BARU

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 621-630 / 1,179
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Notebook eladó :) #1963223
    BARU
    Felhasználó

      Csaba merre lehet megnézni az összes feltöltött fotót?? 🙂

      Hozzászólás: Kocsma topik #1947834
      BARU
      Felhasználó

        halljátok az igét:
        Határõr koktél:
        2dl bor 2dl kóla fél rum fél konyak…

        a másik az speciálisan Erdélyi kedvenc: Trocadero koktél:
        fél monopol vodka higítva eg feles Florio cherybrandyvel
        (ebbõl ne túl sokat, mer butít…)
        [align=right][snapback]82430[/snapback][/align]

        Hehe ezeket egyszer kipróbálom 🙂 😀

        Hozzászólás: Notebook eladó :) #1963219
        BARU
        Felhasználó

          :bomb:  :bomb:  :bomb:  :bomb:  :bomb:  :excl:
          [align=right][snapback]83066[/snapback][/align]

          killall vigyázz robban!!!

          Hozzászólás: Notebook eladó :) #1963218
          BARU
          Felhasználó

            Már késõ… 😀
            Eladó lányok? Vagy milyen néven futna? 🙂
            [align=right][snapback]83064[/snapback][/align]

            Hozzászólás: Notebook eladó :) #1963216
            BARU
            Felhasználó

              a noket kihagytad, csabibacsi 🙂
              (csak kata, meg mika megne lassa ezt hehehe)
              [align=right][snapback]83056[/snapback][/align]

              Naja. de szerintem nekünk kéne fizetni hogy elvigyék a nõket 🙂 :oha: :listen:

              Hozzászólás: Notebook eladó :) #1963214
              BARU
              Felhasználó

                Csaba majd a fórumot jóllátható helyre ted 🙂

                Hozzászólás: Linuxforum Piac #1971797
                BARU
                Felhasználó

                  Eladó Tv Tuner!!!!

                  V-STREAM Xpert TV-PVR pci

                  Tartozékokkal (Kapcsoló,Kapcsoló érzékelõ infra,AudiókábelTvkábel,Win.Telepítõ Szoftver)

                  Extrák:

                  High-Quality Real-Time MPEG4, 2&1 Encoding
                  Schedule-Record in PC POWER OFF mode!!!!
                  PIP Playback
                  Burn into DVD,VCD,SVCD…
                  Power Off Ur Pc by Remote Controller
                  FM Rádió

                  Hozzászólás: Notebook eladó :) #1963211
                  BARU
                  Felhasználó

                    Azon gondolkodtam, hogy hova tegyük ezt a topicot…. Meg hogy mi legyen a neve…
                    Vélemények ??

                    Vagy csináljunk egy új fórumot, ahova mindenki piszklíthat ??

                    Azt hiszem az lesz a legjobb …. Lesz egy nagy Adok-Veszek fórum, azon belül meg néhány téma : szõmítügép, háziállat, mobil cuccok, jármû, ilenek.

                    Jó lesz ez így ?
                    [align=right][snapback]83053[/snapback][/align]

                    Micsoda ötlet 🙂

                    De a legelsõ topic neve. ” Eladó AZ Anyám” 😉 😀 😆

                    Hozzászólás: Notebook eladó :) #1963209
                    BARU
                    Felhasználó

                      kérdezném a fõadminokat, hoyg ebbõl a topicból lehet-e adok-veszek topicot csinálni?

                      természetesen a jutalékkot megbeszéljük :))))
                      [align=right][snapback]83048[/snapback][/align]

                      BARU
                      Felhasználó

                        még annyit hozzá, hogy mindenképp kiemelt topik legyen. Mellesleg: hova teszed? A „Vegyes felvágott”-ba?

                        Végül is nem is olyan bonyolult megcsinálni, nem? Elvégre csak meg kell vonni a nem-moderator userektõl a jogot az írásra…

                        kl223
                        [align=right][snapback]83032[/snapback][/align]

                        Navégre! hogy én ezt már milyen régen felvetettem és csoda hogy elkészül 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 621-630 / 1,179