Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
ezt újratelepítés nélkül is meg tudod tenni.
Nem egy jó szemlélet ez, hogy ha valami nem megy, akkor rakjunk fel mindent újra…Ez nem tûnik végzetes hibának…
mount -l szerint nincs befûzva, akkor elvileg egy
mount /dev/sda /ahova/akarod paranccsal be lehet fûzni.
Lehet, hogy nem sda, hanem sdb, ez egy lsusb paranccsal megnézhetõ.
lehetséges probléma:
volt a kezembe olyan, amit nem volt hajlandó olvasni, csak ha fdiskkel létrehoztame gy partíciót rajta. így lesz egy sda1 partíció, amit kezel jól.
Létrehozhatsz rajta többet is, bár állítólag a Win csak az elsõt látja.
elsõ lépsben próbáld ki ezt a megoldást…kérem csatolja az
alábbiakat:
– xprop -root ³ grep XKB eredményét
gconftool-2 -R /desktop/gnome/peripherals/keyboard/xkb
eredményét”két hálókártya van a gépedben?
eth0-on sem áll fel?
egyáltalán a drót jó helyre van dugva?csak egy ötlet: mi lenne, ha a kérdéses portokat forwardolnád a gépdre?
Kl223 arra gondolt szerintem hogy a /proc/sys/net/ipv* alatti dolgokat is variálni kell néha. De mondjuk ip_forwardot jobb az /etc/network/optionsban állítani Debian alatt.
[align=right][snapback]140412[/snapback][/align]aha!
persze lehet csak én vagyok ügyetlen, de spec az iptables-restore parancs használata miatt semmivel nem érzem még itt sem hátrányosabbnak magam…egy teljes ifconfig kimenet?
pppoeconf konfigja,
/etc/network/interfaces tartalma?
modulok nettel kapcsolatban mik vannak betöltve?na.
mire írtam megoldottad!
🙂
ügyes…Ma nem van annyira jó napom:
idéznék.
„Software probléma: milyen verziójú disztró, milyen verziójú soft,
részletes hibaismertetés (lehetõleg screenshoot, stdout). (10-20 sornél
hoszabb logot ne idézz be, hanem tölts fel vhova.)”„Annyit írj, amennyit csak bírsz, gyakran a jelentéktelennek tûnõ
részinfók is számítanak.” -
SzerzőBejegyzés