Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Csaba merre lehet megnézni az összes feltöltött fotót?? 🙂
halljátok az igét:
Határõr koktél:
2dl bor 2dl kóla fél rum fél konyak…a másik az speciálisan Erdélyi kedvenc: Trocadero koktél:
fél monopol vodka higítva eg feles Florio cherybrandyvel
(ebbõl ne túl sokat, mer butít…)
[align=right][snapback]82430[/snapback][/align]Hehe ezeket egyszer kipróbálom 🙂 😀
:bomb: :bomb: :bomb: :bomb: :bomb: :excl:
[align=right][snapback]83066[/snapback][/align]killall vigyázz robban!!!
Már késõ… 😀
Eladó lányok? Vagy milyen néven futna? 🙂
[align=right][snapback]83064[/snapback][/align]a noket kihagytad, csabibacsi 🙂
(csak kata, meg mika megne lassa ezt hehehe)
[align=right][snapback]83056[/snapback][/align]Naja. de szerintem nekünk kéne fizetni hogy elvigyék a nõket 🙂 :oha: :listen:
Csaba majd a fórumot jóllátható helyre ted 🙂
Eladó Tv Tuner!!!!
V-STREAM Xpert TV-PVR pci
Tartozékokkal (Kapcsoló,Kapcsoló érzékelõ infra,AudiókábelTvkábel,Win.Telepítõ Szoftver)
Extrák:
High-Quality Real-Time MPEG4, 2&1 Encoding
Schedule-Record in PC POWER OFF mode!!!!
PIP Playback
Burn into DVD,VCD,SVCD…
Power Off Ur Pc by Remote Controller
FM RádióAzon gondolkodtam, hogy hova tegyük ezt a topicot…. Meg hogy mi legyen a neve…
Vélemények ??Vagy csináljunk egy új fórumot, ahova mindenki piszklíthat ??
Azt hiszem az lesz a legjobb …. Lesz egy nagy Adok-Veszek fórum, azon belül meg néhány téma : szõmítügép, háziállat, mobil cuccok, jármû, ilenek.
Jó lesz ez így ?
[align=right][snapback]83053[/snapback][/align]Micsoda ötlet 🙂
De a legelsõ topic neve. ” Eladó AZ Anyám” 😉 😀 😆
kérdezném a fõadminokat, hoyg ebbõl a topicból lehet-e adok-veszek topicot csinálni?
természetesen a jutalékkot megbeszéljük :))))
[align=right][snapback]83048[/snapback][/align]még annyit hozzá, hogy mindenképp kiemelt topik legyen. Mellesleg: hova teszed? A „Vegyes felvágott”-ba?
Végül is nem is olyan bonyolult megcsinálni, nem? Elvégre csak meg kell vonni a nem-moderator userektõl a jogot az írásra…
kl223
[align=right][snapback]83032[/snapback][/align]Navégre! hogy én ezt már milyen régen felvetettem és csoda hogy elkészül 🙂
-
SzerzőBejegyzés