balev

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 911-920 / 2,997
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: 0,6+fglrx #2097375
    balev
    Felhasználó

      Tehát a DRM modulban van. Nincs betöltve véletlen, mikor az fglrx-et használod?
      Teljes lsmod-od csatold be!

      Hozzászólás: 0,6+fglrx #2097376
      balev
      Felhasználó

        Tehát a DRM modulban van. Nincs betöltve véletlen, mikor az fglrx-et használod?
        Teljes lsmod-od csatold be!

        Hozzászólás: Nem megfelelõ képfrissítés #2058324
        balev
        Felhasználó

          A monitor vízszintes és függőleges tartományát a „monitor sectionben”, az alapértelmezett felbontásokat pedig a hozzátartozó „screen sectionben”.

          Pl. így:

          Code:
          Section „Monitor”

              Identifier  „My Monitor”

              HorizSync  31.5 – 82.0
              VertRefresh 58-75

          Option „DPMS”
          EndSection

          Code:
          Section „Screen”
              Identifier  „Screen 1”
              Device      „VESA Framebuffer”
              Monitor    „My Monitor”

          #  DefaultDepth 8
          #  DefaultDepth 16
            DefaultDepth 24
          #  DefaultDepth 32

              Subsection „Display”
                  Depth      8
                  Modes „1024×768” „800×600” „640×480”
              EndSubsection
              Subsection „Display”
                  Depth      16
                  Modes „1024×768” „800×600” „640×480”
              EndSubsection
              Subsection „Display”
                  Depth      24
                  Modes „1280×800” „1024×768” „800×600” „640×480”
              EndSubsection
              Subsection „Display”
                  Depth      32
                  Modes „1024×768” „800×600” „640×480”
              EndSubsection

          EndSection

          Hozzászólás: Néhány Slackware-probléma #2063959
          balev
          Felhasználó

            Nem tudom, én használtam Slackware csomagból, telepítettem binárisból is, de mindkettőnél ugyanígy előjöttek ezek a problémák. Eltűnő tálca, háttér, stb.

            Hozzászólás: új kernel -> lassú HDD #1926576
            balev
            Felhasználó

              Kösz vizsla, hogy megnézted!

              Az IDE Taskfile access nem volt bekapcsolva, PNP EIDE-t nem találtam plusz a Probe all LUNS on each SCSI sem volt bekapcsolva. Ezeket most beállítottam, de nem változott.

              hdparm /dev/hdc:

              HDIO_GETGEO failed: Inappropriate ioctl for device

              hdparm -d1 /dev/hdc:

              HDIO_SET_DMA failed: Operation not permitted

              Rákerestem a hibaüzenetre, találtam egy ilyet, miszerint ha jól értelmezem, van DMA, csak a hdparm nem kezeli a SATA-t.
              hdc=noprobe-bal kellene indítanom ezek szerint a kernelt, hogy SCSI-ként kezelje a DVD-t? És attól még a hdparm azt fogja mutatni, hogy nincs DMA, de valójában van, és javítják ezt a hibát jelenleg is a hdparm-ban. Remélem jól értem 🙂

              http://www.redhat.com/archives/fedora-list/2006-May/msg05377.html

              Hozzászólás: Néhány Slackware-probléma #2063956
              balev
              Felhasználó

                Nagy valószínűséggel az is jó lesz, de másolás után változtasd meg a tulajdonost saját magadra.

                Hozzászólás: iso-8859-2 vs. utf-8 #2098903
                balev
                Felhasználó

                  Mindenféle HTML kód elé, mivel ez a fejléc.

                  Wait: httpd.conf vagy apache.conf-ban is latin2-van beállítva?

                  Hozzászólás: iso-8859-2 vs. utf-8 #2098904
                  balev
                  Felhasználó

                    Mindenféle HTML kód elé, mivel ez a fejléc.

                    Wait: httpd.conf vagy apache.conf-ban is latin2-van beállítva?

                    Hozzászólás: új kernel -> lassú HDD #1926574
                    balev
                    Felhasználó

                      Csatoltam a kimeneteket.

                      Hozzászólás: új kernel -> lassú HDD #1926572
                      balev
                      Felhasználó
                        kisbetu wrote:
                        balev wrote:
                        A gép

                        Ennyit tudtam róla, de mondom, ha hazaérek beküldök mindent.

                        Azért az igazán használható infót az lspci és lsusb adja majd.

                        Ok, köszönöm!

                      10 bejegyzés megtekintése - 911-920 / 2,997