BARU

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 561-570 / 1,179
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: a linux és a lányok #1969517
    BARU
    Felhasználó

      Megmondtam. 🙂 Nézz bele a privát üzeneteidbe 🙂
      [align=right][snapback]84664[/snapback][/align]

      tényleg 🙂

      Hozzászólás: a linux és a lányok #1969516
      BARU
      Felhasználó

        De a Brien élete is egy ilyen klasztikus darab vagy mi 🙂

        Hozzászólás: a linux és a lányok #1969512
        BARU
        Felhasználó

          BaruCaptain, sajnálhatod, hogy nem tanítalak… Minden jobb csoportommal meg szoktam nézetni a Gyalog-galopp címû fimtörténeti klasszikust.  Ilyen téli/tavaszi/nyári szünet elõtti unalmas órákon. Anélkül nem kerülhetnek ki a kezeim közül 🙂 🙂
          [align=right][snapback]84659[/snapback][/align]

          A gyalog galopp ot én is láttam 😛

          Hozzászólás: a linux és a lányok #1969509
          BARU
          Felhasználó

            Kata!
            még mindíg nemmontad meg hogy hol tanítassz… 😉

            Hozzászólás: a linux és a lányok #1969507
            BARU
            Felhasználó

              Nana, nem úgy van az! Elõbb mondd meg, mibõl vannak a boszorkányok…
              [align=right][snapback]84652[/snapback][/align]

              óóó hát az könnyû a boszik nõbõl vannak:)

              Hozzászólás: a linux és a lányok #1969501
              BARU
              Felhasználó

                Ha már Hermione-nak neveztek… Majd lecserélem, ha meguntam 🙂
                [align=right][snapback]84641[/snapback][/align]

                Boszi-Bosz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mágjára vele!!!

                (u.i.:Mika repült egy PM)

                Hozzászólás: a linux és a lányok #1969497
                BARU
                Felhasználó

                  dázpedál! 😀
                  [align=right][snapback]84638[/snapback][/align]

                  gázpedál??

                  Hozzászólás: a linux és a lányok #1969495
                  BARU
                  Felhasználó

                    Kata

                    Teccik az avatar od 🙂 😉

                    Hozzászólás: a linux és a lányok #1969492
                    BARU
                    Felhasználó

                      Gyerekeknek nem ágyban már a helyük ilyenkor, holnap suli. 😀  😀  😀
                      [align=right][snapback]84626[/snapback][/align]

                      Ugyan már…

                      Egyébként már vagy 2 órája ágyban vagyok…

                      Hozzászólás: a linux és a lányok #1969489
                      BARU
                      Felhasználó

                        Pedig én vagyok 🙂
                        Mióta itt vagyok a fórumon 😀
                        [align=right][snapback]84627[/snapback][/align]

                        Naja mióta itvagy 🙂

                        De engem az igazite érdekel 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 561-570 / 1,179