balev

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 791-800 / 2,997
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Urban Terror 4 #2099786
    balev
    Felhasználó

      De io-t használ. Nálam is volt ilyen gond Q3-al, miután feltettem az ioquake-t már jó lett.
      Nem foglalja semmi a hangkártyát?
      OSS emuláció van?
      /dev/dsp van?
      Mindenféle hangdémont kapcsolj ki és próbáld úgy. Pl. artsd, esd, stb.
      audio csoport tagja vagy?

      Hozzászólás: Urban Terror 4 #2099787
      balev
      Felhasználó

        De io-t használ. Nálam is volt ilyen gond Q3-al, miután feltettem az ioquake-t már jó lett.
        Nem foglalja semmi a hangkártyát?
        OSS emuláció van?
        /dev/dsp van?
        Mindenféle hangdémont kapcsolj ki és próbáld úgy. Pl. artsd, esd, stb.
        audio csoport tagja vagy?

        Hozzászólás: Helyi nyomtató beizzítás… #2001798
        balev
        Felhasználó
          Mike65 wrote:
          Bus 004 Device 003: ID 04e8:3272 Samsung Electronics Co., Ltd

          lsusb erre az usb csatlakozóra írja ki a nyomtatómat, ezt most hogy adjam meg neki, a cups-ban a locationnál? talán ez lehet a baj, hogy nincs direktben megadva, hogy hova csatlakozik?

          Úgy, hogy megnézed, hol van. Pl. /dev/usb/lp0. És a location-nél megadod neki.

          Hozzászólás: Urban Terror 4 #2099780
          balev
          Felhasználó

            Szerintem az esd-vel van baja. Próbáld meg, hogy kikapcsolod.

            Egyébként kipróbáltam a játékot, nagyon jó!

            Hozzászólás: Urban Terror 4 #2099781
            balev
            Felhasználó

              Szerintem az esd-vel van baja. Próbáld meg, hogy kikapcsolod.

              Egyébként kipróbáltam a játékot, nagyon jó!

              Hozzászólás: suse 10.2 grub #2103736
              balev
              Felhasználó

                DE MI NEM JÓ? Ha leírnád, mit ír ki, esetleg tudnánk segíteni.

                Hozzászólás: suse 10.2 grub #2103733
                balev
                Felhasználó

                  Nem az MBR-be írtad, az a baj (meg ott a pokapárnán, azt azabaj…)
                  grub-install /dev/hda

                  Hozzászólás: Szégyenlem, de… #2103485
                  balev
                  Felhasználó

                    István, amit írtam nem segített?

                    Hozzászólás: Helyi nyomtató beizzítás… #2001793
                    balev
                    Felhasználó

                      /var/log/packages alatt találod a telepített csomagokat. Ott bele tudsz nézni, hogy pontosan mit és hova másolt be.
                      Értelemszerű a /var/log/removed tartalma.

                      Hozzászólás: vicc #1923626
                      balev
                      Felhasználó

                        Az elsőt talán az Indexen olvastam. A másodikat viszont most találtam…kész 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 791-800 / 2,997