Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
No pont ezért ne törölje, csak nevezze vagy mozgassa át, ugye. Aztán meg lehet nézni, hogy mi a különbség, ill. könnyebben vissza lehet állítani a beállításokat.
Nem indult újra, csak soros terminálra váltottál grafikus felületről. Attól még F7 alatt fut az X-ed.
Nos, itt sem működik normálisan a billentyűzet? Ha itt igen, csak X alatt nem, akkor a kódlapot állítottad el valahogy. De biztos nem a Firefox-szal.
Xorg.conf-ban a billentyűzet hogy van beállítva? Vagy adott esetben, gnome saját beállításaiban?Nem indult újra, csak soros terminálra váltottál grafikus felületről. Attól még F7 alatt fut az X-ed.
Nos, itt sem működik normálisan a billentyűzet? Ha itt igen, csak X alatt nem, akkor a kódlapot állítottad el valahogy. De biztos nem a Firefox-szal.
Xorg.conf-ban a billentyűzet hogy van beállítva? Vagy adott esetben, gnome saját beállításaiban?A Silverlight meglepő módon nemcsak az Internet Explorer legfrissebb verziójában futtatható, hanem Firefoxban és Safariban is. Linuxon és Mac OS X-en is.
🙂
Mindazonáltal Flash 9 linux alá nálam hajlamos lefagyni flash-es videóknál. A letöltés sebessége pedig lényegesen lassabb, mint win alatt. Szóval van ott is mit javítani még.
Itt az Adobe Flash kihívója
* Index
2007. 04. 16., 16:06 | Frissítve: 5 órája
Bejelentette a Microsoft a Silverlight nevű szoftvert, amely ugyanúgy a böngészőkbe épül, mint az Adobe Flash Player, és ugyanúgy animált hirdetések, miniszoftverek, játékok és videók futtatására használható.
Azért nincs iplimit, mert ez egy bővítmény az iptables-hez. Ha kicsit feljebb mész, ott van a leírás, hogyan kell patch-elni.
Azért nincs iplimit, mert ez egy bővítmény az iptables-hez. Ha kicsit feljebb mész, ott van a leírás, hogyan kell patch-elni.
Ha jól értelmezem, akkor ez egy jelenleg fejlesztés alatt álló új feature lesz:
https://issues.apache.org/jira/browse/JAMES-670Csomagszűréssel viszont szerintem meg lehet oldani, iplimit-tel. Ezzel végülis konkrétan meg tudod adni, hogy a 80-as portra egy IP-ről hány kapcsolat jöhet létre: http://www.netfilter.org/documentation/HOWTO/netfilter-extensions-HOWTO-3.html#ss3.5
Ha jól értelmezem, akkor ez egy jelenleg fejlesztés alatt álló új feature lesz:
https://issues.apache.org/jira/browse/JAMES-670Csomagszűréssel viszont szerintem meg lehet oldani, iplimit-tel. Ezzel végülis konkrétan meg tudod adni, hogy a 80-as portra egy IP-ről hány kapcsolat jöhet létre: http://www.netfilter.org/documentation/HOWTO/netfilter-extensions-HOWTO-3.html#ss3.5
Igazad van, egy kapcsolaton belüli kérések száma. Akkor tovább kell keresni, de biztos meg lehet oldani valahogy, hogy konkrétan kapcsolat/IP-t korlátozz.
-
SzerzőBejegyzés