Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Úristen gyerekek. Kint van már? Olyan izgatott vagyok.
2007-04-19-11:53 Hozzászólás: ! Uj Intel procik: 45nm, (quad) negy mag, 3.33 GHz, 1333MHz FSB, 12MB L2 cache ! #2102554Szerintem se kellene minden disztró, minden egyes RC-jének topik. Meg mindenféle teszteknek.
Akit érdekel pl. a legújabb Ubuntu, úgyis utánanéz. Tök jó, hogy abból is van már legalább két topik, amibe félóránként jön egy hozzászólás, hogy ki tud már valami infót, mikor jön már ki, úristen. Na.2007-04-19-11:53 Hozzászólás: ! Uj Intel procik: 45nm, (quad) negy mag, 3.33 GHz, 1333MHz FSB, 12MB L2 cache ! #2102555Szerintem se kellene minden disztró, minden egyes RC-jének topik. Meg mindenféle teszteknek.
Akit érdekel pl. a legújabb Ubuntu, úgyis utánanéz. Tök jó, hogy abból is van már legalább két topik, amibe félóránként jön egy hozzászólás, hogy ki tud már valami infót, mikor jön már ki, úristen. Na.Milyen módon raktad fel?
Ami kell: fglrxinfo, xorg.conf, xorg.log, lsmodÉrtelemszerűen /mnt/sda1 helyett megadod a befűzési pontját. Pl. /media/sda1 (vagy amilyen néven a rendszer befűzi, ha automatikus)
grub-install looks for the device.map file in /boot/grub. i think you have to tell grub-install where to look for the corresponding usb pendrive directory. try
#grub-install /dev/sda –root-directory=/mnt/sda1
Meg kell neki adni, hogy hol keresse a device.map-ot.
Itt egy példa:
http://www.damnsmalllinux.org/f/topic-3-17-11038-5.html/dev/sda-ra kéne tenni, azért.
Valamikor nem indul el a video pufferelés, vagy megakad. Ha ilyenkor frissítek, megfagy az egész Firefox.
Más flash tartalomnál nincs gond, csak ennél.No pont ezért ne törölje, csak nevezze vagy mozgassa át, ugye. Aztán meg lehet nézni, hogy mi a különbség, ill. könnyebben vissza lehet állítani a beállításokat.
-
SzerzőBejegyzés