Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,071-1,080 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Egy újabb linuxos oldal #2020388
    Bbt
    Felhasználó

      Sajnos igazad van valóban nem vállalom fel önmagam elég régen. Szégyenlõs fiú vagyok.
      [align=right][snapback]138751[/snapback][/align]

      Kisbetûnek sem okozna gondot „neveden nevezni”, mivel elég egy pillantást vetni a mostani IP-drõl érkezett hozzászólásokra.

      Hozzászólás: #2020230
      Bbt
      Felhasználó

        Az msttcorefonts csomag a sarge-ba nincs benne!
        [align=right][snapback]138661[/snapback][/align]

        cáfolom.
        http://packages.debian.org/stable/x11/msttcorefonts

        Hozzászólás: Javaslatok #1967606
        Bbt
        Felhasználó

          Ezt az átgondolást én is szeretném forszírozni.
          [align=right][snapback]138619[/snapback][/align]

          dettó.

          Hozzászólás: Nyomtatás… teljes :S #2013962
          Bbt
          Felhasználó

            Sziasztok!

            Nekem is lenne  problémám. Hogy lehet a nyomtatást törölni…
            Mert elkezdtem nyomtatni 1 dokumentumot, és azután rájöttem, hogy nem jó, és a windowsban le lehet állítani a nyomtatást, és törölni… ezt UHU 1.2ben hogy lehet?
            Akárhányszor bekapcsolom a nyomtatót, és elkezdi nyomtatni, amit nem akarok… nem éppen gazdaságos…
            Légyszi segítsetek
            [align=right][snapback]138585[/snapback][/align]

            [url url=http://localhost:631/admin]ezen a linken[/url]

            Hozzászólás: Squid szûrés tartalom szerint #2019467
            Bbt
            Felhasználó

              saynos: Az említett dhcp beállításnál nem csak nevet, hanem ip címet is beállíthatsz!

              Hozzászólás: Squid szûrés tartalom szerint #2019466
              Bbt
              Felhasználó

                BBT: Jó hír!! Nem grafikus 🙂 Még mc sincs benne 😉
                [align=right][snapback]138508[/snapback][/align]

                🙂 Olvastam…
                De inkább mradok az általam ismert úton…

                Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972732
                Bbt
                Felhasználó

                  ezt egyedul te fujod fel.
                  [align=right][snapback]138425[/snapback][/align]

                  Azért azt nagyon halkan megjegyezném, hogy nem egyedül én. Sõt.

                  Hozzászólás: X gondok… #2019922
                  Bbt
                  Felhasználó

                    „Option „Emulate3Buttons””
                    Ez speciel 2 gombos egér harmadik gomb emulálásához kellene… biztos, hogy ez így jó?
                    [align=right][snapback]138354[/snapback][/align]

                    Ki hogy szereti…

                    Hozzászólás: Linux mellett MS Windows #2020136
                    Bbt
                    Felhasználó

                      Valaki nevezze át ezt a topikot!

                      Hozzászólás: Squid szûrés tartalom szerint #2019459
                      Bbt
                      Felhasználó

                        http://www.ipcop.org/
                        🙂 ez az a grafikus izé, amikrõl én soha nem tudok…

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,071-1,080 / 4,322