Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 991-1,000 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Suse 9.3 #2013134
    Bbt
    Felhasználó

      ezt újratelepítés nélkül is meg tudod tenni.
      Nem egy jó szemlélet ez, hogy ha valami nem megy, akkor rakjunk fel mindent újra…

      Hozzászólás: UHU 1.2 bug #2022313
      Bbt
      Felhasználó

        Ez nem tûnik végzetes hibának…

        Hozzászólás: Ubuntu 5.04 halott pendrive #2022291
        Bbt
        Felhasználó

          mount -l szerint nincs befûzva, akkor elvileg egy
          mount /dev/sda /ahova/akarod paranccsal be lehet fûzni.
          Lehet, hogy nem sda, hanem sdb, ez egy lsusb paranccsal megnézhetõ.
          lehetséges probléma:
          volt a kezembe olyan, amit nem volt hajlandó olvasni, csak ha fdiskkel létrehoztame gy partíciót rajta. így lesz egy sda1 partíció, amit kezel jól.
          Létrehozhatsz rajta többet is, bár állítólag a Win csak az elsõt látja.
          elsõ lépsben próbáld ki ezt a megoldást…

          Hozzászólás: XKB-hiba #2022298
          Bbt
          Felhasználó

            kérem csatolja az
            alábbiakat:
            – xprop -root ³ grep XKB eredményét
            gconftool-2 -R /desktop/gnome/peripherals/keyboard/xkb
            eredményét”

            Hozzászólás: netet de hogyan #2022269
            Bbt
            Felhasználó

              két hálókártya van a gépedben?
              eth0-on sem áll fel?
              egyáltalán a drót jó helyre van dugva?

              Hozzászólás: Torrent – Passzív mód #2022252
              Bbt
              Felhasználó

                csak egy ötlet: mi lenne, ha a kérdéses portokat forwardolnád a gépdre?

                Hozzászólás: iptables #2022179
                Bbt
                Felhasználó

                  Kl223 arra gondolt szerintem hogy a /proc/sys/net/ipv* alatti dolgokat is variálni kell néha. De mondjuk ip_forwardot jobb az /etc/network/optionsban állítani Debian alatt.
                  [align=right][snapback]140412[/snapback][/align]

                  aha!
                  persze lehet csak én vagyok ügyetlen, de spec az iptables-restore parancs használata miatt semmivel nem érzem még itt sem hátrányosabbnak magam…

                  Hozzászólás: netet de hogyan #2022267
                  Bbt
                  Felhasználó

                    egy teljes ifconfig kimenet?
                    pppoeconf konfigja,
                    /etc/network/interfaces tartalma?
                    modulok nettel kapcsolatban mik vannak betöltve?

                    Hozzászólás: qemu #2022212
                    Bbt
                    Felhasználó

                      na.
                      mire írtam megoldottad!
                      🙂
                      ügyes…

                      Hozzászólás: qemu #2022211
                      Bbt
                      Felhasználó

                        Ma nem van annyira jó napom:

                        idéznék.

                        „Software probléma: milyen verziójú disztró, milyen verziójú soft,
                        részletes hibaismertetés (lehetõleg screenshoot, stdout). (10-20 sornél
                        hoszabb logot ne idézz be, hanem tölts fel vhova.)”

                        „Annyit írj, amennyit csak bírsz, gyakran a jelentéktelennek tûnõ
                        részinfók is számítanak.”

                      10 bejegyzés megtekintése - 991-1,000 / 4,322