Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nagyon OFF…
Van egy jó viccem…
Móriczka ül a Természet órán és a tanár éppen azt mondja hogy mit hozzanak holnapra
-Holnapra mindenki hozzon valamilyen követ és meséljen róla (Mondja a Tanár)
Másnap.
-(Tanár)Pistike te milyen követ hoztál?
-(Pistike)14-én, a fikszrádió webkameráján láthattál volna
[align=right][snapback]84468[/snapback][/align]a fenébe… miért nem szóltál??? 🙂
de azért küldesz képet?? :blink: :ph34r: :blush: :unsure:
Néztél volna meg a webkamerán 😀 😀 😀
[align=right][snapback]84463[/snapback][/align]milyen webkamerán ,és mikor??
Mika!
Küldül egy képet magadról?? 😀 😉
Nem tudom, de ártatlan vagyok… 🙂
[align=right][snapback]84452[/snapback][/align]nah te meg az ártatlanság 😀 😛
Szerintem nem mocskos.
Tudod, a kor… 🙂
[align=right][snapback]84313[/snapback][/align]hát igen :baaa:
Már azt hittem nem örülsz a témaváltásnak, mellesleg, én nem bánom, ha német nyelvleckét adsz nekem, mert ugye a franciával nem poénkodunk! 🙂
„Nyert a Who. 🙂
Rebel Yell – Billy Idol,
a másikat nem tudom, és azértse puskázok guglin :)”
Pedig fejedhez fogsz kapni The Turtles, mellesleg a Who, az The Who. A leghíresebb számuk, talán a Won’t get fooled again…
[align=right][snapback]84308[/snapback][/align]hogy egyesek milyen tájékozódottak 🙂
mondjuk a tacskóba minek árulnak egyáltalán gépeket.
Egyszer kitaláltam hogy tesztelem az eladót még mielött elmesélném leírom hogy a 100 az skálán a -1000000 vólt az érték:)
Odamegyek megkérdem milyen linux van ezen a gépen miután annyi vólt ráírva hogy linux 8.0 .
Gondoltam biztos megtudja mondani hogy ez milyen linux, erre odavakkantja hogy õt nem is érdekli az a három féle linux ami van a világon mert hogy a linux egy nagy szar.
Elkezdtem neki mesélni hogy a világon van vagy ezer linux de mind 1
A végén kibökte hogy biztos SuSE van rajta de ebben nem biztos…Szóvall ennyit a tacskó számtekes embereivel…
Csaba Krisztián
szerintem az ilyen és az ehez hasonló képeket kikéne szedni a galériából..
-
SzerzőBejegyzés