang probléma volt.
http://www.csnation.net/comments.php?id=7648Viszont itt is határozottan recseg, dadog a hang. Urban Terror-nál viszont még nem találtam hasonló tapasztalatot.
Egyedül Half-Life-nál találtam Google-lel ilyesmi hibát, de ott a textúrák megjelenítésénél volt valami bug, amihez már jött ki patch. Tehát nem igazi hang probléma volt.
http://www.csnation.net/comments.php?id=7648Viszont itt is határozottan recseg, dadog a hang. Urban Terror-nál viszont még nem találtam hasonló tapasztalatot.
-
SzerzőBejegyzés