Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Sajnos igazad van valóban nem vállalom fel önmagam elég régen. Szégyenlõs fiú vagyok.
[align=right][snapback]138751[/snapback][/align]Kisbetûnek sem okozna gondot „neveden nevezni”, mivel elég egy pillantást vetni a mostani IP-drõl érkezett hozzászólásokra.
Az msttcorefonts csomag a sarge-ba nincs benne!
[align=right][snapback]138661[/snapback][/align]cáfolom.
http://packages.debian.org/stable/x11/msttcorefontsEzt az átgondolást én is szeretném forszírozni.
[align=right][snapback]138619[/snapback][/align]dettó.
Sziasztok!
Nekem is lenne problémám. Hogy lehet a nyomtatást törölni…
Mert elkezdtem nyomtatni 1 dokumentumot, és azután rájöttem, hogy nem jó, és a windowsban le lehet állítani a nyomtatást, és törölni… ezt UHU 1.2ben hogy lehet?
Akárhányszor bekapcsolom a nyomtatót, és elkezdi nyomtatni, amit nem akarok… nem éppen gazdaságos…
Légyszi segítsetek
[align=right][snapback]138585[/snapback][/align][url url=http://localhost:631/admin]ezen a linken[/url]
saynos: Az említett dhcp beállításnál nem csak nevet, hanem ip címet is beállíthatsz!
BBT: Jó hír!! Nem grafikus 🙂 Még mc sincs benne 😉
[align=right][snapback]138508[/snapback][/align]🙂 Olvastam…
De inkább mradok az általam ismert úton…ezt egyedul te fujod fel.
[align=right][snapback]138425[/snapback][/align]Azért azt nagyon halkan megjegyezném, hogy nem egyedül én. Sõt.
„Option „Emulate3Buttons””
Ez speciel 2 gombos egér harmadik gomb emulálásához kellene… biztos, hogy ez így jó?
[align=right][snapback]138354[/snapback][/align]Ki hogy szereti…
Valaki nevezze át ezt a topikot!
http://www.ipcop.org/
🙂 ez az a grafikus izé, amikrõl én soha nem tudok… -
SzerzőBejegyzés