BARU

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 631-640 / 1,179
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Notebook eladó :) #1963207
    BARU
    Felhasználó

      Nah inne énsee maradhatok ii:)

      Eladó Tv Tuner!!!!

      V-STREAM Xpert TV-PVR pci

      Tartozékokkal (Kapcsoló,Kapcsoló érzékelõ infra,AudiókábelTvkábel,Win.Telepítõ Szoftver)

      Extrák:

      High-Quality Real-Time MPEG4, 2&1 Encoding
      Schedule-Record in PC POWER OFF mode!!!!
      PIP Playback
      Burn into DVD,VCD,SVCD…
      Power Off Ur Pc by Remote Controller
      FM Rádió

      Hozzászólás: PHP Fórum #1971491
      BARU
      Felhasználó

        Na ezlett a fórumból 🙂

        Az én Weboldalam

        Hozzászólás: UHU Fórum #1971594
        BARU
        Felhasználó

          Mirõl beszélsz ? Alig hogy nyitottad ezt a topicot már írtam is a forumodra ,vagy mit kéne még csinálni ?
          [align=right][snapback]82920[/snapback][/align]

          ehhe mind 1 úgyis összeomlott az adatbázis 🙂

          Hozzászólás: Suse cd #1971656
          BARU
          Felhasználó

            Sziasztok mindenkinek!!
            Arrol szeretnék érdeklödni felölletek ,hogy honnan lehet letölteni a suse linux9.0 elsö cd-jét mert a gyerekek kezébe került és megsérült a többi meg uszta
            köszi a válaszokat Ciribiri mokusször
            [align=right][snapback]82861[/snapback][/align]

            Innen letöltheted!

            Hozzászólás: UHU Fórum #1971591
            BARU
            Felhasználó
              Hozzászólás: UHU Fórum #1971589
              BARU
              Felhasználó

                és senkise akar velem tesztelni?? 🙁

                Hozzászólás: UHU Fórum #1971588
                BARU
                Felhasználó

                  de azért valjuk be ez nemkispályás dolog tõlem 2 na alatt összedobtam az egészet 🙂

                  Hozzászólás: UHU Fórum #1971586
                  BARU
                  Felhasználó

                    Próbálgatod a szárnyaid?
                    [align=right][snapback]82803[/snapback][/align]

                    jaja sacc per kb

                    Hozzászólás: UHU Fórum #1971583
                    BARU
                    Felhasználó

                      Nem unatkozol Te túl gyakran?

                      Mika
                      [align=right][snapback]82799[/snapback][/align]

                      Miért??

                      Hozzászólás: UHU Fórum #1971581
                      BARU
                      Felhasználó

                        Nem akarok ünneprontó lenni, mert szép a fórum, de szerintem felesleges még egy fórumot csinálni.
                        Csak egy tipp…
                        [align=right][snapback]82788[/snapback][/align]

                        Mittom én miért csináltam 🙂

                        unatkoztam vagy mi :rolleyes:

                      10 bejegyzés megtekintése - 631-640 / 1,179