Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Megmondtam. 🙂 Nézz bele a privát üzeneteidbe 🙂
[align=right][snapback]84664[/snapback][/align]tényleg 🙂
De a Brien élete is egy ilyen klasztikus darab vagy mi 🙂
BaruCaptain, sajnálhatod, hogy nem tanítalak… Minden jobb csoportommal meg szoktam nézetni a Gyalog-galopp címû fimtörténeti klasszikust. Ilyen téli/tavaszi/nyári szünet elõtti unalmas órákon. Anélkül nem kerülhetnek ki a kezeim közül 🙂 🙂
[align=right][snapback]84659[/snapback][/align]A gyalog galopp ot én is láttam 😛
Kata!
még mindíg nemmontad meg hogy hol tanítassz… 😉Nana, nem úgy van az! Elõbb mondd meg, mibõl vannak a boszorkányok…
[align=right][snapback]84652[/snapback][/align]óóó hát az könnyû a boszik nõbõl vannak:)
Ha már Hermione-nak neveztek… Majd lecserélem, ha meguntam 🙂
[align=right][snapback]84641[/snapback][/align]Boszi-Bosz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mágjára vele!!!
(u.i.:Mika repült egy PM)
dázpedál! 😀
[align=right][snapback]84638[/snapback][/align]gázpedál??
Kata
Teccik az avatar od 🙂 😉
Gyerekeknek nem ágyban már a helyük ilyenkor, holnap suli. 😀 😀 😀
[align=right][snapback]84626[/snapback][/align]Ugyan már…
Egyébként már vagy 2 órája ágyban vagyok…
Pedig én vagyok 🙂
Mióta itt vagyok a fórumon 😀
[align=right][snapback]84627[/snapback][/align]Naja mióta itvagy 🙂
De engem az igazite érdekel 🙂
-
SzerzőBejegyzés