BARU

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 601-610 / 1,179
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: a linux és a lányok #1969291
    BARU
    Felhasználó

      komolyan mondom hülyének érzem magam hogy minden egyes hozzászólásomba belejavítotok 🙂 :baaa: :crazy: :tellme: :tellme: :tellme:

      Hozzászólás: a linux és a lányok #1969290
      BARU
      Felhasználó

        Na várj csak, ez túl könnyû volt.
        Azt mondd meg, ki énekli a Behind Blue Eyes-t.
        [align=right][snapback]84294[/snapback][/align]

        google.com 🙂

        Hozzászólás: Mivan a Linux „H #1973846
        BARU
        Felhasználó

          Szerintem azért, mert ha valaki mondjuk kizárólag játszani szeretne a gépen (lásd tesco gazdaságos számítógép :128MB RAM, ebbõl 32 Shared videokártya, 40GB HDD + kiherélt suse linux) Annak nem lesz túl sok pzitív élménye. Ilyen esetben én is azt mondanám, tegyen rá egy win98-at, meg vegyen bele egy videokártyát, akkor legalább néhány játék menni fog……

          A linuxot meg mgutálná, mert nem érti, nam tud segíteni neki senki, és nem utolsüsorban nem mennek rajta a tesco gazdaságos 999 forintos játékok se, a dúmháromról <_<  nem is beszélve
          [align=right][snapback]84290[/snapback][/align]

          Ezért nemveszek a tacskóba gépet de azt sem értem hogy miért nemadnak a gépekhez legalább egy uhu-t azt legalább értenék is valamennyire…

          Hozzászólás: Mivan a Linux „H #1973844
          BARU
          Felhasználó

            Vajon mért pont az eladó beszélte le…
            [align=right][snapback]84287[/snapback][/align]

            na ja..

            Hozzászólás: Mivan a Linux „H #1973842
            BARU
            Felhasználó

              A helyesírás még könnyebb.
              Persze csak annak, aki érti.
              [align=right][snapback]84284[/snapback][/align]

              jóvan na… este van meg kicsi is vagyok 🙂

              Hozzászólás: LIVE 2.1 ruhája :) #1973313
              BARU
              Felhasználó

                és mirõl, BARU?

                Mika
                [align=right][snapback]84282[/snapback][/align]

                hát…

                nem is tudom olyan nagyon egystínû az egész…

                Hozzászólás: a linux és a lányok #1969284
                BARU
                Felhasználó

                  Hát, ha te mesélsz…:)
                  [align=right][snapback]84280[/snapback][/align]

                  én is halgatom 🙂

                  Hozzászólás: a linux és a lányok #1969283
                  BARU
                  Felhasználó

                    Camon Babe go to the bed 🙂

                    Hozzászólás: a linux és a lányok #1969280
                    BARU
                    Felhasználó

                      Az ilyen szemtelen kölköket miért engedik géphez ilyen késõ este, mikor már estimesét kéne hallgatniuk?! 🙂
                      [align=right][snapback]84277[/snapback][/align]

                      lol 😆

                      Hozzászólás: a linux és a lányok #1969277
                      BARU
                      Felhasználó

                        Nem ronda volt, csak furcsállom, ha vki név nélkül beszól.
                        Azért sem mondom meg, hol láttam! 😛
                        [align=right][snapback]84273[/snapback][/align]

                        grrrr
                        <_< na mind egy :onfire:

                      10 bejegyzés megtekintése - 601-610 / 1,179