BARU

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 551-560 / 1,179
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Tv-tuner #1975248
    BARU
    Felhasználó

      õõõ

      ha esetleg elöbb szólsz eltudtam vólna adni az enyémet ha esetleg érdekeltvólna.

      A vólt kártyám típusa(megjegyzem szuperul ment) V-Streame X-pert Tv-Pci kb olyan 10 ezer ft most a bóltokban…

      Hozzászólás: a linux és a lányok #1969669
      BARU
      Felhasználó
        Hozzászólás: Kocsma topik #1947896
        BARU
        Felhasználó
          Hozzászólás: a linux és a lányok #1969658
          BARU
          Felhasználó

            Jha Vizsla!

            Nagyon bejön a Tux od… :rolleyes: 😀

            Hozzászólás: a linux és a lányok #1969656
            BARU
            Felhasználó

              :blink:

              Nem lényeges kérdés, csak úgy elméláztam rajta, hogy vizsla bácsi avatarját és LinSource-os fényújságját miért nem látom Firefox-szal. Mozilla, Konqueror, Galeon mutatja. (Firefoxot használom, és sokáig nem is tudtam, hogy antialkoholista pingvined van, vizsla 🙂 )
              [align=right][snapback]85570[/snapback][/align]

              Nekem tökjó firefox alol is csak a kukikat kellett kicsit megvariálni…

              Hozzászólás: a linux és a lányok #1969535
              BARU
              Felhasználó

                Na jólvan asszem én elteszem magamat holnapra.

                Hozzászólás: a linux és a lányok #1969534
                BARU
                Felhasználó

                  Csak gonoszkodtam egy kicsit. Ha már láttad a filmet, de nem kapcsoltál azonnal. 🙂
                  [align=right][snapback]84686[/snapback][/align]

                  Jah értem.

                  Hozzászólás: a linux és a lányok #1969531
                  BARU
                  Felhasználó

                    Nem jön, hanem áll.
                    A patak partján a híd elõtt.
                    Emlékezzél csak :
                    „- Márpedig a hídon átmegyek, ha addig élek is (Arthur)
                    -Márpedig csak addig élsz (Fekete lovag)”
                    [align=right][snapback]84683[/snapback][/align]

                    Hozzászólás: a linux és a lányok #1969528
                    BARU
                    Felhasználó

                      Jólvan, akkor biztosan álmos kisgyerek módjára lassulnak a kapcsolatok az idegsejtjeid között…  😛
                      [align=right][snapback]84677[/snapback][/align]

                      ?????

                      Hozzászólás: a linux és a lányok #1969523
                      BARU
                      Felhasználó

                        Szerintem az egész gyalog galpp ban az a legdurvább amikor jön a fekete lovag 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 551-560 / 1,179