BARU

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 531-540 / 1,179
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Adsl Slcki 10.0 alatt… #1986236
    BARU
    Felhasználó

      Nemtom hogy segít-e de ezt dobja ki adsl-start után az ifconfig ra :

      Code:
      root@baru:/home/baru# ifconfig
      eth0      Link encap:Ethernet  HWaddr 00:03:0D:0C:E6:9E
               UP BROADCAST NOTRAILERS RUNNING MULTICAST  MTU:1500  Metric:1
               RX packets:101 errors:0 dropped:0 overruns:0 frame:0
               TX packets:107 errors:0 dropped:0 overruns:0 carrier:0
               collisions:0 txqueuelen:1000
               RX bytes:6912 (6.7 Kb)  TX bytes:9271 (9.0 Kb)
               Interrupt:3 Base address:0x9000

      lo        Link encap:Local Loopback
               inet addr:127.0.0.1  Mask:255.0.0.0
               UP LOOPBACK RUNNING  MTU:16436  Metric:1
               RX packets:40 errors:0 dropped:0 overruns:0 frame:0
               TX packets:40 errors:0 dropped:0 overruns:0 carrier:0
               collisions:0 txqueuelen:0
               RX bytes:2920 (2.8 Kb)  TX bytes:2920 (2.8 Kb)

      ppp0      Link encap:Point-to-Point Protocol
               inet addr:81.182.15.96  P-t-P:145.236.238.173  Mask:255.255.255.255
               UP POINTOPOINT RUNNING NOARP MULTICAST  MTU:1492  Metric:1
               RX packets:85 errors:0 dropped:0 overruns:0 frame:0
               TX packets:85 errors:0 dropped:0 overruns:0 carrier:0
               collisions:0 txqueuelen:3
               RX bytes:3998 (3.9 Kb)  TX bytes:3310 (3.2 Kb)

      root@baru:/home/baru#                        

      Hozzászólás: vicc #1922588
      BARU
      Felhasználó

        Honnan lehet tudni hogy a linux stabilabb rendszer mint a windows???

        Mindenki látott már befagyott ablakot de megfagyott tux ot még senkise 😉

        Hozzászólás: Adsl Slcki 10.0 alatt… #1986235
        BARU
        Felhasználó

          A DHCP-t indítsd el
          (root) pkgtool
          [align=right][snapback]99195[/snapback][/align]

          Nem megy…Még ötlet?? 😉

          Hozzászólás: Linux Háttér #1986229
          BARU
          Felhasználó

            http://kde-look.org/
            http://gnome-look.org/
            http://f-r-e-d.org/zanimo.html
            [align=right][snapback]99192[/snapback][/align]

            köszike.. de ez nem elég 😉

            Hozzászólás: #1981198
            BARU
            Felhasználó

              Jelentem elkezdtem a hibalistát irogatni az új fórumon írni…

              Hozzászólás: #1981197
              BARU
              Felhasználó
                Hozzászólás: #1981194
                BARU
                Felhasználó

                  Csaba mikor lesz full magyar??

                  Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972559
                  BARU
                  Felhasználó

                    Levettem a kiemelést a Linux és a Lányok topik ról…

                    Hozzászólás: Live CD fórum #1972430
                    BARU
                    Felhasználó

                      Azt hiszem a Live CD projekt megérdemli a külön fórumot. Nyitottam is neki 🙂
                      [align=right][snapback]83480[/snapback][/align]

                      Hozzászólás: javaslat: linuxforum.hu netikett #1974286
                      BARU
                      Felhasználó

                        ja es meg valami: eddig egyedul kisbetu nyilvanult meg a temaban erdemlegesen. sany par offot nyomott (;)), de aztis OK-nak veszem. kovi, kl223, vizsla, BARU (reg lattam): pls ti is szoljatok hozza.
                        [align=right][snapback]91634[/snapback][/align]

                        Killal bocsika még nincsen gépem és nemtudok jönni hogy „dogozzak” majd kb két hét…

                      10 bejegyzés megtekintése - 531-540 / 1,179