Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Kapcsolodasi kiserlet utan azt irja ki az rdesktop, hogy ” the system could not logon you. Make sure your username and domain are correct,then type your password again… „
Probaltam -4-el, neptun1.ppke.hu-val majd neptun2.ppke.hu-val, a felhasznaloi nevet es jelszot is tobbszor leellenoriztem, ugyeltem a caps lock-ra meg minden, az osszes variaciot vegigjatszottam parszor, de mindig ugyanezt kapom. Most eloszor probalnek a rdesktop-al felcsatlakozni. Szerintetek mi lehet a gond ?
/ a felh. nevet es jelszot tudom fejbol, nem hiszem, hogy azt rontanam el, win alol soha egy elgepelesem nem volt meg ra /
[align=right][snapback]140756[/snapback][/align]rdesktop neptun2.ppke.hu -d neptun -u hallgato -p neptun
🙂
A Pázmányon valamiért még tartományokkal is kell szórakozni.
ez egyébként le van írva a honlapjukon is, „bújtatott formába”Btw bitchchecker történetét (127.0.0.1 ^^) ismeritek? Na az hasonló szintû 😀
[align=right][snapback]140745[/snapback][/align]én nem… 🙂
összefoglalnád?az a link arra jó, hogy keresztbe harapjam a monitorom, másra nem…
nastjakam:
Nem, ez nem pici eltolódás…Kyjan:
olyan nekem is van, csak épp nem csinál semmit… 🙂hát…
nézd meg tényleg beakadt-e valami.
(ps axfv)ha ez a hangkártya nem tudja a hardare-es mixet, akkor meg rakj fel mellé pl. NAS-t. ha arts van, lõdd ki, használj alsa-t, ilyesmi.
találgatás hegyek…
meg kéne nézni mi van ott, ahol a hibát jelzi.
Lévén, hogy a hiba nálad van, ezt csak te tudod megtenni…egyébként honnan van ez a java cucc? Debian csomag, vagy „gyári”?
nem csak az egyik vinyó nyöszörög?
a logrészlet csak hdj-re panaszkodik.Illetve amikor nyöszörög, nézd mebg a dma beállításait a kérdéses vinyónak (hdparm)
kernel headers is fent van?
az lenne a gondom hogy fent van az azureus és a java is, de azu nem hajlandó elindulni. a consol-ban ezt adja vissza:
debian:/usr/share/azureus# ./azureus
Starting Azureus…
Java exec not found in PATH, starting auto-search…
Java exec found in /usr/java/jre1.5.0_04/bin/
OOPS, you don’t seem to have a valid JRE [/usr/java/jre1.5.0_04/bin/java = Error]
You need to upgrade to JRE 1.4.x or newer from http://java.sun.comnálam itt megált a tudomány plz segítsetek :unsure:
[align=right][snapback]140636[/snapback][/align][/usr/java/jre1.5.0_04/bin/java = Error]
itt mi van?De januárban felraktam a gentoot, azt meg nem kell frissíteni,
[align=right][snapback]140612[/snapback][/align]Ez így nem igaz.
1. Azt is ugyanúgy kell mint a többit, legfeljebb sokkal nagyobb meló.
2. De ha így gondolkozol, akkor egyiket sem kell frissíteni. -
SzerzőBejegyzés