Az iránt szeretnék érdeklõdni, hogy miként lehet elindítani UHU-Linux alatt a DCPlusPlus programot?
[align=right][snapback]100424[/snapback][/align]
elõször is feltelepíted. letudod húzni a dcinfo.org rõl az ubk.uhulinux.hu
az inditó parancsa padig az lesz ha dcguit töltesz : dcgui-qt