Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Tehát a DRM modulban van. Nincs betöltve véletlen, mikor az fglrx-et használod?
Teljes lsmod-od csatold be!Tehát a DRM modulban van. Nincs betöltve véletlen, mikor az fglrx-et használod?
Teljes lsmod-od csatold be!A monitor vízszintes és függőleges tartományát a „monitor sectionben”, az alapértelmezett felbontásokat pedig a hozzátartozó „screen sectionben”.
Pl. így:
Code:Section „Monitor”Identifier „My Monitor”
HorizSync 31.5 – 82.0
VertRefresh 58-75Option „DPMS”
EndSectionCode:Section „Screen”
Identifier „Screen 1”
Device „VESA Framebuffer”
Monitor „My Monitor”# DefaultDepth 8
# DefaultDepth 16
DefaultDepth 24
# DefaultDepth 32Subsection „Display”
Depth 8
Modes „1024×768” „800×600” „640×480”
EndSubsection
Subsection „Display”
Depth 16
Modes „1024×768” „800×600” „640×480”
EndSubsection
Subsection „Display”
Depth 24
Modes „1280×800” „1024×768” „800×600” „640×480”
EndSubsection
Subsection „Display”
Depth 32
Modes „1024×768” „800×600” „640×480”
EndSubsectionEndSection
Nem tudom, én használtam Slackware csomagból, telepítettem binárisból is, de mindkettőnél ugyanígy előjöttek ezek a problémák. Eltűnő tálca, háttér, stb.
Kösz vizsla, hogy megnézted!
Az IDE Taskfile access nem volt bekapcsolva, PNP EIDE-t nem találtam plusz a Probe all LUNS on each SCSI sem volt bekapcsolva. Ezeket most beállítottam, de nem változott.
hdparm /dev/hdc:
…
HDIO_GETGEO failed: Inappropriate ioctl for device
…hdparm -d1 /dev/hdc:
…
HDIO_SET_DMA failed: Operation not permitted
…Rákerestem a hibaüzenetre, találtam egy ilyet, miszerint ha jól értelmezem, van DMA, csak a hdparm nem kezeli a SATA-t.
hdc=noprobe-bal kellene indítanom ezek szerint a kernelt, hogy SCSI-ként kezelje a DVD-t? És attól még a hdparm azt fogja mutatni, hogy nincs DMA, de valójában van, és javítják ezt a hibát jelenleg is a hdparm-ban. Remélem jól értem 🙂http://www.redhat.com/archives/fedora-list/2006-May/msg05377.html
Nagy valószínűséggel az is jó lesz, de másolás után változtasd meg a tulajdonost saját magadra.
Mindenféle HTML kód elé, mivel ez a fejléc.
Wait: httpd.conf vagy apache.conf-ban is latin2-van beállítva?
Mindenféle HTML kód elé, mivel ez a fejléc.
Wait: httpd.conf vagy apache.conf-ban is latin2-van beállítva?
Csatoltam a kimeneteket.
-
SzerzőBejegyzés