Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
õõõ
ha esetleg elöbb szólsz eltudtam vólna adni az enyémet ha esetleg érdekeltvólna.
A vólt kártyám típusa(megjegyzem szuperul ment) V-Streame X-pert Tv-Pci kb olyan 10 ezer ft most a bóltokban…
Jha Vizsla!
Nagyon bejön a Tux od… :rolleyes: 😀
:blink:
Nem lényeges kérdés, csak úgy elméláztam rajta, hogy vizsla bácsi avatarját és LinSource-os fényújságját miért nem látom Firefox-szal. Mozilla, Konqueror, Galeon mutatja. (Firefoxot használom, és sokáig nem is tudtam, hogy antialkoholista pingvined van, vizsla 🙂 )
[align=right][snapback]85570[/snapback][/align]Nekem tökjó firefox alol is csak a kukikat kellett kicsit megvariálni…
Na jólvan asszem én elteszem magamat holnapra.
Csak gonoszkodtam egy kicsit. Ha már láttad a filmet, de nem kapcsoltál azonnal. 🙂
[align=right][snapback]84686[/snapback][/align]Jah értem.
Nem jön, hanem áll.
A patak partján a híd elõtt.
Emlékezzél csak :
„- Márpedig a hídon átmegyek, ha addig élek is (Arthur)
-Márpedig csak addig élsz (Fekete lovag)”
[align=right][snapback]84683[/snapback][/align]Jólvan, akkor biztosan álmos kisgyerek módjára lassulnak a kapcsolatok az idegsejtjeid között… 😛
[align=right][snapback]84677[/snapback][/align]?????
Szerintem az egész gyalog galpp ban az a legdurvább amikor jön a fekete lovag 🙂
-
SzerzőBejegyzés