Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nem látod?
Ennyire nem lehetsz vaksi.
<- a nyíl irányába tessék nézni!
Ott látod a képem a nevem alatt 🙂 🙂 🙂
[align=right][snapback]84621[/snapback][/align]Látom csak azt nem hiszem hogy te vagy 🙂 😆 😀 <_<
M
és hogy tetszem? 😀 😀 😀
[align=right][snapback]84617[/snapback][/align]Hát igen, sejtettem, hogy nem tanítalak, mert már kiderült volna, a linuxozás miatt.
Mert minden csoportomban megemlítem, ha kell, ha nem. 🙂
[align=right][snapback]84616[/snapback][/align]gondolom a tanítványaid között nemhaladja meg az 5 öt a linux felhasználók száma:)
egyébként merrefelé tanítasz??
Na, feltöltöttem magam 🙂
Baloldalon megnézhetsz 🙂
[align=right][snapback]84607[/snapback][/align]szupi 🙂 kiváncsi vagyok 🙂
és mikor tültüd???
Hát ezt szívesen megnéztem volna amikor kiderült 🙂 🙂
Ez még egyszer elmeséled nekem, OK?
[align=right][snapback]84603[/snapback][/align]Végülis… Legalább lenne valaki akivel tudnék beszélni a Linux ról a suliba is 🙂
Khm… remélem, nem abban, amelyikben Te tanulsz 🙂
Ha kiderülne, hogy még tanítalak is, akkor – nem te lennél az elsõ eset 😀
[align=right][snapback]84597[/snapback][/align]õõõ nemhinném nincsen Kata nevü tanár a suliba 🙂
Namostmár haggyatok békibe… Most szóltok, mikor már végre látom mind a kettõt?
🙂
Jólvan, majd holnap újradzsumperolok/-elek, mára elég volt a mókából.
[align=right][snapback]84595[/snapback][/align]Ugyanmár jó kifogás. a munkát nemszabad elkerülni 🙂 😉 Jobb ma egy gond mint holnap kettõ :)tapasztalat <_<
Kata nem csak levélírásban nagy…
nemrég csinált egy bemutatót a suliban ahol tanít, úgy néz ki, hoyg sikeres volt…szóval jól csinálja.
[align=right][snapback]81104[/snapback][/align]Ezt csak most olvsatam..
Kata melyik suliba is tartottál elõadást??? :rolleyes: :huh:
-
SzerzőBejegyzés