Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Gyerekek,melyik progival lehet ikonokat(saját) csinálni?
[align=right][snapback]140081[/snapback][/align]én spec gimppel variálok…
Ez a válasz:
tuxpaint
tuxpaint: error while loading shared libraries: libSDL_ttf-1.2.so.0: cannot open shared object file: No such file or directory
[align=right][snapback]140075[/snapback][/align]apt-cache search libsdl-ttf
a találatok alapján értelemszerûen apt-get install…
értelmezd amit látsz, gondold át mi lehet az oka, ha ilyet ír ki!
lenne hova fejleszteni…
http://www.mamboserver.hu/forum%5DLe vagyok törve. UHU 1.2 alá az xorg-ot akatam telepíteni, de dobott egy csomó függõséget és a 2-es cd-n nincs rajta.Az ati faq meg angolul van. Mit tegyek?
Csatolok is:
[align=right][snapback]140054[/snapback][/align]linket tudod.
nodeps a kulcsszó.
1. talán nem ártana a pontos hibaüzenet.
2. valószínüleg a hangkártyád nem tud hardweres mixelést, ehhez kéne felrakni mondjuk NAS-tTe hogy látod, ez így elég biztonságos?
[align=right][snapback]139859[/snapback][/align]hát…
utána kéne nézni, biztos van erre egyszerûbb megoldás.
-Szerintem- a setuid nem egy biztonságos megoldás, de persze attól is függ mirõl van szó: milyen parancs, milyen helyzetû gép, stb…logok?
nem.
kellene hozzá egy csómó adat, kezdve a shadow fájl jogaival, meg ilyesmi.
ha úgy gondolod bug, írj egy bugreportot a neomail fejlesztõinek!
ez fontos lehetne…Ja, és egy kis szakmai helyreigazítás: nem híd, hanem láb 😀
[align=right][snapback]139914[/snapback][/align]Ha már:
hívják hídnak is, Erdélyben még pallónak is.De ha te mondod, lehet klasszikáéknál a láb a gyakori… 😛
Ez csak a felcsatolt file-rendszerrol ad informaciot…
Akkor mar inkabb fdisk -l
[align=right][snapback]139815[/snapback][/align]
jogos.
késõ volt… 🙂 -
SzerzőBejegyzés