BARU

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 541-550 / 1,179
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Php motor #1979229
    BARU
    Felhasználó

      check your PM :))
      [align=right][snapback]91481[/snapback][/align]

      Hozzászólás: Php motor #1979227
      BARU
      Felhasználó

        ez eddig mind szép is jó…

        Csak még azkéne hogy magyar legyen és legyen benne fórum is…

        Hozzászólás: a linux és a lányok #1969797
        BARU
        Felhasználó

          A sört szeretem 🙂

          Egyébként kisbetunek igaza van, ha ez bezárásra kerül, lesz helyette másik.
          [align=right][snapback]87893[/snapback][/align]

          Na még ilyet nem is hallottam olyanról hogy a nõk szeretik a sört 🙂 :rolleyes:

          Hozzászólás: Alkatrészek #1971874
          BARU
          Felhasználó

            Tudna nekem valaki ajánlani 10000 Ft körül valami olyan gépet amire felmegy egy Uhu Szerver és beletudok pakolna egy csomó háló kártyát??

            Elõre is kössz.

            Hozzászólás: Hány éves vagy? #1961967
            BARU
            Felhasználó

              vajon ki a legfiatalabb a fórumon??? sztem én 🙂 :rolleyes:

              BARU
              Felhasználó

                Mondjuk azon gondolkoztam hogy milenne ha egy nõ moderátor is lenee. A nõk úgyis észrevesznek minden szart… :icon_cool: :icon_cool: :icon_cool: :icon_mrgreen: :inlove:

                jahh ne fújogajtok nagyon ha szar az ötlet… :crazy: :crazy:

                Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972553
                BARU
                Felhasználó

                  Ez is megtörtént.
                  Moderátorkodtam egy kicsit.
                  Találtam a SUSE haladóban egy témát, ami közösségi szócséplés kategória.

                  BARU
                  Felhasználó

                    aki olvasta fellow javaslatat (netikett topic), az tudja, hogy mirol van szo. aki nem, az olvassa el 🙂
                    a kerdes az, hogy kell-e meg moderator, avagy sem? eleg annyi, ahanyan vagyunk? en kapasbol tudnek irni 3 nevet, de most nemteszem meg. ha van igeny a dologra, akkor mindenki leirhatna a kis listajat, mondjuk 3 nevvel.
                    nos, mit gondoltok?
                    [align=right][snapback]86958[/snapback][/align]

                    Nem mondanám hogy elegen vagyunk de szereintem enne a fórumnak a moderelásásr még egy ideig bõven sokan 😉

                    Hozzászólás: a linux és a lányok #1969742
                    BARU
                    Felhasználó

                      Nekem az usb egereknél bejött a kihúzom-bedugom metódus….. :rolleyes:
                      Utána magától felismerte.
                      [align=right][snapback]86952[/snapback][/align]

                      nálam ps2-õ nél is jól megy 🙂

                      Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972550
                      BARU
                      Felhasználó

                        sztem a kocsma boven eleg volt, ott meg az offolas is szinvonalas volt..
                        na mindegy… mindenesetre ez a 11k latogatottsagu linux es a lanyok mar kezdi szurni a szemem.
                        [align=right][snapback]85944[/snapback][/align]

                        szerintem az a gáz a kocsmával hogy túl sok benne a hozzászólás és már nemlehet eligazodni benne kéne min 2. db off…

                      10 bejegyzés megtekintése - 541-550 / 1,179