Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Mit ajánlanátok egy P366, 128 megás géphez? :rolleyes:
[align=right][snapback]84575[/snapback][/align]Kalapácsot… :rolleyes: 😀 😛
Minek 1000x szétszedni ,ha jól rakod össze ? 🙂
[align=right][snapback]84570[/snapback][/align]õõõõ
azért mert mindig költöztettem vittem haverokhoz hogy LAN ba játszunk…
Othon meg nembírtam nézni ahogy izzik a procim a házba 🙂 azt mindíg szétszedtem de szeretek szerelni úgyhogy sokat játszogattam vele így. Szét-Különben is dühöngök: miért nem tanítanak alapfokú szgépszerelõi ismereteket is??? Annyira hülyének kell lenni a júzernek? (mint most nekem 🙁 )
[align=right][snapback]84544[/snapback][/align]Csipõfogó ?? 😀 😀
[align=right][snapback]84551[/snapback][/align]Laci a csípõfogóbelavult…
Az erõvágóé a jövö 😉 😀 😛
Nah inne énsee maradhatok ii:)
Eladó Tv Tuner!!!!
V-STREAM Xpert TV-PVR pciTartozékokkal (Kapcsoló,Kapcsoló érzékelõ infra,AudiókábelTvkábel,Win.Telepítõ Szoftver)
Extrák:
High-Quality Real-Time MPEG4, 2&1 Encoding
Schedule-Record in PC POWER OFF mode!!!!
PIP Playback
Burn into DVD,VCD,SVCD…
Power Off Ur Pc by Remote Controller
FM RádióEladó Tv Tuner!!!!
V-STREAM Xpert TV-PVR pciTartozékokkal (Kapcsoló,Kapcsoló érzékelõ infra,AudiókábelTvkábel,Win.Telepítõ Szoftver)
Extrák:
High-Quality Real-Time MPEG4, 2&1 Encoding
Schedule-Record in PC POWER OFF mode!!!!
PIP Playback
Burn into DVD,VCD,SVCD…
Power Off Ur Pc by Remote Controller
FM RádióEladó Tv Tuner!!!!
V-STREAM Xpert TV-PVR pciTartozékokkal (Kapcsoló,Kapcsoló érzékelõ infra,AudiókábelTvkábel,Win.Telepítõ Szoftver)
Extrák:
High-Quality Real-Time MPEG4, 2&1 Encoding
Schedule-Record in PC POWER OFF mode!!!!
PIP Playback
Burn into DVD,VCD,SVCD…
Power Off Ur Pc by Remote Controller
FM RádióMika!!!
Még sose mondtam ilye nõnek 🙂
Mika térdenálva könyörgök hogy külgyél egy képet magadról 🙂 :rolleyes:
Képet meg nem küldök 🙂
[align=right][snapback]84480[/snapback][/align]grrrrrrr
:onfire: :tellme: :angry2:Tényleg…. :angry2:
Ez szerintem sokkal inkább gáz, mint a galéria képei…..
Most mondjam azt, hogy a fórumot hölgyek is olvassák?
[align=right][snapback]84475[/snapback][/align]ehhe…. 😀
-
SzerzőBejegyzés