BARU

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 641-650 / 1,179
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: PHP Fórum #1971490
    BARU
    Felhasználó

      Ha nyelvi támogatás is kell(Hu) akkor php-nuke, e107, ezekhez van kész fordítás!
      Az usereknek is jobb, ha (Hu) van!
      A mambo-hoz sztem még nincs
      [align=right][snapback]82599[/snapback][/align]

      Hozzászólás: PHP Fórum #1971488
      BARU
      Felhasználó

        S.O.S

        Valaki segítsen nekem még életemben nemcsináltam ilyet..

        Megtudná nekem mondani valaki hogy mit hovakell írni a mambo reg be???

        mellékelek egy képet és letudná  fordítani nekem valaki hogy mit is irogat?:)
        [align=right][snapback]82571[/snapback][/align]

        köszike megoldottam…

        Hozzászólás: PHP Fórum #1971487
        BARU
        Felhasználó

          S.O.S

          Valaki segítsen nekem még életemben nemcsináltam ilyet..

          Megtudná nekem mondani valaki hogy mit hovakell írni a mambo reg be???

          mellékelek egy képet és letudná fordítani nekem valaki hogy mit is irogat?:)

          Hozzászólás: Progik telepítése #1971454
          BARU
          Felhasználó

            Sziasztok !

            1.
            Több éve használgatok linux-ot de mindíg csak a disztribúció saját CD-jeirõl telepítettem programokat.
            Hogyan tudok olyan progit feltenni, amit a netrõl letöltök mondjuk a user home könyvtárba ?
            Ez eddig még nem jött össze !!

            2.
            A második kérdés az, hogy most Mandrake fut a gépen, de régen én már használtam SuSE-t ami jobban tetszett. Hogyam tudom megcsinálni, hogy rátelepítem a SuSE-t és indításkor ki tudom választani, hogy melyik fusson ??

            Elõre is köszi !!!
            [align=right][snapback]82527[/snapback][/align]

            1.

            1.A progit tömörítve húztad le? (ha igen csomagold ki valahova)
            2.Ha ez megvan nyiss egy terminált és lépjél bele a kicsomagolt könyvtárba
            3. írbe a terminálba ./configure
            4.Majd utána ./make
            5. utána írd be hogy su itt megkéredezi a root jelszavát írd be neki.
            6| írd be hogy ./make install
            7.majd exit

            és a progi felvan telepítveinnetõl használhatod.

            2.

            Nyogodtan rakd fel a neked tetszõ oprendszert mert a linux általában csinál egy boot menüt és ha a frissen telepített rendszer bootmenüjét használod suse esetében a grubot belefogja írni magába a többi oprendszered elérését…

            Hozzászólás: Titkosított CD… vagy mi :-) #1959352
            BARU
            Felhasználó

              aham
              [align=right][snapback]76202[/snapback][/align]

              ???

              Hozzászólás: a linux és a lányok #1968783
              BARU
              Felhasználó

                Nekem még sose volt csajom, nem is lesz, úgyhogy ebbe nem tudok beszállni 🙂

                Bye!

                Kata
                [align=right][snapback]82119[/snapback][/align]

                HEHE jó élet szemlélet 🙂

                Hozzászólás: Van egyáltalán blackPanter #1970557
                BARU
                Felhasználó

                  BARU:
                  „Ha szerencsém lesz akkor feltudom még ma este tölteni a szerveremre a BPL összes cd-jét és lelehetmajd tölteni „
                  ez nem illegalis?
                  elvegre a maradek 3 fizetos cd;
                  [align=right][snapback]81795[/snapback][/align]

                  Minden elérhetõ ingyenes cd re gondoltam…

                  Hozzászólás: Van egyáltalán blackPanter #1970556
                  BARU
                  Felhasználó

                    No innen nem sok mindent lehet tölteni, mert:”ERR

                    Hozzászólás: Van egyáltalán blackPanter #1970554
                    BARU
                    Felhasználó

                      Na valahár megvannak a BPL ek…

                      Tölcsed le innen a BPL-t!

                      username: blackpanther
                      pass: bpl001

                      jó töltést…

                      ha lenne kérdés ide írjatok: [email protected]

                      Hozzászólás: Mobiltelefon kezelése UHU alatt #1930425
                      BARU
                      Felhasználó

                        /dev/ircomm* ?
                        [align=right][snapback]81684[/snapback][/align]

                        ezt írja…

                      10 bejegyzés megtekintése - 641-650 / 1,179