BARU

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 571-580 / 1,179
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: a linux és a lányok #1969486
    BARU
    Felhasználó

      Nem látod?
      Ennyire nem lehetsz vaksi.
      <- a nyíl irányába tessék nézni!
      Ott látod a képem a nevem alatt 🙂 🙂 🙂
      [align=right][snapback]84621[/snapback][/align]

      Látom csak azt nem hiszem hogy te vagy 🙂 😆 😀 <_<

      Hozzászólás: a linux és a lányok #1969484
      BARU
      Felhasználó

        M

        Hozzászólás: a linux és a lányok #1969481
        BARU
        Felhasználó

          és hogy tetszem? 😀 😀 😀
          [align=right][snapback]84617[/snapback][/align]

          Hozzászólás: a linux és a lányok #1969480
          BARU
          Felhasználó

            Hát igen, sejtettem, hogy nem tanítalak, mert már kiderült volna, a linuxozás miatt.
            Mert minden csoportomban megemlítem, ha kell, ha nem. 🙂
            [align=right][snapback]84616[/snapback][/align]

            gondolom a tanítványaid között nemhaladja meg az 5 öt a linux felhasználók száma:)

            egyébként merrefelé tanítasz??

            Hozzászólás: a linux és a lányok #1969472
            BARU
            Felhasználó

              Na, feltöltöttem magam 🙂
              Baloldalon megnézhetsz 🙂
              [align=right][snapback]84607[/snapback][/align]

              szupi 🙂 kiváncsi vagyok 🙂

              és mikor tültüd???

              Hozzászólás: a linux és a lányok #1969469
              BARU
              Felhasználó

                Hát ezt szívesen megnéztem volna amikor kiderült  🙂  🙂
                Ez még egyszer elmeséled nekem, OK?
                [align=right][snapback]84603[/snapback][/align]

                Végülis… Legalább lenne valaki akivel tudnék beszélni a Linux ról a suliba is 🙂

                Hozzászólás: a linux és a lányok #1969463
                BARU
                Felhasználó

                  Khm… remélem, nem abban, amelyikben Te tanulsz 🙂
                  Ha kiderülne, hogy még tanítalak is, akkor – nem te lennél az elsõ eset 😀
                  [align=right][snapback]84597[/snapback][/align]

                  õõõ nemhinném nincsen Kata nevü tanár a suliba 🙂

                  Hozzászólás: a linux és a lányok #1969462
                  BARU
                  Felhasználó

                    Namostmár haggyatok békibe… Most szóltok, mikor már végre látom mind a kettõt?
                    🙂
                    Jólvan, majd holnap újradzsumperolok/-elek, mára elég volt a mókából.
                    [align=right][snapback]84595[/snapback][/align]

                    Ugyanmár jó kifogás. a munkát nemszabad elkerülni 🙂 😉 Jobb ma egy gond mint holnap kettõ :)tapasztalat <_<

                    Hozzászólás: a linux és a lányok #1969457
                    BARU
                    Felhasználó

                      Kata nem csak levélírásban nagy…
                      nemrég csinált egy bemutatót a suliban ahol tanít, úgy néz ki, hoyg sikeres volt…

                      szóval jól csinálja.
                      [align=right][snapback]81104[/snapback][/align]

                      Ezt csak most olvsatam..

                      Kata melyik suliba is tartottál elõadást??? :rolleyes: :huh:

                      Hozzászólás: a linux és a lányok #1969454
                      BARU
                      Felhasználó
                      10 bejegyzés megtekintése - 571-580 / 1,179