balev

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 811-820 / 2,997
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Krusaderrel való keresés #2103550
    balev
    Felhasználó

      fgrep -i szo *.odt

      Hozzászólás: !!! Desktop verseny !!! #2098326
      balev
      Felhasználó
        nastjakam wrote:
        Meg bajlodok a beallitasokkal. Nem tudom peldaul, hol talalom gnome-ban, hogy a felso panelen ha nyitva van 5 firefox ablakom, akkor ne maga ala pakolja hanem szelessegben az egesz panelre.

        KDE alatt tudom hol van 🙂

        A kep a netrol van 😀

        Nem mondod… 🙂

        Hozzászólás: !!! Desktop verseny !!! #2098327
        balev
        Felhasználó
          nastjakam wrote:
          Meg bajlodok a beallitasokkal. Nem tudom peldaul, hol talalom gnome-ban, hogy a felso panelen ha nyitva van 5 firefox ablakom, akkor ne maga ala pakolja hanem szelessegben az egesz panelre.

          KDE alatt tudom hol van 🙂

          A kep a netrol van 😀

          Nem mondod… 🙂

          Hozzászólás: !!! Desktop verseny !!! #2098322
          balev
          Felhasználó

            Jó ez a háttér. Honnan van?
            (sikerült beállítani a dolgokat?)

            Hozzászólás: !!! Desktop verseny !!! #2098323
            balev
            Felhasználó

              Jó ez a háttér. Honnan van?
              (sikerült beállítani a dolgokat?)

              Hozzászólás: Egy browser megöli a teljes apache-ot! #2101884
              balev
              Felhasználó

                Állat! Csak azt nem értem, hogy miért nincs benne az alap modulok között. De mindegy, a lényeg, hogy megtaláltad, ami kell.
                iptables-sel nem ment az iplimit?

                Hozzászólás: Egy browser megöli a teljes apache-ot! #2101885
                balev
                Felhasználó

                  Állat! Csak azt nem értem, hogy miért nincs benne az alap modulok között. De mindegy, a lényeg, hogy megtaláltad, ami kell.
                  iptables-sel nem ment az iplimit?

                  Hozzászólás: Ati driver telepítése #2080439
                  balev
                  Felhasználó

                    Akkor mégegyszer, utoljára csatold be az xorg.conf-ot, xorg.log-ot, fglrxinfo-t, glxinfo-t.
                    Az eddigiek alapján mennie kellene.

                    Hozzászólás: Fluxbox menü magyarítása #2103451
                    balev
                    Felhasználó

                      Esetleg még a fluxbox-generate_menu parancsot böngészd át. Hátha benne van, hogy honnan hívja meg az adott almenüket.

                      Hozzászólás: Fluxbox menü magyarítása #2103449
                      balev
                      Felhasználó

                        Előkapartam a régi .fluxbox könyvtáramat. No, tényleg nincsenek benne ezek, csak az, hogy configure, styles, stb., amiket át tudsz írni, de az onnan megnyílókat már sehol nem találtam. Valószínűleg az van, amit vizsla mond.

                      10 bejegyzés megtekintése - 811-820 / 2,997