Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
fgrep -i szo *.odt
nastjakam wrote:Meg bajlodok a beallitasokkal. Nem tudom peldaul, hol talalom gnome-ban, hogy a felso panelen ha nyitva van 5 firefox ablakom, akkor ne maga ala pakolja hanem szelessegben az egesz panelre.KDE alatt tudom hol van 🙂
A kep a netrol van 😀
Nem mondod… 🙂
nastjakam wrote:Meg bajlodok a beallitasokkal. Nem tudom peldaul, hol talalom gnome-ban, hogy a felso panelen ha nyitva van 5 firefox ablakom, akkor ne maga ala pakolja hanem szelessegben az egesz panelre.KDE alatt tudom hol van 🙂
A kep a netrol van 😀
Nem mondod… 🙂
Jó ez a háttér. Honnan van?
(sikerült beállítani a dolgokat?)Jó ez a háttér. Honnan van?
(sikerült beállítani a dolgokat?)Állat! Csak azt nem értem, hogy miért nincs benne az alap modulok között. De mindegy, a lényeg, hogy megtaláltad, ami kell.
iptables-sel nem ment az iplimit?Állat! Csak azt nem értem, hogy miért nincs benne az alap modulok között. De mindegy, a lényeg, hogy megtaláltad, ami kell.
iptables-sel nem ment az iplimit?Akkor mégegyszer, utoljára csatold be az xorg.conf-ot, xorg.log-ot, fglrxinfo-t, glxinfo-t.
Az eddigiek alapján mennie kellene.Esetleg még a fluxbox-generate_menu parancsot böngészd át. Hátha benne van, hogy honnan hívja meg az adott almenüket.
Előkapartam a régi .fluxbox könyvtáramat. No, tényleg nincsenek benne ezek, csak az, hogy configure, styles, stb., amiket át tudsz írni, de az onnan megnyílókat már sehol nem találtam. Valószínűleg az van, amit vizsla mond.
-
SzerzőBejegyzés