Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
check your PM :))
[align=right][snapback]91481[/snapback][/align]ez eddig mind szép is jó…
Csak még azkéne hogy magyar legyen és legyen benne fórum is…
A sört szeretem 🙂
Egyébként kisbetunek igaza van, ha ez bezárásra kerül, lesz helyette másik.
[align=right][snapback]87893[/snapback][/align]Na még ilyet nem is hallottam olyanról hogy a nõk szeretik a sört 🙂 :rolleyes:
Tudna nekem valaki ajánlani 10000 Ft körül valami olyan gépet amire felmegy egy Uhu Szerver és beletudok pakolna egy csomó háló kártyát??
Elõre is kössz.
vajon ki a legfiatalabb a fórumon??? sztem én 🙂 :rolleyes:
Mondjuk azon gondolkoztam hogy milenne ha egy nõ moderátor is lenee. A nõk úgyis észrevesznek minden szart… :icon_cool: :icon_cool: :icon_cool: :icon_mrgreen: :inlove:
jahh ne fújogajtok nagyon ha szar az ötlet… :crazy: :crazy:
Ez is megtörtént.
Moderátorkodtam egy kicsit.
Találtam a SUSE haladóban egy témát, ami közösségi szócséplés kategória.aki olvasta fellow javaslatat (netikett topic), az tudja, hogy mirol van szo. aki nem, az olvassa el 🙂
a kerdes az, hogy kell-e meg moderator, avagy sem? eleg annyi, ahanyan vagyunk? en kapasbol tudnek irni 3 nevet, de most nemteszem meg. ha van igeny a dologra, akkor mindenki leirhatna a kis listajat, mondjuk 3 nevvel.
nos, mit gondoltok?
[align=right][snapback]86958[/snapback][/align]Nem mondanám hogy elegen vagyunk de szereintem enne a fórumnak a moderelásásr még egy ideig bõven sokan 😉
Nekem az usb egereknél bejött a kihúzom-bedugom metódus….. :rolleyes:
Utána magától felismerte.
[align=right][snapback]86952[/snapback][/align]nálam ps2-õ nél is jól megy 🙂
sztem a kocsma boven eleg volt, ott meg az offolas is szinvonalas volt..
na mindegy… mindenesetre ez a 11k latogatottsagu linux es a lanyok mar kezdi szurni a szemem.
[align=right][snapback]85944[/snapback][/align]szerintem az a gáz a kocsmával hogy túl sok benne a hozzászólás és már nemlehet eligazodni benne kéne min 2. db off…
-
SzerzőBejegyzés