balev

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 781-790 / 2,997
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: apache usernek…. #2103441
    balev
    Felhasználó

      Akkor egy teljes httpd.conf-ot csatolj be! Plusz az „access_log” és „error_log”-ot.

      Hozzászólás: apache usernek…. #2103439
      balev
      Felhasználó

        Valószínűleg nincs megadva az apache-nak, hogy a .php-t a php feldolgozó kezelje.
        Ez kell a httpd.conf-ba:

        Code:
        AddType application/x-httpd-php .php
        Hozzászólás: Midnight Commander #2086902
        balev
        Felhasználó

          Teljes képernyőn fut, 124 karakter fér el egy sorban. Régen a kwrite-ot használtam, nagyon okos kis fájlszerkesztő az, rengeteg nyelvet támogat. De szeretném az mcedit-et használni, mág egész megszoktam.

          Hozzászólás: Urban Terror 4 #2099790
          balev
          Felhasználó

            Jelentkezik valakinél az a probléma, hogy játék közben recseg a hang?

            Hozzászólás: Urban Terror 4 #2099791
            balev
            Felhasználó

              Jelentkezik valakinél az a probléma, hogy játék közben recseg a hang?

              Hozzászólás: Midnight Commander #2086900
              balev
              Felhasználó

                Lehet, hogy nem egyre gondolunk. Nem valódi sortörésre van szükségem. Csak arra, hogy ha egy hosszabb szövegrészt szerkesztek, akkor ne egy sorba legyen az egész, ami mondjuk 300 karakter.

                Hozzászólás: Midnight Commander #2086898
                balev
                Felhasználó

                  És tényleg. Akkor kikapcsolom, vagy használok kwrite-ot. (mondjuk HTML szempontjából nem gond)

                  Hozzászólás: Midnight Commander #2086896
                  balev
                  Felhasználó

                    Kösz, megvan! Hogy én mekkora vak vagyok! A főablak beállításait néztem, nem az editorét.
                    Azt hiszem inkább elmegyek sörözni…

                    Hozzászólás: Midnight Commander #2086894
                    balev
                    Felhasználó

                      Úgy értem, hogy tördelni kéne a hosszú sorokat. HTML fájl tartalmát szerkesztem.

                      Hozzászólás: Midnight Commander #2086892
                      balev
                      Felhasználó

                        Hol lehet beállítani mc-ben, hogy a menyitott fájlban használjon sortörést? View módban ott az F2, de Edit módban nem találok ilyet. Kézikönyvet is átnéztem már, de nem találtam ilyen kapcsolót.

                      10 bejegyzés megtekintése - 781-790 / 2,997