Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 981-990 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: NEPTUN #1971088
    Bbt
    Felhasználó

      Kapcsolodasi kiserlet utan azt irja ki az rdesktop, hogy ” the system could not logon you. Make sure your username and domain are correct,then type your password again… „
      Probaltam -4-el, neptun1.ppke.hu-val majd neptun2.ppke.hu-val, a felhasznaloi nevet es jelszot is tobbszor leellenoriztem, ugyeltem a caps lock-ra meg minden, az osszes variaciot vegigjatszottam parszor, de mindig ugyanezt kapom. Most eloszor probalnek a rdesktop-al felcsatlakozni. Szerintetek mi lehet a gond ?
      / a felh. nevet es jelszot tudom fejbol, nem hiszem, hogy azt rontanam el, win alol soha egy elgepelesem nem volt meg ra /
      [align=right][snapback]140756[/snapback][/align]

      rdesktop neptun2.ppke.hu -d neptun -u hallgato -p neptun
      🙂
      A Pázmányon valamiért még tartományokkal is kell szórakozni.
      ez egyébként le van írva a honlapjukon is, „bújtatott formába”

      Hozzászólás: elveszett a root jelszó #2022380
      Bbt
      Felhasználó

        Btw bitchchecker történetét (127.0.0.1 ^^) ismeritek? Na az hasonló szintû 😀
        [align=right][snapback]140745[/snapback][/align]

        én nem… 🙂
        összefoglalnád?

        az a link arra jó, hogy keresztbe harapjam a monitorom, másra nem…

        Hozzászólás: Ati driver #2022412
        Bbt
        Felhasználó
          Bbt
          Felhasználó

            nastjakam:
            Nem, ez nem pici eltolódás…

            Kyjan:
            olyan nekem is van, csak épp nem csinál semmit… 🙂

            Hozzászólás: ALS 4000 hangkartya problema UHU12 alatt #2022385
            Bbt
            Felhasználó

              hát…
              nézd meg tényleg beakadt-e valami.
              (ps axfv)

              ha ez a hangkártya nem tudja a hardare-es mixet, akkor meg rakj fel mellé pl. NAS-t. ha arts van, lõdd ki, használj alsa-t, ilyesmi.

              találgatás hegyek…

              Hozzászólás: Java és Debian #2017647
              Bbt
              Felhasználó

                meg kéne nézni mi van ott, ahol a hibát jelzi.
                Lévén, hogy a hiba nálad van, ezt csak te tudod megtenni…

                egyébként honnan van ez a java cucc? Debian csomag, vagy „gyári”?

                Hozzászólás: Tönkrement a diszkvezérlõm? #2022348
                Bbt
                Felhasználó

                  nem csak az egyik vinyó nyöszörög?
                  a logrészlet csak hdj-re panaszkodik.

                  Illetve amikor nyöszörög, nézd mebg a dma beállításait a kérdéses vinyónak (hdparm)

                  Hozzászólás: Nvidia driver telepitese UHU 1.2 ala #2022320
                  Bbt
                  Felhasználó

                    kernel headers is fent van?

                    Hozzászólás: Java és Debian #2017645
                    Bbt
                    Felhasználó

                      az lenne a gondom hogy fent van az azureus és a java is, de azu nem hajlandó elindulni. a consol-ban ezt adja vissza:

                      debian:/usr/share/azureus# ./azureus
                      Starting Azureus…
                      Java exec not found in PATH, starting auto-search…
                      Java exec found in  /usr/java/jre1.5.0_04/bin/
                      OOPS, you don’t seem to have a valid JRE  [/usr/java/jre1.5.0_04/bin/java = Error]
                      You need to upgrade to JRE 1.4.x or newer from http://java.sun.com

                      nálam itt megált a tudomány plz segítsetek :unsure:
                      [align=right][snapback]140636[/snapback][/align]

                      [/usr/java/jre1.5.0_04/bin/java = Error]
                      itt mi van?

                      Hozzászólás: oprendszer élettartama #1966957
                      Bbt
                      Felhasználó

                        De januárban felraktam a gentoot, azt meg nem kell frissíteni,
                        [align=right][snapback]140612[/snapback][/align]

                        Ez így nem igaz.
                        1. Azt is ugyanúgy kell mint a többit, legfeljebb sokkal nagyobb meló.
                        2. De ha így gondolkozol, akkor egyiket sem kell frissíteni.

                      10 bejegyzés megtekintése - 981-990 / 4,322