Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
De io-t használ. Nálam is volt ilyen gond Q3-al, miután feltettem az ioquake-t már jó lett.
Nem foglalja semmi a hangkártyát?
OSS emuláció van?
/dev/dsp van?
Mindenféle hangdémont kapcsolj ki és próbáld úgy. Pl. artsd, esd, stb.
audio csoport tagja vagy?De io-t használ. Nálam is volt ilyen gond Q3-al, miután feltettem az ioquake-t már jó lett.
Nem foglalja semmi a hangkártyát?
OSS emuláció van?
/dev/dsp van?
Mindenféle hangdémont kapcsolj ki és próbáld úgy. Pl. artsd, esd, stb.
audio csoport tagja vagy?Mike65 wrote:Bus 004 Device 003: ID 04e8:3272 Samsung Electronics Co., Ltdlsusb erre az usb csatlakozóra írja ki a nyomtatómat, ezt most hogy adjam meg neki, a cups-ban a locationnál? talán ez lehet a baj, hogy nincs direktben megadva, hogy hova csatlakozik?
Úgy, hogy megnézed, hol van. Pl. /dev/usb/lp0. És a location-nél megadod neki.
Szerintem az esd-vel van baja. Próbáld meg, hogy kikapcsolod.
Egyébként kipróbáltam a játékot, nagyon jó!
Szerintem az esd-vel van baja. Próbáld meg, hogy kikapcsolod.
Egyébként kipróbáltam a játékot, nagyon jó!
DE MI NEM JÓ? Ha leírnád, mit ír ki, esetleg tudnánk segíteni.
Nem az MBR-be írtad, az a baj (meg ott a pokapárnán, azt azabaj…)
grub-install /dev/hdaIstván, amit írtam nem segített?
/var/log/packages alatt találod a telepített csomagokat. Ott bele tudsz nézni, hogy pontosan mit és hova másolt be.
Értelemszerű a /var/log/removed tartalma.Az elsőt talán az Indexen olvastam. A másodikat viszont most találtam…kész 🙂
-
SzerzőBejegyzés