BARU

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 611-620 / 1,179
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: a linux és a lányok #1969274
    BARU
    Felhasználó

      „Mivel oszlopos tag vagy, fontolóra veszem az ajánlatot…”
      Moderátornak is megnézed?
      [align=right][snapback]84267[/snapback][/align]

      Tök jó én 2 az egyben vagyok 🙂

      2IN1

      Hozzászólás: a linux és a lányok #1969272
      BARU
      Felhasználó

        Hát engem nem zavar, de láttam más topikban olyan guest-beírást, amihez azért jó lett volna, ha legalább egy álnevet bedob az illetõ, már csak betyárbecsületbõl…
        [align=right][snapback]84269[/snapback][/align]

        hol láttál ilyet mert ha ronda törlöm 🙂

        hehe

        Hozzászólás: a linux és a lányok #1969270
        BARU
        Felhasználó

          Lekorlátozzuk a Guesteket ? Mondjuk read-onlyra …. 🙂 Sok gondot megoldana 🙂
          [align=right][snapback]84265[/snapback][/align]

          csaba ez jó5let…

          Hozzászólás: a linux és a lányok #1969262
          BARU
          Felhasználó

            nem oda járok 🙂
            distrowatch 🙂

            Andrea
            [align=right][snapback]84252[/snapback][/align]

            Hozzászólás: LIVE 2.1 ruhája :) #1973311
            BARU
            Felhasználó

              Elkészült az UHU-Linux LIVE 2.1 CD borítója és nyomtatható felülete.

              Letölthetõ innen:

              ftp://ftp.linuxforum.hu/UHU-Rescue/borito…rito_elolap.png
              ftp://ftp.linuxforum.hu/UHU-Rescue/borito…to_hatoldal.jpg
              ftp://ftp.linuxforum.hu/UHU-Rescue/borito/cd_felulet.png
              Lehet rohamozni a szervert 🙂 🙂 🙂

              Hozzászólás: a linux és a lányok #1969260
              BARU
              Felhasználó

                kezdõ gyûjtõ 🙂
                Mióta adsl-em van (május) kb. 40 disztro-t gyûjtöttem be.
                De elõtte is volt már vagy 20.

                Andrea
                [align=right][snapback]84248[/snapback][/align]

                go to the Linux Iso 🙂

                Hozzászólás: a linux és a lányok #1969258
                BARU
                Felhasználó

                  a fennti énvóltam 🙂

                  Hozzászólás: Mplayer forum #1972027
                  BARU
                  Felhasználó

                    csaba hová kell dobni az mplayerm topicokat???

                    Hozzászólás: Kellékek #1971941
                    BARU
                    Felhasználó

                      Eladó Tv Tuner!!!!

                      V-STREAM Xpert TV-PVR pci

                      Tartozékokkal (Kapcsoló,Kapcsoló érzékelõ infra,AudiókábelTvkábel,Win.Telepítõ Szoftver)

                      Extrák:

                      High-Quality Real-Time MPEG4, 2&1 Encoding
                      Schedule-Record in PC POWER OFF mode!!!!
                      PIP Playback
                      Burn into DVD,VCD,SVCD…
                      Power Off Ur Pc by Remote Controller
                      FM Rádió

                      Hozzászólás: Próba téma #1971970
                      BARU
                      Felhasználó

                        dejó akkor ide lehet írni 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 611-620 / 1,179