Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Igazad van, egy kapcsolaton belüli kérések száma. Akkor tovább kell keresni, de biztos meg lehet oldani valahogy, hogy konkrétan kapcsolat/IP-t korlátozz.
kovi wrote:-a $t értéket behúzod egy változóba, amit osztasz 1024-el. majd ennek a jelzését kéred a .theme állományban.-eleve $tg-vel kéred a jelzést, ami már gigákra bontva jelez. az MB feliratot meg cseréled GB-re
-kissé bonyolultabb esetben használhatod a df –human parancsot, amit grep-el megnyírbálsz és sensor=program értékként jelzel ki.
Ez a korrekt válasz, rögtön több lehetséges megoldással 🙂
És mi lenne, ha a javascript-tel ellenőriznéd, hogy létezik-e a kép egyáltalán.
Tudom, ez nem teljes megoldás, mert ettől még nem ártana valahogy levédeni, hogy max. egy kapcsolat/IP.Apache-on belül a KeepAlive és a MaxKeepAliveRequests direktívával tudod megoldani szerintem. Bővebben: http://httpd.apache.org/docs/1.3/mod/core.html
És mi lenne, ha a javascript-tel ellenőriznéd, hogy létezik-e a kép egyáltalán.
Tudom, ez nem teljes megoldás, mert ettől még nem ártana valahogy levédeni, hogy max. egy kapcsolat/IP.Apache-on belül a KeepAlive és a MaxKeepAliveRequests direktívával tudod megoldani szerintem. Bővebben: http://httpd.apache.org/docs/1.3/mod/core.html
Lehet, hogy én vagyok vak, de milyen egér?
(nekem pl. USB-PS/2, ehhez ExplorerPS/2 protokoll kellett)Lehet, hogy én vagyok vak, de milyen egér?
(nekem pl. USB-PS/2, ehhez ExplorerPS/2 protokoll kellett)Látod, hogy a kettő valamiért nem fér meg egymás mellett. Több tagnál is jelentkezett ez a probléma, ill. külföldi fórumokon is találtam több találatot a disztró és az ablakozó összeférhetetlenségével kapcsolatban.
Vagy az egyik, vagy a másik. Javaslom, inkább az ablakozót cseréld.(érdekes, Pomm-nak semmi gondja nem volt)
Látod, hogy a kettő valamiért nem fér meg egymás mellett. Több tagnál is jelentkezett ez a probléma, ill. külföldi fórumokon is találtam több találatot a disztró és az ablakozó összeférhetetlenségével kapcsolatban.
Vagy az egyik, vagy a másik. Javaslom, inkább az ablakozót cseréld.(érdekes, Pomm-nak semmi gondja nem volt)
erdsiger wrote:Sziasztok!Tegnap este még minden jó volt, azóta nem állítottam semmit a gépemen és ma bejelentkezés után az asztalon csak az ikonok látszanak. Az alsó és a felső panel is eltűnt. Zenwalkot használok Xfce ablakkezelővel. Újraindítottam a gépet, hátha csak valamit nem. vagy rosszul töltött be, de nem változott semmi. A beállításkezelőben van egy olyan menüpont, hogy „Panel”, de hiába kattintok rá, nem indul el. Hogyan tudnám ismét elővarázsolni a paneleket? Előre is köszönöm a segítséget!
A probléma másoknál is előfordult Slackware ill. Zenwalk alatt:
http://www.linuxforum.hu/http://newsite.linuxforum.hu/phpBB3/viewtopic.php?p=230209#p230209erdsiger wrote:Sziasztok!Tegnap este még minden jó volt, azóta nem állítottam semmit a gépemen és ma bejelentkezés után az asztalon csak az ikonok látszanak. Az alsó és a felső panel is eltűnt. Zenwalkot használok Xfce ablakkezelővel. Újraindítottam a gépet, hátha csak valamit nem. vagy rosszul töltött be, de nem változott semmi. A beállításkezelőben van egy olyan menüpont, hogy „Panel”, de hiába kattintok rá, nem indul el. Hogyan tudnám ismét elővarázsolni a paneleket? Előre is köszönöm a segítséget!
A probléma másoknál is előfordult Slackware ill. Zenwalk alatt:
http://www.linuxforum.hu/http://newsite.linuxforum.hu/phpBB3/viewtopic.php?p=230209#p230209 -
SzerzőBejegyzés