Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ha nyelvi támogatás is kell(Hu) akkor php-nuke, e107, ezekhez van kész fordítás!
Az usereknek is jobb, ha (Hu) van!
A mambo-hoz sztem még nincs
[align=right][snapback]82599[/snapback][/align]S.O.S
Valaki segítsen nekem még életemben nemcsináltam ilyet..
Megtudná nekem mondani valaki hogy mit hovakell írni a mambo reg be???
mellékelek egy képet és letudná fordítani nekem valaki hogy mit is irogat?:)
[align=right][snapback]82571[/snapback][/align]köszike megoldottam…
S.O.S
Valaki segítsen nekem még életemben nemcsináltam ilyet..
Megtudná nekem mondani valaki hogy mit hovakell írni a mambo reg be???
mellékelek egy képet és letudná fordítani nekem valaki hogy mit is irogat?:)
Sziasztok !
1.
Több éve használgatok linux-ot de mindíg csak a disztribúció saját CD-jeirõl telepítettem programokat.
Hogyan tudok olyan progit feltenni, amit a netrõl letöltök mondjuk a user home könyvtárba ?
Ez eddig még nem jött össze !!2.
A második kérdés az, hogy most Mandrake fut a gépen, de régen én már használtam SuSE-t ami jobban tetszett. Hogyam tudom megcsinálni, hogy rátelepítem a SuSE-t és indításkor ki tudom választani, hogy melyik fusson ??Elõre is köszi !!!
[align=right][snapback]82527[/snapback][/align]1.
1.A progit tömörítve húztad le? (ha igen csomagold ki valahova)
2.Ha ez megvan nyiss egy terminált és lépjél bele a kicsomagolt könyvtárba
3. írbe a terminálba ./configure
4.Majd utána ./make
5. utána írd be hogy su itt megkéredezi a root jelszavát írd be neki.
6| írd be hogy ./make install
7.majd exités a progi felvan telepítveinnetõl használhatod.
2.
Nyogodtan rakd fel a neked tetszõ oprendszert mert a linux általában csinál egy boot menüt és ha a frissen telepített rendszer bootmenüjét használod suse esetében a grubot belefogja írni magába a többi oprendszered elérését…
aham
[align=right][snapback]76202[/snapback][/align]???
Nekem még sose volt csajom, nem is lesz, úgyhogy ebbe nem tudok beszállni 🙂
Bye!
Kata
[align=right][snapback]82119[/snapback][/align]HEHE jó élet szemlélet 🙂
BARU:
„Ha szerencsém lesz akkor feltudom még ma este tölteni a szerveremre a BPL összes cd-jét és lelehetmajd tölteni „
ez nem illegalis?
elvegre a maradek 3 fizetos cd;
[align=right][snapback]81795[/snapback][/align]Minden elérhetõ ingyenes cd re gondoltam…
No innen nem sok mindent lehet tölteni, mert:”ERR
Na valahár megvannak a BPL ek…
username: blackpanther
pass: bpl001jó töltést…
ha lenne kérdés ide írjatok: [email protected]
/dev/ircomm* ?
[align=right][snapback]81684[/snapback][/align]ezt írja…
-
SzerzőBejegyzés