Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nemtom hogy segít-e de ezt dobja ki adsl-start után az ifconfig ra :
Code:root@baru:/home/baru# ifconfig
eth0 Link encap:Ethernet HWaddr 00:03:0D:0C:E6:9E
UP BROADCAST NOTRAILERS RUNNING MULTICAST MTU:1500 Metric:1
RX packets:101 errors:0 dropped:0 overruns:0 frame:0
TX packets:107 errors:0 dropped:0 overruns:0 carrier:0
collisions:0 txqueuelen:1000
RX bytes:6912 (6.7 Kb) TX bytes:9271 (9.0 Kb)
Interrupt:3 Base address:0x9000lo Link encap:Local Loopback
inet addr:127.0.0.1 Mask:255.0.0.0
UP LOOPBACK RUNNING MTU:16436 Metric:1
RX packets:40 errors:0 dropped:0 overruns:0 frame:0
TX packets:40 errors:0 dropped:0 overruns:0 carrier:0
collisions:0 txqueuelen:0
RX bytes:2920 (2.8 Kb) TX bytes:2920 (2.8 Kb)ppp0 Link encap:Point-to-Point Protocol
inet addr:81.182.15.96 P-t-P:145.236.238.173 Mask:255.255.255.255
UP POINTOPOINT RUNNING NOARP MULTICAST MTU:1492 Metric:1
RX packets:85 errors:0 dropped:0 overruns:0 frame:0
TX packets:85 errors:0 dropped:0 overruns:0 carrier:0
collisions:0 txqueuelen:3
RX bytes:3998 (3.9 Kb) TX bytes:3310 (3.2 Kb)root@baru:/home/baru#
Honnan lehet tudni hogy a linux stabilabb rendszer mint a windows???
Mindenki látott már befagyott ablakot de megfagyott tux ot még senkise 😉
A DHCP-t indítsd el
(root) pkgtool
[align=right][snapback]99195[/snapback][/align]Nem megy…Még ötlet?? 😉
http://kde-look.org/
http://gnome-look.org/
http://f-r-e-d.org/zanimo.html
[align=right][snapback]99192[/snapback][/align]köszike.. de ez nem elég 😉
Jelentem elkezdtem a hibalistát irogatni az új fórumon írni…
Csaba mikor lesz full magyar??
Levettem a kiemelést a Linux és a Lányok topik ról…
Azt hiszem a Live CD projekt megérdemli a külön fórumot. Nyitottam is neki 🙂
[align=right][snapback]83480[/snapback][/align]ja es meg valami: eddig egyedul kisbetu nyilvanult meg a temaban erdemlegesen. sany par offot nyomott (;)), de aztis OK-nak veszem. kovi, kl223, vizsla, BARU (reg lattam): pls ti is szoljatok hozza.
[align=right][snapback]91634[/snapback][/align]Killal bocsika még nincsen gépem és nemtudok jönni hogy „dogozzak” majd kb két hét…
-
SzerzőBejegyzés