Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,011-1,020 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kinexebb a desktopja #1992213
    Bbt
    Felhasználó

      Gyerekek,melyik progival lehet ikonokat(saját) csinálni?
      [align=right][snapback]140081[/snapback][/align]

      én spec gimppel variálok…

      Hozzászólás: Hogy indítsam el? #2021869
      Bbt
      Felhasználó

        Ez a válasz:
        tuxpaint
        tuxpaint: error while loading shared libraries: libSDL_ttf-1.2.so.0: cannot open shared object file: No such file or directory
        [align=right][snapback]140075[/snapback][/align]

        apt-cache search libsdl-ttf

        a találatok alapján értelemszerûen apt-get install…

        értelmezd amit látsz, gondold át mi lehet az oka, ha ilyet ír ki!

        Hozzászólás: javaslat: linuxforum.hu netikett #1974288
        Bbt
        Felhasználó

          lenne hova fejleszteni…
          http://www.mamboserver.hu/forum%5D

          Hozzászólás: Ati radeon #1916602
          Bbt
          Felhasználó

            Le vagyok törve. UHU 1.2 alá az xorg-ot akatam telepíteni, de dobott egy csomó függõséget és a 2-es cd-n nincs rajta.Az ati faq meg angolul van. Mit tegyek?
            Csatolok is:
            [align=right][snapback]140054[/snapback][/align]

            linket tudod.

            nodeps a kulcsszó.

            Hozzászólás: Ha hallanám a hangod.. #2021838
            Bbt
            Felhasználó

              1. talán nem ártana a pontos hibaüzenet.
              2. valószínüleg a hangkártyád nem tud hardweres mixelést, ehhez kéne felrakni mondjuk NAS-t

              Hozzászólás: Minicom probléma… #2020970
              Bbt
              Felhasználó

                Te hogy látod, ez így elég biztonságos?
                [align=right][snapback]139859[/snapback][/align]

                hát…
                utána kéne nézni, biztos van erre egyszerûbb megoldás.
                -Szerintem- a setuid nem egy biztonságos megoldás, de persze attól is függ mirõl van szó: milyen parancs, milyen helyzetû gép, stb…

                Hozzászólás: Apache-Mysql #2021730
                Bbt
                Felhasználó

                  logok?

                  Hozzászólás: Neomail nem tud authentikálni?! #2020980
                  Bbt
                  Felhasználó

                    nem.
                    kellene hozzá egy csómó adat, kezdve a shadow fájl jogaival, meg ilyesmi.
                    ha úgy gondolod bug, írj egy bugreportot a neomail fejlesztõinek!
                    ez fontos lehetne…

                    Hozzászólás: Kinexebb a desktopja #1992208
                    Bbt
                    Felhasználó

                      Ja, és egy kis szakmai helyreigazítás: nem híd, hanem láb 😀
                      [align=right][snapback]139914[/snapback][/align]

                      Ha már:
                      hívják hídnak is, Erdélyben még pallónak is.

                      De ha te mondod, lehet klasszikáéknál a láb a gyakori… 😛

                      Hozzászólás: Hardver – Debian #2021020
                      Bbt
                      Felhasználó

                        Ez csak a felcsatolt file-rendszerrol ad informaciot…

                        Akkor mar inkabb fdisk -l

                        [align=right][snapback]139815[/snapback][/align]

                        jogos.
                        késõ volt… 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,011-1,020 / 4,322