Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Logok nem ártanának (mindenféle rendszerlog). Mit használsz mikor kifagy? Mindig ugyanolyan alkalmazásnál fagy ki, vagy vegyes? Milyen szolgáltatások/programok futnak a háttérben. Top-ot is lehetne logolni.
Apropó, konzolra se tudsz átváltani? Tehát teljesen megfagy, vagy csak az X?
Ha megnézed a logot, láthatod, hogy az AIGLX-szel van problémája. A konfigban nincs benne a composite disable és az AIGLX off, amiket bele kéne tenni.
Ha libXmu fent van, akkor csak annyi a problémája, hogy nem pontosan ezen a néven van. Keress rá az Xmu-ra (valószínűleg /usr/lib-ben lesz) és készíts egy szimlinket rá azon a néven, ahogy keresi.
Megírod a szabályokat. Lefuttatod
Code:iptables-restore < .iptables.txtHa minden jó, beteszed rc.local-ba, pl.
Nézd meg, hogy az új felhasználó milyen csoportok tagja. Valószínűleg hiányzik az audio.
usermod -G segítségével be tudod állítani.Nézd meg, hogy az új felhasználó milyen csoportok tagja. Valószínűleg hiányzik az audio.
usermod -G segítségével be tudod állítani.VectoR wrote:Van egyáltalán olyan laptop amin minden elérhető szolgáltatás 100%-an működik valamilyen disztri alatt? Ezekre gondolok:Vizslát és Sany-t kérdezd. Szerintük van.
Mondjuk kártyaolvasót nem valószínű, hogy használni fogom a Lenovo-ban és még nincs beállítva több minden, mivel egyelőre nem használom. Ettől függetlenül meg vagyok elégedve vele.MBence wrote:Letöltöttem kínomban azt is, csak nem támogatja a X.org 7.2-t. A képfrissítést hol kell megadni?A monitornál, mint írtam 🙂 (monitor section – horisync & vertrefresh)
Ez hogy jött ide? 🙂
Vagy már megint probléma van a fórummotorral?Ha beírod ezt a konfigba, mit ír a log? Biztosan jól írod be? Ettől még el kellene indulnia (szerintem).
Hétvégén kicsit elbarangoltam, messze a várostól. Teljes nyugalom…
http://customweb.hu/gal/?dir=nature -
SzerzőBejegyzés