BARU

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 591-600 / 1,179
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: a linux és a lányok #1969391
    BARU
    Felhasználó

      Nagyon OFF…

      Van egy jó viccem…

      Móriczka ül a Természet órán és a tanár éppen azt mondja hogy mit hozzanak holnapra
      -Holnapra mindenki hozzon valamilyen követ és meséljen róla (Mondja a Tanár)
      Másnap.
      -(Tanár)Pistike te milyen követ hoztál?
      -(Pistike)

      Hozzászólás: a linux és a lányok #1969390
      BARU
      Felhasználó

        14-én, a fikszrádió webkameráján láthattál volna
        [align=right][snapback]84468[/snapback][/align]

        a fenébe… miért nem szóltál??? 🙂

        de azért küldesz képet?? :blink: :ph34r: :blush: :unsure:

        Hozzászólás: a linux és a lányok #1969388
        BARU
        Felhasználó

          Néztél volna meg a webkamerán 😀 😀 😀
          [align=right][snapback]84463[/snapback][/align]

          milyen webkamerán ,és mikor??

          Hozzászólás: a linux és a lányok #1969385
          BARU
          Felhasználó

            Mika!

            Küldül egy képet magadról?? 😀 😉

            Hozzászólás: a linux és a lányok #1969384
            BARU
            Felhasználó

              Nem tudom, de ártatlan vagyok… 🙂
              [align=right][snapback]84452[/snapback][/align]

              nah te meg az ártatlanság 😀 😛

              BARU
              Felhasználó

                Szerintem nem mocskos.

                Hozzászólás: a linux és a lányok #1969302
                BARU
                Felhasználó

                  Tudod, a kor… 🙂
                  [align=right][snapback]84313[/snapback][/align]

                  hát igen :baaa:

                  Hozzászólás: a linux és a lányok #1969299
                  BARU
                  Felhasználó

                    Már azt hittem nem örülsz a témaváltásnak, mellesleg, én nem bánom, ha német nyelvleckét adsz nekem, mert ugye a franciával nem poénkodunk! 🙂

                    „Nyert a Who. 🙂
                    Rebel Yell – Billy Idol,
                    a másikat nem tudom, és azértse puskázok guglin :)”
                    Pedig fejedhez fogsz kapni The Turtles, mellesleg a Who, az The Who. A leghíresebb számuk, talán a Won’t get fooled again…
                    [align=right][snapback]84308[/snapback][/align]

                    hogy egyesek milyen tájékozódottak 🙂

                    Hozzászólás: Mivan a Linux „H #1973850
                    BARU
                    Felhasználó

                      mondjuk a tacskóba minek árulnak egyáltalán gépeket.

                      Egyszer kitaláltam hogy tesztelem az eladót még mielött elmesélném leírom hogy a 100 az skálán a -1000000 vólt az érték:)

                      Odamegyek megkérdem milyen linux van ezen a gépen miután annyi vólt ráírva hogy linux 8.0 .
                      Gondoltam biztos megtudja mondani hogy ez milyen linux, erre odavakkantja hogy õt nem is érdekli az a három féle linux ami van a világon mert hogy a linux egy nagy szar.
                      Elkezdtem neki mesélni hogy a világon van vagy ezer linux de mind 1
                      A végén kibökte hogy biztos SuSE van rajta de ebben nem biztos…

                      Szóvall ennyit a tacskó számtekes embereivel…

                      BARU
                      Felhasználó

                        Csaba Krisztián

                        szerintem az ilyen és az ehez hasonló képeket kikéne szedni a galériából..

                      10 bejegyzés megtekintése - 591-600 / 1,179