BARU

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 521-530 / 1,179
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Karaoke #1987817
    BARU
    Felhasználó

      Nahát úgylátom nemsokan szoktak karaoke programmal bulizni 🙁

      BARU
      Felhasználó

        Hy!

        Szóljatok ha kell valami esetleg segíteni szívesen segítek bármibe 😉

        Hozzászólás: DCPlusPlus #1987771
        BARU
        Felhasználó

          Az iránt szeretnék érdeklõdni, hogy miként lehet elindítani UHU-Linux alatt a DCPlusPlus programot?
          [align=right][snapback]100424[/snapback][/align]

          elõször is feltelepíted. letudod húzni a dcinfo.org rõl az ubk.uhulinux.hu
          az inditó parancsa padig az lesz ha dcguit töltesz : dcgui-qt

          Hozzászólás: VMWARE #1987716
          BARU
          Felhasználó

            A moderátor úr nem tudja, hogy van már VMWare topik?
            [align=right][snapback]100321[/snapback][/align]

            Hozzászólás: VMWARE #1987714
            BARU
            Felhasználó

              A moderátor úr nem tudja, hogy van már VMWare topik?
              [align=right][snapback]100321[/snapback][/align]

              :blink: :blush:

              Hozzászólás: Apach.MySQL,DynDns #1987255
              BARU
              Felhasználó

                Ha linuxot futtatsz, akkor már fut szerver a gépeden.

                Milyen szerverre vágysz?
                [align=right][snapback]100130[/snapback][/align]

                http szerverre de már kössz megoldottam ha valkit érdekel itt a link ahol a leírást találtam…linuksz.uw.hu

                Hozzászólás: Kezdõ vagyok, segítsetek rajtam!!! #1987217
                BARU
                Felhasználó

                  Sziasztok!

                  5 tudok a linux alatt particionálni?

                  cfdisk

                  Hozzászólás: Jobbulást, Patrick! #1985686
                  BARU
                  Felhasználó

                    installpkg patrick.volkerding.tgz
                    [align=right][snapback]98376[/snapback][/align]

                    En nem rossz 😉

                    Jo bulast neki

                    Hozzászólás: Mounting Error #1986696
                    BARU
                    Felhasználó

                      win es partíció???

                      Hozzászólás: Adsl Slcki 10.0 alatt… #1986240
                      BARU
                      Felhasználó
                      10 bejegyzés megtekintése - 521-530 / 1,179